buna

Va spun sincer ca pana in acest moment nu am mai intrat pe acest site, dar in schimb am ramas surpinsa intr-un mod cat se poate de placut cand am facut-o. Imi plac f mult papucei de pe site, mai ales ca eu sunt o persoane careia ii plac lucrurile colorate, mai distractive, totdeauna mi-a placut sa am ceva mai "diferit" fata de ceea ce au altele :). Iar de posete si accesorii nici nu mai vorbesc, sunt superbe. Exista cateva modele care m-au impresionat foarte tare si mi-ar placea in mod deosebit sa le am. va spun sincer doar ca preturile mi se par putin mai ridicate in concordanta cu bugetul meu ( eu fiind studenta in acest moment :)) ) si mi-ar fi putin mai greu, dar cred ca cu anumite eforturi voi reusi sa imi i-au ceva ce imi place in mod deosebit.
va doresc sa aveti multa bafta in continuare, si cat mai multe modele....la fel de frumoase si deosebite ca pana acuma
andreea_dora19
Postat pe 21 Februarie 2009 01:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RELATIA CU DUMNEZEU 11758 De la: ses 20 Iunie 2010 23:49
Chiloti cu fese push-up pentru un fund bombat? Voi ati purta? 1 De la: Chiloti_Cu_Fese_Push_up_1 30 Mai 2012 14:58
Femeie Pesti - Barbat Gemeni 6 De la: pik_nik 8 Iulie 2009 20:35
Cancer-tratament in Romania sau in afara? 14 De la: garbo_5215 15 Septembrie 2013 11:32
Cum pot curata pantofii din satin??? 35 De la: Dor_marunt 21 Iunie 2010 20:28
Setari Cookie-uri