Mergeti la aerobic, este antrenant, revigorant si sanatos

Am fost dupa o lunga pauza la aerobic si am redescoperit acest mod de a te pastra sanatos, o ora de aerobic iti ofera un tonus foarte bun, te binedispune si te face sa te simti mai bine in propia piele.
Asculta mi sfatul si vei vedea ce bine te vei simti!
Cu sinceritate,
Raluca
ralustef82
Postat pe 10 Februarie 2009 15:12
Am inceput antrenamentele de aerobic la o virsta mai inaintata si e foarte sanatos.Recomand cu caldura tuturor
iovana
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:51
De la: claudeafozocas, la data 2009-04-01 11:51:39Am inceput antrenamentele de aerobic la o virsta mai inaintata si e foarte sanatos.Recomand cu caldura tuturor


si eu am remarcat ca te aduce cu catva ani in urma, o zi fac aerobic si o zi "trag de fiare"
nebuna
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:07
De la: ralustef82, la data 2009-02-10 15:12:10Am fost dupa o lunga pauza la aerobic si am redescoperit acest mod de a te pastra sanatos, o ora de aerobic iti ofera un tonus foarte bun, te binedispune si te face sa te simti mai bine in propia piele.
Asculta mi sfatul si vei vedea ce bine te vei simti!
Cu sinceritate,
Raluca

adevar grait-ai!keep going...
mia79x
Postat pe 13 Mai 2009 00:50
Buna,
Si eu am inceput de 2 luni sa merg la sala:Tae bo, ... si tot ceea ce inseamna antrenamente intr-o sala. Ma simt extraordinar, mult mai energica, mai sanatoasa , cu mai mult chef de munca si viata.
getasv
Postat pe 5 Iunie 2009 20:10
of ce ma 'nervati ca eu nu prea am timp desi mi-ar placea. da' ma fac eu mare !
blanca
Postat pe 5 Iunie 2009 21:24
eu am inceput sa fac aerobic dupa ce ma-m separat si ma-m simtit din nou libera si bine dispusa
garbo004484
Postat pe 6 Iunie 2009 10:52
fetele bagati pilates, aerobic si stretching...rezultat garantat dupa 3, 4 zile...aratati trasnet...chiar e cu rezultate...la mine a devenit ca un drog
mia79x
Postat pe 6 Iunie 2009 10:56
eu folosesc o coarda electronica pentru fitness si v-o recomand si voua. aceasta numara sariturile si calculeaza numarul de calorii consumate. imi este foarte usor, deoarece aceste exercitii le fac acasa, oricand vreau, fara sa cheltui ceva...financiar.
eu mi-am comandat-o de la un magazin online de tehnica medicala si mi-a fost adusa acasa prin curier.
sper sa nu sune a publicitate, insa merita sa ai o astfel de coarda. aici se gaseste: http://www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Coarda-electronica-fitness
garbo001333
Postat pe 7 Iunie 2009 00:46
aerobic la 50 de ani face minuni va incurajez sa mergeti la inceput o sa fie obositor dar dupa citeva zile o sa va simtiti minunat si va deveni ca un drog
amelia40
Postat pe 15 Iunie 2009 14:52
si eu fac aerobic insa doar atunci cand am timp insa imi place la nebunie:X
garbo015712
Postat pe 6 Iulie 2009 18:23
buna,eu nu am faqt nici un sport cat am stat in oras,aqm m-am mutatat la tara de vreo 2 ani,in afara de faptul ca mi-e dor de oras sa ma plimb sa ies,aqm m-as duce la sala ,cat am stat ma duceam la cosmetik ,la electro,mai mergeam pe jos in plimbari.aqm am devenit SEDENTARA,COCOSATA si incet q incet cred ca voi ajunge OBEZA! AJUTOR
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 15:43
556, cumpara-ti matale o vacutza si du-te zilnic sa-i tii companie pe imas... pe urma mai ia-ti si un stol de rate si gaste, iar seara cand vii cu vacuta fugi dupa ele sa le cauti si sa le aduci acasa.

cand obosesti de atata mers, ia-ti o sapa si mai mergi in gradina, chiar daca nu ai plantat nimic.
sa vezi ce silueta iti faci intr-o luna, de o sa ne ceri ajutorul la diete de ingrasare
Thor
Postat pe 13 August 2009 15:46
MIA 79 da mi si mie exemplu de pilates dar care sa nu ma afecteze dupa cele 2 pachete de tigari pe kre le bag eu zilnic
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 15:47
thorele, spui din experienta matale?
lady_corina
Postat pe 13 August 2009 15:49
556, si tu?
lady_corina
Postat pe 13 August 2009 15:50

3556, inteleg ca viata in mediul rural e mai dificila si lipsita de unele facilitati, dar daca nu traiesti la stana, in creierii muntilor, nu ai scuze...
Baga un aerobic, un tae bo, ca programe pe net sunt... fara numar (net vad ca ai), mananca mai putin si mai sanatos, o data pe luna ia matale autobuzul si du-te in oras la un salon de cosmetica, daca asa zici ca erai obisnuita, daca nu, cumpara-ti cele necesare si ingrijeste-te acasa.

Cum spuneam... nu exista scuze...
Ella34
Postat pe 13 August 2009 15:51
nu cred,ca m-ar ajuta q ceva.pt ca toata ziua nu ies afara,vaqta nu imi iau ca nu imi place qm miroase iar gastele nu sunt sanatoase,sunt doar un maldar de grasime
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 15:51
thorele punct ochit,punct lovit! da ce ti-e si cu fetele din ziuz de azi...trendy sa fie
LILO
Postat pe 13 August 2009 15:52
da, 556, un maldar de grasime al carui ficat se cumpara in metro cu 200 ron kilogramul
Thor
Postat pe 13 August 2009 15:53
ella,eu nu imi kut sqze.pt ca nu am sqza la cat de mult m-am schimbat,pur si simplu aqm obesrv cat m-am plafonat si cat de mult imi lipseste ceva-ul ala pt care incerkm sa ma simt si sa arat bine.nu ma impresioneaza nimic,park nu am motiv.
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 15:57
dar nu sunt sanatoase,gastele
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 15:59
pai cin' te pune sa le iei bolnave?

Thor
Postat pe 13 August 2009 16:01

Pai, scumpa mea... pentru tine trebuie sa te ingrijesti, nu pentru ceva sau cineva...
Hai, ridica fundul din pat si baga niste tae bo... sa-mi spui peste 3 saptamani cum te simti
Ella34
Postat pe 13 August 2009 16:05
eu folosesc o coarda electronica pentru fitness si v-o recomand si voua. aceasta numara sariturile si calculeaza numarul de calorii consumate. imi este foarte usor, deoarece aceste exercitii le fac acasa, oricand vreau, fara sa cheltui ceva...financiar
sophia1971
Postat pe 13 August 2009 18:45
da..da..si eu am vazut fetitele din generala sarind coarda..doua agitau coarda si..una doua trei sareau..jocul se numeste..CHILOTEII
LILO
Postat pe 13 August 2009 20:31
aici ai perfecta dreptate.duipa ce te separi de prieten sau iubit,este cel mai bine sa faci sport este cel mai bun mod de a-ti tine in forma corpul.In functie de domiciuli sunt foarte multe sali bune de sport,cu fitness si aerobic.Daca locuiti pe linga CITY MOLL va recomand Lotussport,pt detalii intrati pe www.lotusssport.ro.
pusy_aol
Postat pe 28 Octombrie 2009 09:31
Va recomand si eu sa faceti aerobic!!! Eu merg la sala din februarie si, dupa primele sedinte, m-am simtit SUUUPEEERRR!!! Plus ca am MULT MAI MULTA incredere in mine...si kiar nu stiu de ce....DAR sfatul meu e sa mergeti la aerobic!! (macar o ora pe saptamana)
deea_andrushk
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:14
De la: deea_andrushk, la data 2009-10-29 19:14:50Va recomand si eu sa faceti aerobic!!! Eu merg la sala din februarie si, dupa primele sedinte, m-am simtit SUUUPEEERRR!!! Plus ca am MULT MAI MULTA incredere in mine...si kiar nu stiu de ce....DAR sfatul meu e sa mergeti la aerobic!! (macar o ora pe saptamana)
Aveti mare dreptate!Si sotia face de aproape 3 luni aerobic si rezultatele pozitive se pot vede cu ochiul liber! Asa va vreau fetelor! Bravo !!!
garbo067207
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:24
Nu sunt vorbe in vint, e chiar sanatos atit trupeste cit mai ales
sufleteste.Cine nu crede,sa incerce .

Fetelor nu leneviti, veti regreta mai tirziu .
iovana
Postat pe 1 Noiembrie 2009 18:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mergeti la aerobic, este antrenant, revigorant si sanatos 31 De la: pusy 1 Noiembrie 2009 23:46
Tai bo pentru tonifiere sani 9 De la: wwwtaebospecialro 26 Octombrie 2009 12:02
Lipton Ice Tea si inviorarea! 2 De la: garbo_4810 27 Septembrie 2012 18:00
INVITATIE la o Suuuper Petercere KANGOO JUMPS !!! 1 De la: aerobicclass 2 Octombrie 2009 18:24
Setari Cookie-uri