barbatul BALANTA

CE AVETI DE SPUS???
Laura76
Postat pe 28 Iulie 2008 17:13
greu de prins, greu de tinut, instabili, mai bine ii ocolesti decat sa te impiedici de ei
niculica
Postat pe 17 Septembrie 2008 20:04
cei mai sexy barbati
vanesa
Postat pe 19 Septembrie 2008 12:13
instabili si in general nehotarati..........
foarte siguri pe ei....nu stiu sa piarda!!!!!!!!!!!!!!
Beye
Postat pe 27 Octombrie 2008 03:12
Schimba femeile ca pe ciorapi!Nu au scrupule!C cit mai multe iubiri in paralel cu atit mai bine!
camitza_2000
Postat pe 27 Octombrie 2008 09:02
Intr-adevar, schimba femeile ca pe ciorapi si nu stiu sa piarda. In plus sunt nemanierati si le place sa bautura. Nu cred ca e o alegere inspirata.
PCristina
Postat pe 28 Octombrie 2008 13:42
Barbatul balanta isi pierde usor echilibrul, este devotat familiei, iubeste copiii, are multi prieteni, este deschis, ospitalier , si spiritual, placut. Ce sa mai spun? .Traiesc de 23 de ani cu un barbat balanta si nu cred k m-a inselat vreodata.
lidia44
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:54
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4510/Zodia-BALANTA.html
euLaura
Postat pe 31 Octombrie 2008 19:56
[quote name=\'niculica\' date=\'2008-09-17 20:04:06\']greu de prins, greu de tinut, instabili, mai bine ii ocolesti decat sa te impiedici de ei [/quote]

Sunt in totalitate de acord cu niculica.
ileanastoica
Postat pe 6 Decembrie 2008 08:04
Odata ce s-au indragostit raman fideli forever; au nevoie de libertate, de spatiul lor personal pe care il folosesc pentru hobby-uri si alte pasiuni personale care sunt de cele mai multe ori de incurajat pentru ca nu sunt genul de persoane care sa gaseasca placere in chestii superficiale; sunt buni profesionisti si perfectionisti in tot ceea ce fac; sunt buni prieteni, buni familisti si stiu sa lupte pentru ceea ce vor.

De notat: daca vrei sa te bucuri de un barbat balanta trebuie sa fii capabila sa scoti la lumina tot cei mai bun in el.Intotdeauna va darui atat de mult cat va primi.
elisa557
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:51
feriti va!!!!!!!!!!!!!!1

Postat pe 18 Decembrie 2008 23:13
elissa557, ai dreptate sunt buni prieteni, nu te lasa la greu, o spun din propiria experienta. Iti sunt alaturi si la bine si la greu, au carater si e mare lucru.
Laura76
Postat pe 21 Decembrie 2008 13:36
foarte nehotarati, doar sunt balanta! dar atat cat te iubeste, te iubeste minunat :) important este sa nu te atasezi prea mult de el pentru ca are obiceiul sa plece fara niciun fel de explicatii.
eira
Postat pe 10 Ianuarie 2009 13:01
Cu toate ca nu prea cred in zodii, trebuie sa recunosc ca barbatii balanta pe care i-am cunoscut pana acum se cam potrivesc descrierilor voastre.
Instabili, nu stiu ce vor, nu stii niciodata la ce sa te astepti din partea lor, azi vor ceva, maine altceva, nu sunt prea fini, si manierati, si au o doza destul de mare de incapatanare.
Si calitatati poti comunica sincer si deschis cu ei, au bun gust, stiu sa bata in retragere cand e cazul, isi dau seama relativ usor daca au gresit undeva.
8989112
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:46
De la: eira, la data 2009-01-10 13:01:51foarte nehotarati, doar sunt balanta! dar atat cat te iubeste, te iubeste minunat :) important este sa nu te atasezi prea mult de el pentru ca are obiceiul sa plece fara niciun fel de explicatii.
exact, si se intorc tot la fel, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
8989112
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:49
Da elisa557; ai dreptate.
Mi-e soth de 6 ani si e cel mai devotat familist pe care l-am cunoscut. Si, da: trebuie sa il incurajezi mereu sa fac ace ii place, sa isi practice hobby-urile. Greseala cea mare e daca se simte tinut in lantz.. il pierzi forever.
Si inca un lucru: gesticuleaza foarte mult :)
koral
Postat pe 17 Februarie 2009 03:27
Barbatul balanta? FFFF.orgoliosi,f.usor influentabili, ce zice azi maine s-ar putea sa nu mai zica,nu stiu sa piarda,cred ca totul li se cuvine,dar au si calitati-familisti, prietenosi,gazde bune...depinde de ce parte a balantei se afla la un moment dat!
mihaspi
Postat pe 24 Aprilie 2009 19:34
Barbatu balanta? instabil,el stie tot,o gazda buna,prieteni putini,gurmanzi,un bun artist,neechilibrat,are si bune si rele
2407
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:20
De la: niculica, la data 2008-09-17 20:04:06greu de prins, greu de tinut, instabili, mai bine ii ocolesti decat sa te impiedici de ei
garbo001268
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:34
Ai perfecta dreptate, elisa557. Daca se implica emotional intr-o relatie, sunt capabili sa sacrifice totul pentru persoana iubita. Tandri, sinceri, intelepti, sociabili dar si un pic aiuriti sau chiar mofturosi. Totul este sa nu se simta sub papuc si atunci iti ofera relatia ideala. Suntem impreuna de 22 de ani! Fiind si eu o balanta, poate il inteleg mai bine dar orice femeie are armele sale proprii pentru a-si "manipula" sotul fara ca el sa banuiasca si astfel sa predomine armonia in familie.
buleadrian
Postat pe 1 Mai 2009 20:11
Un tampit!
TSVVVV
Postat pe 1 Mai 2009 21:19
deci:am stat langa o balanta 5 ani...in care m a inselat,a fost violent,m a mintit,m a facut sa sufar enorm insa m a tinut langa el prin iubirea lui.....ha(de parca doar de asta aveam eu nevoie)...dupa 3 ani am cunoscut alta balanta...un baiat comunicativ,deschis,distractiv....m a m indrag de el insa foarte devreme si a aratat adevarata fata:manipulator,mincinos,de uita si ce mintea,alcoolic(si nu exagerez),doar dupa interes si indecis...azi imi zicea ca ma iubeste si maine zicea ca nici nu mai vrea sa ma vada,dupa cateva zile de pauza venea la mine de parca nimic nu s ar fi intamplat.Calitatile lui erau sa si recunoasca greselile(dar facea mereu greseli) si sa ma faca sa ma simt femeie(de parca singura nu sunt tot femeie)
aaaaaaa si sa nu mai vb de tot felul de combinatii care mereu ii dadeau cu virgula.....am fugit de n am mai stiut de mine si acum sunt uimita peste ce specimen am dat
ancaface
Postat pe 4 Mai 2009 19:32
Si eu am o rel cu o balanta si e f dificil de cand am plecat de la el adica trebuia sa ma mut acas la parinti dar inca nu m-am despartit de el dar cam il sufoc cu gelozia mea si nu stiu cum sa imi recapat increderea in el asta ii cea mai mare problema :(( nu neam vazut de 2 luni cu el si mii frica sa nul pierd
bebemigo
Postat pe 4 Mai 2009 19:57
De la: bebemigo, la data 2009-05-04 19:57:57Si eu am o rel cu o balanta si e f dificil de cand am plecat de la el adica trebuia sa ma mut acas la parinti dar inca nu m-am despartit de el dar cam il sufoc cu gelozia mea si nu stiu cum sa imi recapat increderea in el asta ii cea mai mare problema :(( nu neam vazut de 2 luni cu el si mii frica sa nul pierd


CE FEL DE RELATIE CREZI CA MAI AI DACA CEVA S A RUPT INTRE VOI SI NU V ATI MAI VAZUT DE 2 LUNI....HMMM IS TO LATE
ancaface
Postat pe 5 Mai 2009 22:33
Doamna,
Puteti sa va considerati fericita !
Balanta mea vrea sa ma paraseasca dupa 15ani, din care 13 de casnicie, pentru o vaduva mai tanara cu 8 ani decat el si care a ramas socata dupa moartea sotului ei.
Balantele sunt egoiste, uneori egocentriste si au o parte ascunsa foarte urata, pe care uneori nu o mai pot controla si rabufneste !
Asa ca aveti mare grija, Doamna, pe la 50 de ani barbatii "innebunesc" !!!
dorinaradulescu
Postat pe 25 Mai 2009 08:29
nu-i putem baga pe toti in aceeasi oala,dar cel pe care l-am cunoscut eu m-a facut sa cred ca e un inger,si cand trebuia sa demonstreze asta si-a aratat adevarata fata.mi-a dat cea mai dureroasa"lovitura" fara alte explicatii.nesincer,egoist,increzut,...toate defectele posibile.si da,stiu sa se prefaca perfect ca iubesc.adevarul e ca se iubesc doar pe ei insisi.
garbo001998
Postat pe 17 Iulie 2009 20:59
Barbatii balanta sunt foarte dificili.Cunosc cateva cazuri,cel mai elocvent fiind tatal meu.Este peste masura de cicalitor.Si eu sunt balanta si nu pot spune ca si eu am defecte dar barbatul balanta este foarte diferit de femeia balanta.Va spun asta din propria mea experinta.Sunt foarte infideli.Deci fetelor grija mare la barbatii nascuti in zodia balanta.Va pup astept comentarii.
teoarmy_teoarmy
Postat pe 17 Iulie 2009 21:12
Si sotul meu este la fel. Suntem de 10 ani impreuna si este un familist convins, nu are vicii ascunse. Este greu de prins daca nu vrea el o relatie, dar in cazul meu a fost altfel, ca el ma urmarea de cateva luni, ma placea foarte mult dar nu avea curajul sa ma abordeze. Pana intr-o zi cand m-am urcat in masina lui (era taximetrist) si de atunci nu am mai scapat de el. E foarte tandru si dragastos.
Viper
Postat pe 24 Iulie 2009 16:37
gresit
garbo006364
Postat pe 25 Iulie 2009 21:12
De la: Beye, la data 2008-10-27 03:12:26 instabili si in general nehotarati..........
foarte siguri pe ei....nu stiu sa piarda!!!!!!!!!!!!!!
adaug !nu ai dreptate.Sint balanta si nu ma regasesc in cea ce afir-mi
garbo020614
Postat pe 26 Iulie 2009 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul varsator 79 De la: ciukamela 28 August 2011 06:45
Femeia TAUR 764 De la: garbo047578 11 Ianuarie 2010 23:05
femeia rac si barbatul varsator 7 De la: garbo184784 6 Februarie 2011 08:59
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia TAUR 32 De la: mielutza 14 Iunie 2009 08:02
dar femeie pesti -barbat scorpion? 1 De la: raza_calda 17 Iulie 2009 13:35
Setari Cookie-uri