Am nevoie de un sfat!!!

imi place de un băiat, chestia e ca nu i-l. Înțeleg cand eram amândoi pe aceiași tură, ma pupa pe obraz ne mai luam un brate nu des, dar daca i-l ignoram se lua de mine, sa mutat pe altă tură (neînțelegeri ci bossi) nu mi a zis, iam reproșat. Azi ne intaniram întâmplător, la un moment dat (bine înțeles ca ma ciupea) imi zisa ca la serv ma ei in brate etc, la care eu ii zic " bărbați astia" la care el imi zice ti a zis eu ție ceva, nu înțeleg ce vrea nu vb pe fac, nu are nr meu de tel, ptr ca nu am făcut schimb, mi a fost jenă sa i zic, azi imi luai la revedere ca o strângere in brate (bineînțeles eu) ii zisai ca mi pare rău ca sa mutat zisa ca ne vedem la serviciu. Mi se paru intima trb ca eu i-l tinui de gat cu mâinile el mi le PUSA DIRECT pe solduri, daca lam. Tratat cu indiferenta ma întrebat ce am, iam spus ca ma comport exact cum face el si a început răstit sa mi zică ca nu are timp sa vina la mine tot timpu(asa e) sa ridicat si ma pupat pe obraz, e ciudat, voi ce părere aveți?
garbo_500166
Postat pe 7 Iulie 2019 00:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Filozofie ieftina 39 De la: garbo265966 6 Iunie 2013 21:00
De ce barbatii agaseaza femeile si nu tin cont si de parerea lor? 50 De la: eu_geminy 14 Septembrie 2010 02:32
dragostea.... 33 De la: garbo110498 26 Aprilie 2010 23:16
Nu stiu ce sa ma fac:( 37 De la: tutankhamon 9 Decembrie 2009 00:02
prieteni sau amanti 93 De la: piper 14 Februarie 2011 16:25
Setari Cookie-uri