Bărbatul taur

Ce puteți spune de bărbatul taur?
garbo353259
Postat pe 27 Martie 2016 11:48
Sunt incapatanati,vor sa li se dea dreptate tot timpul.le place sa fie ascultati.nu asculta de nimeni.de evitat...
garbo77777
Postat pe 23 Mai 2016 01:14
F.incapatinati....cand se supara nu vorbesc cu zilele si asteapta mereu sa faca ea primul pas....le plac bani si sunt egoisti numai pentru ei....profitori,dar in schimb nu.ti ofera nimic.....in schimb in dragoste sunt numarul unu
marissa
Postat pe 13 Iunie 2016 21:24


Auzi tu... 259... daca o sa mai pui intrebari din astea si o sa te iei dupa orice necunoscatoare in ale barbatilor, o sa ramai nemaritata ! In primul rand noi nu stim cum esti tu, poate si tu esti incapatanata chiar daca esti din alta zodie. In al doilea rand, nu exista dovezi, decat unele doar personale pe care le-au trait unele femei, cu barbati taur, scorpion, sarpe, bou sau mai stiu eu din ce zodie. Eu, de ex, am avut in familie un taurel din asta, care era incapatanat, dar nici verisoara mea nu era o sfanta in privinta asta si pe care, taurelul asta a iubit-o ca pe ochii din cap (ok, subliniez ca avea ceva dioptrii la ochelari...), o alinta enorm, facea tot ce era greu in casa, era citit si cuminte la televizor. Nu a existat vreun film pe care sa-l vada pana la sfarsit, pentru ca adormea din 10-15 minute. Dar se supara daca il tineai de vorba in timpul filmului. Era (a murit saracaul) un cavaler, era iubitor de natura, patriot si avea multa putere de munca. Si cum am spus, o adora pe verisoara-mea, care nu pot sa zic ca il iubea nespus.. ! Adica tinea la el mult, dar nu era indragostita. Dar il respecta si in nici un caz nu a calcat alaturi de drumul drept. Asa ca nu te mai lua dupa ziare si diagrame zodiale... cunoaste-ti omul singura si o sa aflii cum e barbatul (tau) taur. Tu nu le cunosti nici pe 77777777 si nici pe marissa, asa ca in nici un caz nu trebuie sa le iei in consideratie. Cine stie peste ce fel de exemplar din zodia taurului au dat ele, sau ele nu erau pe masura lui, sau... etc., etc., ! E adevarat ca aceste caracterizari ale zodilor sunt pe baza de statistici, dar nu sunt stintifice de loc. Asa caaaa.....
barboneli
Postat pe 13 Iunie 2016 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
horoscop 4 De la: elodia 7 Decembrie 2010 16:25
sagetator & fecioara 23 De la: nathalie 28 Decembrie 2011 21:24
cum se cucerste un scorpion??? 194 De la: steriana88 22 Martie 2016 22:36
Buna, 2 De la: garbo039367 23 Aprilie 2013 08:34
Barbatul Pesti si femeia Sagetator ... se potrivesc? 13 De la: garbo214262 3 Octombrie 2011 19:46
Setari Cookie-uri