Suplimente pentru detoxifiere

Am folosit pentru detoxifierea organismului un produs facut din plante numit Untoxin.M-am simtit foarte ok in timpul curei cu acest supliment, dar as vrea sa aflu si alte pareri despre alte produse sau metode care ajuta la detoxifierea organismului!
garbo_13905
Postat pe 21 Mai 2013 12:00
Pentru detoxifiere si eu am folosit intr-o perioada suplimentul asta, pentru ca m l-a recomandat un nutritionist! A functionat binisor, dar parerea mea e ca se putea si mai bine! Cei drept ma simt mai bne dupa tratament, dar spera,m sa dau jos si cateva kilograme cu detoxifierea asta!
garbo_13935
Postat pe 22 Mai 2013 13:58
Si eu am facut o cura cu el. Nu prea stiam mare lucru de el, dar am zis sa-i acord o sansa! Ma bucur mult ca am facut acest lucru doarece am scapat de starile de balonare si de excesul de gaze din intestine!
garbo_14207
Postat pe 7 Iunie 2013 13:55
Am auzit foarte mult vorbindu-se in ultima vreme despre acest produs numit Untoxin. M-ar interesa daca are aceeasi actiune ca si Colon help-ul spre exemplu, sau ajuta doar la detoxifiere, fara sa se observe urme si la procesul de slabit. Intreb asta pentru ca as vrea sa cumpar si eu o cutie dar nu stiu daca ajuta si la slabit!
Multumesc mult!
garbo_14346
Postat pe 17 Iunie 2013 14:36
Suplimentul ajuta si la slabit. De altfel toate suplimentele care sunt utilizate pentru detoxifiere ajuta intr-o oarecare masura si la pierderea de kilograme. E adevarat ca exista pe piata o invazie de produse ce promit detoxifierea organismului intr-un timp scurt, dar trebuie sa fii foarte atent in momentul in care te decizi sa cumperi un astfel de produs. Trebuie sa urmaresti in primul rand lista de ingredienti, aspectul sit-ului sau datele firmei care trebuiesc afisate pe site. Daca gasesti doar o adresa de mail, nu stiu ce sa zic, poti cumpara dar exista un oarecare risc!
garbo_379395
Postat pe 22 Iulie 2013 10:01
Buna! Eu am folosit Slim Duo Forte pentru detoxifiere, imediat dupa sarbatorile de Paste. Am fost foarte multumita de acest produs Am hotarat ca de cel putin 2 ori pe an sa tin o cura cu Slim Duo Forte. Il recomand cu caldura!
garbo_380037
Postat pe 30 Iulie 2013 12:08
De la: garbo_380037, la data 2013-07-30 12:08:14Buna! Eu am folosit Slim Duo Forte pentru detoxifiere, imediat dupa sarbatorile de Paste. Am fost foarte multumita de acest produs Am hotarat ca de cel putin 2 ori pe an sa tin o cura cu Slim Duo Forte. Il recomand cu caldura!


Buna! Am folosit si eu Slim Duo Forte. Am facut insa o cura de doar 1 luna de zile. Mi s-au pasrut foarte bune. Chiar s-au observat efectele detoxifierii. Vroiam sa te intreb daca tu ai luat mai multe luni consecutiv? As mai vrea sa iau macar inca o luna. Merci, astept raspuns.
garbo_380338
Postat pe 2 August 2013 16:47
E destul de puternic Untoxin-ul asta! Sincer nu ma asteptam ca primele rezultate sa apara la doar o saptamana de la inceperea tratamentului, dar nu pot decat sa ma bucur de acest lucru:) Bucuria e cu atat mai mare cu cat pana acu am incercat tot felul de produse care din pacate nu s-au dovedit prea eficiente.
Sper din tot sufletul ca si voi sa va vindecati !
garbo_387424
Postat pe 25 Octombrie 2013 13:47
Sa apara rezultate la doar o saptamana de tratament e intr-adevar o performanta! Poate ca in intervalul asta ati mai luat si altceva sau ati facut foarte mult sport! De produsul ala am citit si eu ca ar fi eficient, dar dupa cum am spus si mai sus mi se pare o durata prea scurta!
Numai bine!
garbo_394370
Postat pe 3 Ianuarie 2014 16:17
Am terminat cura cu produsul asta acum 3 zile si pot spune ca sunt destul de multumita de rezultatele obtinute. Am o stare de energie mai mare, nu mai am stari de balonare si sunt mai bindispusa. Sper sa tina cat mai mult aceasta stare deoarece imi place la nebunie!

garbo_405770
Postat pe 15 Septembrie 2014 12:46
Se poate incerca si o cura cu fructe. Fructele sunt cunoscute ca fiind bune detoxifiante.
Eu chiar zilele astea am terminat o cura cu prune.

garbo_408526
Postat pe 12 Ianuarie 2015 14:11
Pastile pentru detoxifierea organismului - http://track.untoxin.ro/product/Untoxin/?uid=2484&sid=661&pid=128&bid=advandec
garbo_410657
Postat pe 30 Martie 2015 08:55
Si eu am facut o cura cu prune, dar am incercat si polenul crud de prune, este foarte bun. Nu am luat niciodata suplimente pentru detoxifiere, am preferat fructele, polenul, mierea si cat mai multa apa.
danieladana
Postat pe 10 Aprilie 2015 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Herbalife 21 De la: nicy_c76 8 Noiembrie 2012 17:44
ELIXIRUL TINERETII EXISTA 5 De la: Sal_a_toi 17 August 2011 10:10
spunemi si mie te rog ce fel de pastile de la plafar a cumparat vecina te pup ast raspuns 4 De la: razvan_rga 12 August 2009 00:02
Ce carte (roman) cititi? 33 De la: caleidoscop 31 Mai 2012 00:47
slabesti cu acai berry? 11 De la: garbo_1474 31 Mai 2013 15:19
Setari Cookie-uri