urgent!!

Buna.! azi mi-am pierdut cercelu de aur si as vrea sa stiu daca se mai poate face acelasi model...sunt fff suparata si nervoasa ...unde ar trebui sa merg???
hermosa20
Postat pe 29 Ianuarie 2013 22:14
la cercelu'deaur.ro sau ceva similar. pun pariu ca o sa urmeze o rezolvare din partea ta. tentativa de reclama mascata... rushinica...
burst4x
Postat pe 29 Ianuarie 2013 22:18
Io am auzit ca la macelarie se rezolva treaba
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 22:21
nuuuuuu e adevarat.... vroiam sa stiu daca se mai poate face tot acelasi model
hermosa20
Postat pe 29 Ianuarie 2013 22:21
De la: hermosa20, la data 2013-01-29 22:21:31nuuuuuu e adevarat.... vroiam sa stiu daca se mai poate face tot acelasi model


Pe vremuri se putea la bijutier.Acum....
Rotty
Postat pe 29 Ianuarie 2013 22:22
nush asta e n-am ce face:( ms
hermosa20
Postat pe 29 Ianuarie 2013 22:24
mergi la "aprozar"
adeline
Postat pe 1 Februarie 2013 22:03


asaaaa.... de curiozitate... unde si cum l-ai pierdut... ? sigur ca se poate face altul... ca doar nu era unicat ! azi se poate face si o ureche, cu cercel cu tot, daca vrei..... lasi urechea si cercelul la bijutier, asa cum zice si Rotty.... si gata ! primesti inapui cu gaura cu tot.... ! la ureche ma refer..... v
barboneli
Postat pe 1 Februarie 2013 22:13
Incearca la orice magazin dintr-asta care vinde aur.Pe mine m-au ajutat cu-n inel primit cadou, care-mi era prea mare si-au luat din el. Banuiesc ca-ti pot lucra si un intreg cercel.
Sau, naiba stie...asa ar fi normal.

Bijutierii nu mai exista, din cate stiu...
magdabeauty
Postat pe 1 Februarie 2013 22:38
si-a pierdut pe dreak cercelu`! orice om cu `una bucata` creier, ar sti imediat ce sa faca si unde sa intrebe. prea multa ostentatie in a interpreta rolul de demoazela fatalista in eter. dupa topicele pe care le tot deschide, inutile si la fel de ireale, parc-ar fi fata din casa cu molii. nici macar capriciu nu e. e cioaca.
esme
Postat pe 1 Februarie 2013 23:00
Fata are dileme asa....in valuri
Rotty
Postat pe 2 Februarie 2013 09:36
De la: magdabeauty, la data 2013-02-01 22:38:55Incearca la orice magazin dintr-asta care vinde aur.Pe mine m-au ajutat cu-n inel primit cadou, care-mi era prea mare si-au luat din el. Banuiesc ca-ti pot lucra si un intreg cercel.
Sau, naiba stie...asa ar fi normal.

Bijutierii nu mai exista, din cate stiu...



corect ! numai ca Hermosa20 nu s-a plans ca-i cercelul mare.... !!!
barboneli
Postat pe 2 Februarie 2013 09:57
aaaa, acum m-am prins ca initiatoare acestui topic la initiat si pe ala in care zice ca este nefericita... acum se leaga lucrurile, este nefericita pentru ca si-a pierdut cercelul de aur.... stupize, stupize
burst4x
Postat pe 2 Februarie 2013 10:26
De la: hermosa20, la data 2013-01-29 22:14:36Buna.! azi mi-am pierdut cercelu de aur si as vrea sa stiu daca se mai poate face acelasi model...sunt fff suparata si nervoasa ...unde ar trebui sa merg???


cu siguranta la fero-metal! aurul este un metal si deci la magazinele fero-metal e imposibil sa nu gasesti ceea ce cauti! mai ai o sansa la magazinele de tipul Uz Gospodaresc! sunt sanse mari si acolo sa.ti rezolvi problema.
cineva zicea ca nu mai sunt Bijutieri.. sunt... si chiar destui...!
pe Magheru e plin de bijutieri... nu sunt doar magazine care vand aurul... ci ti-l si prelucreaza!
dar probabil e complicat si e mai simplu sa te lamentezi putin aici, sa vada lumea ca ai avut si tu doi cercei de aur si ai ramas doar cu unul, eventual apare pe forum iubitul in patul caruia l-ai pierdut si ti-l restituie in timp util... ca sa nu intre la banuieli iubitul care ti-a daruit cercelul...

http://www.youtube.com/watch?v=Q3SWjtcmzoc
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 13:50
draga pisi, ca solutie practica la drama vietii tale, fa-ti o gaura in nas - deoarece nas ai doar unul, sper, si in plus nici nu evidentiaza o zona cum ar fi cea dintre urechi care in cazul tau nu trebuie in nici un caz scoasa in evidenta, ci ascuns putzul cit mai adinc!
In locul nasului, desigur poti opta si pentru gaurirea altor componente care sint unice si cit mai indepartate de zona cu care mama natura n-a fost asa de darnica. E un semn divin asta cu pierdutul, sa stii. Al de sus a vrut sa te ajute...
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 14:17


Bit.... astia sunt internati deja sau isi cauta loc.... ?????
barboneli
Postat pe 2 Februarie 2013 17:09
De la: heartbit, la data 2013-02-02 13:50:36
De la: hermosa20, la data 2013-01-29 22:14:36Buna.! azi mi-am pierdut cercelu de aur si as vrea sa stiu daca se mai poate face acelasi model...sunt fff suparata si nervoasa ...unde ar trebui sa merg???


cu siguranta la fero-metal! aurul este un metal si deci la magazinele fero-metal e imposibil sa nu gasesti ceea ce cauti! mai ai o sansa la magazinele de tipul Uz Gospodaresc! sunt sanse mari si acolo sa.ti rezolvi problema.
cineva zicea ca nu mai sunt Bijutieri.. sunt... si chiar destui...!
pe Magheru e plin de bijutieri... nu sunt doar magazine care vand aurul... ci ti-l si prelucreaza!
dar probabil e complicat si e mai simplu sa te lamentezi putin aici, sa vada lumea ca ai avut si tu doi cercei de aur si ai ramas doar cu unul, eventual apare pe forum iubitul in patul caruia l-ai pierdut si ti-l restituie in timp util... ca sa nu intre la banuieli iubitul care ti-a daruit cercelul...

http://www.youtube.com/watch?v=Q3SWjtcmzoc


garbo041693
Postat pe 7 Februarie 2013 20:17
Daca nu ai gasit pina acum in Bucuresti magazin de acest gen care se ocupa si de confectionare am gasit cautindu-i nepotelei mele o pereche de cerceri acest site pe care-l consider interesant .Este din Iasi dar poti arunca o privire are lucruri frumos confectionate si poti lua legutara cu ei http://www.bijuteriiaur.ro/contact/ am vazut ca multi oameni care au comandat au fost multumiti .Poate daca faceam la fel cu cei de la top shop adica intii ma interesam si apoi comandam nu m-ar fi durut azi ca am dat 400 lei pe un aparat care nu merita nici jumatate.
fengari
Postat pe 9 Februarie 2013 13:35
De la: barboneli, la data 2013-02-02 17:09:04

Bit.... astia sunt internati deja sau isi cauta loc.... ?????



sunt pacienti noi... au gresit salonul... in loc de 13, au nimerit la 16... e greu cu cifrele astea, mai ales ca sunt o infinitate si noi atat de putini...
heartbit
Postat pe 9 Februarie 2013 17:05
Pt heartbit ---Tu, copil cu cap de musca Ce tot vorbesti aiurea , Mai sorbi din p----la mea o dusca Si marsi in mata de lichea!.....))))))))))))))))))))))))
Daniel_Molete_1
Postat pe 10 Februarie 2013 13:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SCOALA DE DRESAJ CANIN KRIS 6 De la: dresorul 28 Decembrie 2010 09:52
CPU compatibil cu placa de baza? 0 De la: 3 Martie 2010 21:43
R.i.p ion dolanescu 3 De la: Dydylina 14 August 2009 16:05
PENSIUNE CANINA SI FELINA KRIS 16 De la: dresorul 28 Decembrie 2010 09:51
curs de machiaj semipermanent oradea arad timisoara cluj 1 De la: garbo_3782 26 Mai 2012 17:31
Setari Cookie-uri