Vreau sa fiu si eu iubita ,deci injur si sunt vulgara

De la: garbo265966, la data 2012-06-22 00:20:26Multe doamne care ma injura la greu pe acest site ,mi-au scris si am ramas placut impresionat de inteligenta si sensibilitatea lor.


seriooos! :-))) Sensibilitatea mea ar fi foarte interesata sa stie care-s alea.... Si, in afara de faptul ca "ti-au scris" si "te-au impresionat", in imaginatia ta patologica ce au mai facut? Le-ai intilnit si in tren, nu?
Trateaza-te de halucinatii, prapaditule!
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 00:28
nu poate, ca i-a inchis sanatoriul boc.
vezi, asa se explica salturile lui din topic in topic...
la sanatoriu era pe post de macaroana la fiert si sarea prin salon ca turbatul, avea o ocupatie.
acum a ramas cu sechelele si sare aici dintr-un topic in altul
cand i-am zis ca a facut degeaba umbra pamantului 50 de ani, a zis ca glumesc cu el. si acum vrea sa demonstreze!

966, labinstaiin, ia mai deschide cateva topice, sa ne facem si noi norma pana la ziua, sa ne justificam banii si existenta!
heartbit
Postat pe 22 Iunie 2012 00:32
bit, eu te suspectez ca tu esti doamna sensibila.
Ia zi repede: Balzac sau Minulescu, pe care i-ai... cum era... siluit?
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 00:45
cu sensibilitatea si gratia-mi divina, m-am oprit la Homer!
Platon era in cocediu de studii!
Aristofan nu-si mai gasea clepsidra.
si 966, cauta ceva cu oglinda!
heartbit
Postat pe 22 Iunie 2012 00:51
oh, tocmai delicatul si distinsul Homer... De ce l-oi fi intors tu, ca statea bine cum era.
Sa il intoarcem la loc: "By their own follies they perished, the fools!"
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 01:02
eu zic sa lasam totusi topicul acestui oligofren care nici sexul nu si-l stie, ca dupa cate se vede, l-a bagat mamica la culcare.
sau i-au adus medicamentele. si l-au legat de pat si nu-i frumos sa scriem in lipsa lui!
pacat de el, ca era tanar saracul. Dumnezeu sa-l ierte!
heartbit
Postat pe 22 Iunie 2012 01:07
Fie-i tarina usoara!
Amen!
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 01:11
esti mai prost si mai jalnic decat prevede legea, amaratule.
sincer mi-e mila de tine!
incerci sa ma copiezi, dar la cat de prost esti, nici macar asta nu poti. ca sa nu mai zic ca nici acum n-ai invatat sa scrii!
marsh! sa vii sa-ti dau pasta aai de dinti sa iti mai cureti mamaliga din masele, ca ti-au ramas dintii galbeni!
Dragi mei care m-ai ingropat - analfabetule, unde ti-e acordul?
continuare ,ti-am - degeaba iti explica omul ca tot nu esti in stare sa pricepi. dar e bine ca perseverezi in prostie!
topioce - apreciem perseveranta! tine-o tot asa si ajungi departe!

cauta-ma la lapte, si daca nu ma gasesti acolo, cauta-ma la oo!
uite, ca sa nu te superi pe mine, iti fac trei dedicatii, moshule!
http://www.youtube.com/watch?v=iqHbC8lomzo - te reprezinta
http://www.youtube.com/watch?v=GzFGkb1RSMQ - asta e tineretea ta!
presupun ca ma auzi acum...
http://www.youtube.com/watch?v=yQ67zRFR5qE - ia-o ca atare, pentru itne-a fost compusa!
heartbit
Postat pe 22 Iunie 2012 12:51

astept cu maxim interes sa ma caute personal acea multa lume. Pe la ce vrei tu.

quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 13:51
subscriu si adaug - cu multa nerabdare!!!
heartbit
Postat pe 22 Iunie 2012 14:16

oua mai multe ca tine am precis!
quasaria
Postat pe 22 Iunie 2012 17:06
Am trimis dedicatiile cu multa reverenta desigur mamei si tatalui tau cu regrete eterne ca te-au conceput, ce mare tragedie pentru intrega familie trebuie sa fii fost,sincere condoleante la toti din familia ta .Am acordat corect subiectul cu predicatul acum ,doar tu mi-ai cerut asta INTELEPTULE???
garbo265966
Postat pe 22 Iunie 2012 17:06
Dobitoacele nu sunt chiar asa rare cum credeam ,ce-ar fi inteligenta pura sa lasi forma si sa te axezi pe fond, felscaita patetica.Voi aici aveati un club privat cred :'Onanistii impotenti si frigidele demente "sau cam asa ceva .Sunt de-a dreptul stupefiat ,hai ca herflit este cel putin oficial barbat dar voi niste femei in toata firea sa va plac sa fiti facute in toate felurile pentru ce?-ca sa aveti chipurile ultimul cuvant?Ok,il veti avea descentratelor masochiste daca voi credeti ca merita,in orice caz cu barbatii pe acasa nu aveti de-a face ca doar nu sunt nebuni sa se atinga de niste panarame ca voi .
garbo265966
Postat pe 23 Iunie 2012 00:43

966, tu esti papagal sau tucan?
dor72_
Postat pe 23 Iunie 2012 00:45
E o biata ramasita de avort.
lala2
Postat pe 23 Iunie 2012 00:59
De la: garbo265966, la data 2012-06-23 00:43:18Dobitoacele nu sunt chiar asa rare cum credeam...Voi aici aveati un club privat cred :'Onanistii impotenti si frigidele demente "sau cam asa ceva .


atitea distinse doamne care ar fi putut sa te aprecieze (si care nu sint q si h ) si ai dat cu mucii in fasole si le-a injurat.
Trist, trist...
quasaria
Postat pe 23 Iunie 2012 01:37
Gabytsa_Gaby_1
Postat pe 23 Iunie 2012 09:15
Nu inteleg ce aveti cu garbo265966. A deschis un topic, nu va place..nu cititi, faceti altceva mai bun decat sa va injositi in ultimul hal prin limbajul pe care il folositi !
Gabytsa_Gaby_1
Postat pe 23 Iunie 2012 09:19
Unele lucruri, ne depesc...puterea de nelegere.

Btaia o-nceput, cnd ogorul a dat palma napoi.
Axl_R
Postat pe 23 Iunie 2012 09:23
Este o mare diferen ntre o femeie i o fuf! Cele care vorbesc urt sunt fufe... Ele doresc s ctige bani , relaii , poziii sociale, contra psric! Simplu , nu?. Dar nu vor avea ce-i doresc dect vremelnic...Detestabil , dar a intrat n tristul cotidian romnesc, punct!
garbo194684bujor
Postat pe 23 Iunie 2012 10:15
pe i, sau I ? :P
canta cucul...;)) numaram? ;)
G_X
Postat pe 23 Iunie 2012 10:23
bujor, esti sigur de ce spui?
eu zic sa te mai gandesti si sa nu mai generalizezi, nici macar la nivel de limbaj.
dupa ce calci pe cineva pe bombeu si te scuz o data si il mai calci inca o data si te trezesti cu un shut in dos, pe urma zici ca e omul rau, nu?
sa iti dai asa cu parerea la general e una, sa ai o parere obiectiva si contextuala e altceva!
incerca sa vezi in ansamblu omul din spatele cuvintelor, si apoi da-ti cu parerea!
heartbit
Postat pe 23 Iunie 2012 10:39


Io nu-s B(v)ulgar, s unguroaic, da' mai njur ae-n lb me!
Axl_R
Postat pe 23 Iunie 2012 12:34
io si-n a me...si-n a ta...depinde de situatii
dor72_
Postat pe 23 Iunie 2012 12:53
De la: garbo194684bujor, la data 2012-06-23 10:15:28Este o mare diferen ntre o femeie i o fuf! Cele care vorbesc urt sunt fufe... Ele doresc s ctige bani , relaii , poziii sociale, contra psric! Simplu , nu?. Dar nu vor avea ce-i doresc dect vremelnic...Detestabil , dar a intrat n tristul cotidian romnesc, punct!



serios?
Si diferenta intre un barbat si un FUF care e? Ala cu ce vrea sa castige pozitii - sociale sau nu?

Virgula, trist in cotidianul romanesc e ca s-au desfiintat ospiciile in ultimul timp - sau asa pare, daca te uiti in zare...

quasaria
Postat pe 23 Iunie 2012 15:28
De la: heartbit, la data 2012-06-22 12:51:34esti mai prost si mai jalnic decat prevede legea, amaratule.
sincer mi-e mila de tine!
incerci sa ma copiezi, dar la cat de prost esti, nici macar asta nu poti. ca sa nu mai zic ca nici acum n-ai invatat sa scrii!
marsh! sa vii sa-ti dau pasta aai de dinti sa iti mai cureti mamaliga din masele, ca ti-au ramas dintii galbeni!
Dragi mei care m-ai ingropat - analfabetule, unde ti-e acordul?
continuare ,ti-am - degeaba iti explica omul ca tot nu esti in stare sa pricepi. dar e bine ca perseverezi in prostie!
topioce - apreciem perseveranta! tine-o tot asa si ajungi departe!

cauta-ma la lapte, si daca nu ma gasesti acolo, cauta-ma la oo!
uite, ca sa nu te superi pe mine, iti fac trei dedicatii, moshule!
http://www.youtube.com/watch?v=iqHbC8lomzo - te reprezinta
http://www.youtube.com/watch?v=GzFGkb1RSMQ - asta e tineretea ta!
presupun ca ma auzi acum...
http://www.youtube.com/watch?v=yQ67zRFR5qE - ia-o ca atare, pentru itne-a fost compusa!........................
............................................. Doamne!Stau citesc si ma minunez!!!!! Mai oameni buni, da chiar o luati razna **unii dintre voi**!! Nu inteleg de ce nu puteti sta **unii**in banca vostra si sa va vedeti de ale voastre!! Sa cataloghezi pe cineva**amarat, analfabet prost,,,,,,,moshule,,,, moshule!! La 50 ani eu nu cred ca cineva este **MOSHULE*** !!!!!!! Halal exprimare!!Halal cultura, halal ,,,,,,, fel de a te **etala** aici , **MARS** ce suntem cainii tai ,mai **INTELIGENTA SA PROSTIE CRASA**!! Mars sa i spui cainelui sau lu **mata** care a fost lipsa cand trebuia sa te educe in cei 6 -7 ani de acasa!! RUSINE!!
Jojolin
Postat pe 24 Iunie 2012 08:27
eeeeeeee, acu' da, mai venim de acasa. Se echilibreaza fortele!
Deci: BOX!
As_ninge
Postat pe 24 Iunie 2012 08:45
Bit, bbua -je - te i las matali, nu te ienerva!
O zi frumoas!
N-am fost vulgar i vreau s fiu iubit.
Axl_R
Postat pe 24 Iunie 2012 09:31
nu ma enervez, ca nu mertia. a fost doar un raspuns banal si de bun simt!


si uite
acum ti-e mai bine?
heartbit
Postat pe 24 Iunie 2012 10:25
......
Axl_R
Postat pe 24 Iunie 2012 10:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut la toata lumea 98 De la: vyva 3 Noiembrie 2009 20:33
eu berbec, el berbec 6 De la: garbo172683 24 Noiembrie 2010 21:12
Oare nu-i place sa fie cu mine?! 99 De la: garbo_10179 14 Februarie 2013 17:22
CE FACE OMUL CIND SE PLICTISESTE ? 51 De la: VOIAJOR 1 Iulie 2012 20:06
oare vrea ceva serios? 15 De la: dor72_ 17 Decembrie 2011 20:10
Setari Cookie-uri