edine gratuite la psiholog n luna iunie

Puteti merge gratuit la psiholog in iunie.

Shortlink: http://wp.me/p1kZft-yL

Postat pe 10 Iunie 2012 11:45
WAW.... !!! mersi !!!! siii.... cat costa a doua... ? ca precis nu ma vindec in prima... ! dar de ce scrii "Sedinte gratuite..." ? in reclama spune clar, ca numai prima e gratuita !!! la sedintza ma refer.
barboneli
Postat pe 10 Iunie 2012 14:35
Se vede asa de la distanta ca as avea nevoie???
Rotty
Postat pe 10 Iunie 2012 15:08
...iar in iulie ne plateste el noua, numai sa ne ducem...:-)))
quasaria
Postat pe 10 Iunie 2012 15:13
Rotty
Postat pe 10 Iunie 2012 15:20
Io nu m duc, nu poc s d cuminte...
Axl_R
Postat pe 10 Iunie 2012 15:26
Axl-utza.....

edin la psihiatru

De Florin Puca

Domnule doctor am venit s v spun c m simt bolnav. De la o vreme ceva nu mai funcioneaz cum ar trebui aici n regiunea fiinei mele, vorba tipului luia de scria poezii. Am citit ntr-o carte c la simptomele mele s-ar putea s am un fel de grip metafizic sau chiar mai ru, un ulcer sufletesc. Aa c m-am dus la urgene ntr-o sear n care simeam c nu mai pot.

La urgene mi-au spus c nu au aparatur pentru diagnosticarea bolilor sufleteti. n ara asta nici n spitale nu mai gseti vindecare. Ziceau c pot trata doar suferinele fizice chiar dac acestea reprezint mai puin de un sfert din total. Nici pe acelea cum ar trebui. Nu puteau pur i simplu s-mi pun o perfuzie ca s-mi treac piatra de pe inim, aa c m-au trimis la cardiologie.

Cardiologul mi-a ascultat cu atenie btile inimii i mi-a cerut s enumr simptomele. I-am povestit despre toat greaa care m ncearc n prezena ipocriziei, despre oamenii care te calc n picioare i se ateapt s le mulumeti pentru asta, despre vntile lsate de rutin pe motivaia mea, despre strile de lein i dificultile de respiraie aprute din cine tie ce motive, despre problemele cu vederea la orizont. Toate i le-am spus, ns pentru el inima nu era dect o bucat de carne. Pentru suflet m-a trimis la dumneavoastr.
Spunei-mi domnule doctor, am greit cnd am ales s fiu nebun? Credei c organismul nu mai face fa i ar trebui s devin normal? Dar nu prea tiu cum s fac asta. Ar trebui s renun la principiile mele i s m arunc n marea de bolnavi care se prefac sntoi. Apoi s sper c o s aib efect. Dar eu nu tiu s not i m voi neca. Chiar nu avei o injecie pentru mine? Nu m trimitei la dezintoxicare. Am fost deja acolo. Se lucreaz dup sistemul cui pe cui se scoate. Nu m trimitei nici la preot. Trimitei-m direct la Dumnezeu. Sunt stul de intermediari.
barboneli
Postat pe 10 Iunie 2012 22:16
Nu tiu s not...i prefer s fiu oleac irecuperabil...i ce dac?
Axl_R
Postat pe 10 Iunie 2012 22:21
De la: barboneli, la data 2012-06-10 22:16:24Axl-utza.....

edin la psihiatru

De Florin Puca

Domnule doctor am venit s v spun c m simt bolnav. De la o vreme ceva nu mai funcioneaz cum ar trebui aici n regiunea fiinei mele, vorba tipului luia de scria poezii. Am citit ntr-o carte c la simptomele mele s-ar putea s am un fel de grip metafizic sau chiar mai ru, un ulcer sufletesc. Aa c m-am dus la urgene ntr-o sear n care simeam c nu mai pot.

La urgene mi-au spus c nu au aparatur pentru diagnosticarea bolilor sufleteti. n ara asta nici n spitale nu mai gseti vindecare. Ziceau c pot trata doar suferinele fizice chiar dac acestea reprezint mai puin de un sfert din total. Nici pe acelea cum ar trebui. Nu puteau pur i simplu s-mi pun o perfuzie ca s-mi treac piatra de pe inim, aa c m-au trimis la cardiologie.

Cardiologul mi-a ascultat cu atenie btile inimii i mi-a cerut s enumr simptomele. I-am povestit despre toat greaa care m ncearc n prezena ipocriziei, despre oamenii care te calc n picioare i se ateapt s le mulumeti pentru asta, despre vntile lsate de rutin pe motivaia mea, despre strile de lein i dificultile de respiraie aprute din cine tie ce motive, despre problemele cu vederea la orizont. Toate i le-am spus, ns pentru el inima nu era dect o bucat de carne. Pentru suflet m-a trimis la dumneavoastr.
Spunei-mi domnule doctor, am greit cnd am ales s fiu nebun? Credei c organismul nu mai face fa i ar trebui s devin normal? Dar nu prea tiu cum s fac asta. Ar trebui s renun la principiile mele i s m arunc n marea de bolnavi care se prefac sntoi. Apoi s sper c o s aib efect. Dar eu nu tiu s not i m voi neca. Chiar nu avei o injecie pentru mine? Nu m trimitei la dezintoxicare. Am fost deja acolo. Se lucreaz dup sistemul cui pe cui se scoate. Nu m trimitei nici la preot. Trimitei-m direct la Dumnezeu. Sunt stul de intermediari.
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2012 22:22
In iulie aveti sedinte gratuite la psihiatru..cine se ofera
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2012 22:24
De la: ingerasulluptator, la data 2012-06-10 22:24:54In iulie aveti sedinte gratuite la psihiatru..cine se ofera


marsh!
quasaria
Postat pe 10 Iunie 2012 22:26
La psihiatru:
- Doctore, am venit la dumneata pentru nevasta-mea. Are o idee fixa, ca cineva vrea sa-i fure rochiile.
- Esti sigur de asta, domnule?
- Absolut. A si angajat un individ, special pentru treaba asta. L-am gasit ieri, in sifonier


Cabinetul unui psihiatru.
Se deschide usa si intra un barbat, in patru labe cu ceva in gura.
Psihiatrul :
- Vai! Cine a venit la noi? O pisicuta?
Barbatul se taraie pana in coltul cabinetului. Doctorul il urmareste.
- Un catelus?
Barbatul trece cu mana pe langa perete si se taraie in celalalt colt.
Doctorul nu renunta
- Ah! Cred ca e un arici! Nu? O broasca testoasa?
Barbatul scoate un cablu din gura si zice :
- Auzi? Ma lasi sa iti trag internetul, sau nu?!?!?!?!?


barboneli
Postat pe 10 Iunie 2012 22:31
daca mai ducem ceva clienti avem si alte bonificatii, sau ni se ofera mai multe sedinte gratuite?
ca eu zic ca s-ar aduna de-o duzina privind prin preajma!
numai ingerasul face cat 9 cu Manole zece care-i si intrece!
heartbit
Postat pe 10 Iunie 2012 23:23
ingeras capata coarne si n-as vrea sa i le tund eu. Nu m-ar mai considera un gentleman....
quasaria
Postat pe 10 Iunie 2012 23:27
Au preturi accesibile pentru servicii, mai ales ca daca iti pare ca e prea mult, sunt deschisi sa gaseasca o varianta de pret pe care sa ti-o permiti.

Workshop-urile au fost super.

Postat pe 11 Iunie 2012 11:08
De la: quasaria, la data 2012-06-10 23:27:29ingeras capata coarne si n-as vrea sa i le tund eu. Nu m-ar mai considera un gentleman....
auzi daca mai faci gura si ma enervezi te pun sa pupi moastele la sfinti pe viu...asa le pupi oasele
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2012 19:32
Treci si fa sapte matanii, ca ai pacatuit, marsh!
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 19:39
De la: quasaria, la data 2012-06-11 19:39:57
Treci si fa sapte matanii, ca ai pacatuit, marsh!
tu ai pacatuit ca mi-ai zis mars...ce sunt eu soldat..
tu mars apoi ce este pacat eu nu pup moastele niciunului credincios care a murit.
si nu a construit caractere
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2012 19:50
ia vezi... ce pindeste necuratu!
eu te-am invatat de bine - refuzi sa faci matanile, treaba ta.... !!!
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 19:53
De la: quasaria, la data 2012-06-11 19:53:12ia vezi... ce pindeste necuratu!
eu te-am invatat de bine - refuzi sa faci matanile, treaba ta.... !!!
sper ca nu aveti de gand sa imi pupati si mie moastele...Ci sa va rugati direct la Iisus Hristos
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2012 20:07
De la: quasaria, la data 2012-06-11 19:53:12ia vezi... ce pindeste necuratu!
eu te-am invatat de bine - refuzi sa faci matanile, treaba ta.... !!!
pai de ce zici asa necuratul s-ar bucura ca sa ma rog la moaste...numai ca eu nu pic in plasa lui si ma rog direct la Iisus Hristos
ingerasulluptator
Postat pe 11 Iunie 2012 20:09
de ce zic asa!!!?????

te maninca in cour de moaste de barbati, treaba ta!!!!
66 scrie pe tine!!!

Nici hristosii si precistele ma-tii nu te mai salveaza!!
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lucrul cu tine insuti 100 De la: alfheim 16 Iunie 2011 09:24
oamenii se schimba din dragoste? 56 De la: garbo_1567 18 Mai 2012 08:37
abilitati practice,formarea deprinderilor de munca (pt.varsta prescolara si scolara mica) -educatoare,invatatori,parinti,bunici,bone,case de copii 2 De la: mamytzy56 10 Ianuarie 2013 22:32
ღ♥O picatura de suflet♥ღღ 32 De la: fleurdelis 17 Decembrie 2010 16:48
IUBIREA-femeia,copii,florile si restul lumii! 12 De la: VOIAJOR 1 Iunie 2012 17:40
Setari Cookie-uri