Portretul unei mari doamne

Am cunoscut cu ceva timp in urma o doamna inteligenta ,frumoasa si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.Am comunicat destul de mult pe mss,net,telefon si prin mesaje,dar ati ghicit nu o cunosc de fel.Nu am vazut-o in realitate niciodata,dar ma pregatesc sa o cunosc personal ,in cel mai scurt timp cu putinta adica peste circa 12 zile.Mergem impreuna la munte sa ne relaxam dupa o saptamana de munca si stress.Nu avem nici un fel de obligatii unul fata de celalat ,nu trebuie ca niciunul dintre noi sa faca ceva ce nu vrea sau nu simte ca doreste cu adevarat sa faca.Ea ma cunoaste ca m-a vazut intr-o fotografie ,doua undeva pe net,dar eu nu am vazu-to niciodata,deci ea este in avantaj .Eu sunt insa sigur de cea ce cred si simt si pot sa pun pariu pe orice ca ne vom placea foarte mult si ne vom simtii mununat impreuna,cele doua zile la munte.Sincer acum voi ce sanse ne dati,ce credeti de aceasta intalnire a noastra are sanse sa devina ceva frumos intre noi sau ....
garbo265966
Postat pe 27 Mai 2012 18:07
Fara reusita...Nu cred ca vine.
printesa_jo
Postat pe 27 Mai 2012 18:35
e frumoasa da'n-a vazut-o niciodata, nici macar in foto...:-))
quasaria
Postat pe 27 Mai 2012 18:36
Continua sa visezi!
Fss_ssu
Postat pe 27 Mai 2012 18:43
De la: garbo265966, la data 2012-05-27 18:07:04Am cunoscut cu ceva timp in urma o doamna inteligenta ,frumoasa si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.Am comunicat destul de mult pe mss,net,telefon si prin mesaje,dar ati ghicit nu o cunosc de fel.Nu am vazut-o in realitate niciodata,dar ma pregatesc sa o cunosc personal ,in cel mai scurt timp cu putinta adica peste circa 12 zile.Mergem impreuna la munte sa ne relaxam dupa o saptamana de munca si stress.Nu avem nici un fel de obligatii unul fata de celalat ,nu trebuie ca niciunul dintre noi sa faca ceva ce nu vrea sau nu simte ca doreste cu adevarat sa faca.Ea ma cunoaste ca m-a vazut intr-o fotografie ,doua undeva pe net,dar eu nu am vazu-to niciodata,deci ea este in avantaj .Eu sunt insa sigur de cea ce cred si simt si pot sa pun pariu pe orice ca ne vom placea foarte mult si ne vom simtii mununat impreuna,cele doua zile la munte.Sincer acum voi ce sanse ne dati,ce credeti de aceasta intalnire a noastra are sanse sa devina ceva frumos intre noi sau ....


Era o vreme cand gandeam la fel: nu conteaza cum arata, daca mintea o are brici. Si continui sa spun si azi acelasi lucru DACA lucrurile se limiteaza la cafeaua din fata. Dar DACA ar trebui sa "ma simt minunat" fizic, apoi sa stii ca incepe sa conteze.
Nu am inteles daca sunteti apropiati ca varsta. Probabil ca uratenia fizica, normala si nu exagerata, a unui barbat de varsta mea, as trece-o cu vederea. Nu stiu, zic si eu acum, n-am patit-o. Dar sa ma trezesc cu bunicul, chiar de-si pastreaza inteligenta si simtul umorului, sa-si pastreze si itarii pe el.
Anubis
Postat pe 27 Mai 2012 19:33
"in cel mai scurt timp adica in 12 zile".... si asta mi-a placut. Bre nea... 66 sau cum te cheama, "cel mai scurt timp" e ACUM. Acum. In secunda asta! Capisco? :-)) Daca nu, IERI!
Daca ar fi fost sa fie vreo poveste, sareai pe cal si te duceai, fie si ca sa o vezi cinci minute, sau cinci secunde, daaa??? Da-l dreak de weekend, oboseala,munca... munte...samd.:-))) Aia ar fi fost "o poveste". Nu ca si-au planificat doi pensionari o excursie in statiune peste nspe saptamini, "sa se relaxeze ca sint obositi"....:-)))



quasaria
Postat pe 27 Mai 2012 19:36
))))))))))))))))))
Fss_ssu
Postat pe 27 Mai 2012 19:43
ufishor
Postat pe 28 Mai 2012 11:46
De la: suparatu_, la data 2012-05-27 18:43:59Continua sa visezi!
lasa omul sa viseze, esential este sfarsitul celor 2 zile petrecute impreuna, impressum,etc...sa nu uite sa vina pe forum sa ne spuna cum a fost!
caleidoscop
Postat pe 3 Iunie 2012 09:58
De la: garbo265966, la data 2012-05-27 18:07:04Am cunoscut cu ceva timp in urma o doamna inteligenta ,frumoasa si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.Am comunicat destul de mult pe mss,net,telefon si prin mesaje,dar ati ghicit nu o cunosc de fel.Nu am vazut-o in realitate niciodata,dar ma pregatesc sa o cunosc personal ,in cel mai scurt timp cu putinta adica peste circa 12 zile.Mergem impreuna la munte sa ne relaxam dupa o saptamana de munca si stress.Nu avem nici un fel de obligatii unul fata de celalat ,nu trebuie ca niciunul dintre noi sa faca ceva ce nu vrea sau nu simte ca doreste cu adevarat sa faca.Ea ma cunoaste ca m-a vazut intr-o fotografie ,doua undeva pe net,dar eu nu am vazu-to niciodata,deci ea este in avantaj .Eu sunt insa sigur de cea ce cred si simt si pot sa pun pariu pe orice ca ne vom placea foarte mult si ne vom simtii mununat impreuna,cele doua zile la munte.Sincer acum voi ce sanse ne dati,ce credeti de aceasta intalnire a noastra are sanse sa devina ceva frumos intre noi sau ....
daca te implici serios va iesi ceva frumos!...depinde doar de voi doi...nu uita ca prima data va veti cunoaste doar fizic!
caleidoscop
Postat pe 3 Iunie 2012 10:01
nu stiu ce aveti voi cu 966
ce de oameni rai si invidiosi pe succesele altora, succese in munca, bine'nteles.
omul e sincer, spune ca e o doamna mare, eu deja am vazut tabloul:
- el don juan-ul clasic, iesit la vanatoare virtuala, rodat in zeci de astfel de flirturi si relatii tip cometa, dupa o suita de reusite crede cu ochii inchisi ca plimbarea la munte ii aduce relaxarea langa sirena, diva, afrodita viselor lui.
in realitate in cel mai bun caz o sa se intalneasca cu muntele fie el de piatra sau de grasime.

- ea, mironosita misterioasa, mignona ca o balena, sta ascunsa dupa monitor si rupe petalele unei flori minunate si bine cunoscute, Callistephus sau ochiul boului, cercand daca el o iubeste sau nu, pentru a se decide daca ii da o sansa sa-i admire dealurile si vaile sau daca-l lasa sa respire doar aerul ozonat al carpatilor (cu sau fara filtru)!

deznodamantul in episodul urmator, cand junele prim in joc secund vine cu destainuirile SINCERE!

Q, desi imi placi, trebuie sa te contrazic, nu pentru toti timpul trece la fel, pentru el cel mai scurt timp poate fi si peste 20 de ani, fiecare are viziunea sa despre timp si trecerea lui.
daca ei comunica de vreo 2 ani si urmeaza sa se vada peste 12 zile fix (au mai ramas 5 zile!!!), atunci cele 12 zile inseamna chiar un timp scurt, in raport cu amarul de vreme scurs!
heartbit
Postat pe 3 Iunie 2012 10:20
....mult a fost putin mai este!...sa-i uram succes!, asta in caz ca nu suntem noi prea credule!
caleidoscop
Postat pe 3 Iunie 2012 22:38
ai dreptate heartbit, eu's femeie, poftim... asa's Julietele, mai nerabdatoare sa sara de la balcon..... ...ca peste 20j de ani nu le mai lasa romantismu' de la incheieturi...:-)
quasaria
Postat pe 3 Iunie 2012 22:43
ai dreptate heartbit - da' asa's Julietele, mai nerabdatoare sa sara de la balcon..... ...ca peste 20j de ani nu le mai lasa romantismu' de la incheieturi...:-)
quasaria
Postat pe 3 Iunie 2012 22:44
si tu "Julieta" ai voie sa faci salt dublu? :-))

X te asiguri ca te tin incheieturile
Fss_ssu
Postat pe 3 Iunie 2012 23:02
Je?? Dublu nu... io numa' salturi triple, altfel ma lasa incheieturile...:-))
quasaria
Postat pe 3 Iunie 2012 23:11
si cum o vei recunoaste (daca vine...)?! dupa portretul imaginat de tine, sau dupa portretul ei real?! ca s-ar putea sa difere cele doua portrete....
eu vad ca nici adolescentii nu mai inghit galusti de-astea....(vad la copiii mei) , nu stiu cum de netul asta ia mintile oamenilor , nu stiu cum de se poate incurca realul cu virtualul..
adeline
Postat pe 14 Iunie 2012 09:47
nope, pai ei's generatie upgraded: si fie-mea e foarte cu picioarele pe pamint la o adica: cine pnm e bebelusul ala cu courul in sus din banneru' cu pampersi? Al cui e? Pai si daca nu il cunosc de ce ma uit la el???
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2012 12:36
De la: quasaria, la data 2012-06-14 12:36:29 nope, pai ei's generatie upgraded: si fie-mea e foarte cu picioarele pe pamint la o adica: cine pnm e bebelusul ala cu courul in sus din banneru' cu pampersi? Al cui e? Pai si daca nu il cunosc de ce ma uit la el???


tareeee
adeline
Postat pe 14 Iunie 2012 22:50
Daca fetita ta ti-a raspuns asa ( apropo, cati ani are?), atunci e bucatica rupta mama ei!!
bucura
Postat pe 20 Iunie 2012 08:39
Imi pare ru sa ți spun dar o sa petreci sfrșitul de sptmna singurel , ea nu o sa apar sau daca apare , apare una de cel puțin 100kg si nlțime 1,5 m
clau3ia
Postat pe 23 Iunie 2012 03:52
De la: bucura, la data 2012-06-20 08:39:34Daca fetita ta ti-a raspuns asa ( apropo, cati ani are?), atunci e bucatica rupta mama ei!!


Este.
quasaria
Postat pe 23 Iunie 2012 03:57
Cat cinism, in toate comentariile! Ce vrei sa afli? Daca e in regula relatia ta? Nu vei afla nimic pe un forum! Vei gasi doar oameni dezamagiti de propria viata! Du-te, infrunta realitatea, frumoasa sau nu, cladeste ceva cu o persoana care iti place, emotional si intelectual.
June
Postat pe 23 Iunie 2012 04:01
De la: garbo265966, la data 2012-05-27 18:07:04Am cunoscut cu ceva timp in urma o doamna inteligenta ,frumoasa si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.Am comunicat destul de mult pe mss,net,telefon si prin mesaje,dar ati ghicit nu o cunosc de fel.Nu am vazut-o in realitate niciodata,dar ma pregatesc sa o cunosc personal ,in cel mai scurt timp cu putinta adica peste circa 12 zile.Mergem impreuna la munte sa ne relaxam dupa o saptamana de munca si stress.Nu avem nici un fel de obligatii unul fata de celalat ,nu trebuie ca niciunul dintre noi sa faca ceva ce nu vrea sau nu simte ca doreste cu adevarat sa faca.Ea ma cunoaste ca m-a vazut intr-o fotografie ,doua undeva pe net,dar eu nu am vazu-to niciodata,deci ea este in avantaj .Eu sunt insa sigur de cea ce cred si simt si pot sa pun pariu pe orice ca ne vom placea foarte mult si ne vom simtii mununat impreuna,cele doua zile la munte.Sincer acum voi ce sanse ne dati,ce credeti de aceasta intalnire a noastra are sanse sa devina ceva frumos intre noi sau ....


Daca n-ar avea ceva de ascuns ti-ar fi aratat o poza in mod sigur ,asa... dute la intalnire sa te convingi ,dar sa nu aluneci de pe munte ...Am zis!
maya28
Postat pe 23 Iunie 2012 07:02
Faptul ca ea iti cunoaste portretul din poza ,iar tu nu ii cunosti decat calitatile pe care le-a dorit sa le vezi , imi pune un semn de intrebare si o mare incertitudine.
Ori ea nu are incredere in aspectul ei fizic deci e coplexata,ori este maritata si deci nu o vei cunoaste niciodata.Nu cred ca va veni la intalnire si vei ramane numai cu imaginea ei idilica.
garbo263313
Postat pe 23 Iunie 2012 07:21
S-ar putea sa se intample ceva frumos sau nu. Te-ai gandit ca dialogul vostru ar putea sa nu se potriveasca cu imaginea?daca doamna are un defect fizic ,greu de suportat pentru tine? Cum vei proceda in acest caz?Am intalnit pe net ,oameni,foarte inteligenti,cu simt al umorului ,dar care nu doreau sa fie vazuti in poze . Pentru ca se temeau de imagine!dar oricat s-au ferit sa ia contact cu mine,eu am insistat sa merg pana la capat. Eu am fost educata sa-i consider pe toti oamenii la fel ,ca si copiii lui Dumnezeu ,sa-i apreciez ca ceva deosebit,nou in viata mea. Nimic nu este intamplator,In creatia lui Dumnezeu Oamenii cu defecte fizice ,pot fi mari personalitati,inteligenti ,cu simt al umorului dezvoltat. Mai rau este cand au sufletul defect,dar pe aceia nu-i vedem ,nu-i simtim decat cand trec prin viata noastra ,lasand rani.Ar fi bine sa mergi pana la capat ,sa va intalniti si indiferent de aspectul doamnei sa va simtiti minunat impreuna. Restul depinde de voi.
Mariacuochialbastrii
Postat pe 23 Iunie 2012 07:44
norocosule.......sa vezi ce surpriza primesti........sa te bucuri ca stai numai 2 zile cu ea si sa te rogi sa treaca mai repede................eu am patitooooooooooooo
traian41
Postat pe 23 Iunie 2012 07:51
Au trecut cele 12 zile...zi-ne,frate, ....cum fu..?
skarlett
Postat pe 23 Iunie 2012 07:58

Daca n-ar avea ceva de ascuns ti-ar fi aratat o poza in mod sigur ,asa... dute la intalnire sa te convingi ,dar sa nu aluneci de pe munte ...Am zis![/quote]

Cam mult mister din partea iubirii virtuale. Eu ma intreb de ce a mai cerut parerea celor de pe forum daca tot e hotarat.
Forumistii vin doar cu pareri despre cum si ce, dar... "Lumea vede, aude si vorbeste. Din pacate vede rau, aude putin si vorbeste prea mult...:))"

O zi frumoasa! http://www.youtube.com/watch?v=FiBHXgB5hIo&feature=colike
michu61
Postat pe 23 Iunie 2012 08:23
Este exact invers ufishor: "Ia viata in serios, caci nu vei muri asa cum crezi, ci sufletul tau, va trai oricum, o vesnicie, depinde doar de tine daca la intuneric si chin sau la lumina si fericire".
Bony
Postat pe 23 Iunie 2012 08:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am o gerontofila, cum procedez? 10 De la: Dor_marunt 3 Aprilie 2010 07:57
madalina manole 3 De la: quasaria 25 Iulie 2010 10:52
s.o.s 10 De la: LADY_23_ 15 Martie 2011 15:43
ce o fi in mintea lui ? 18 De la: zack 22 Septembrie 2011 13:59
Lenjerie intima problema 2 De la: garbo_427282 21 August 2018 23:41
Setari Cookie-uri