sa iubesti e poate tot cei mai frumos pe acest pamint..dar poti si suferi mult...doare doare si iarasi doare................ranile nu se pot vindeca usor....

Iubesc pt k sunt iubita si ma simt cea mai fericita ,oare exista ceva mai frumos ca acest sentiment???eu cred k nu fiindca am testat pe propria-mi piele cind iubesti nu vezi nimik in jurul tau il vezi ka un ideal al tau cel mai perfect si tot in jur e piktat in roz si presurati ku petale de trandafir.....................acest frumos sentiment e implinirea fiecarui om dar din pacate nu toti au parte sa guste din dulceatza lui pina la final abia incep sa cladeasca temelia relatilor lor si totul incepe sa se surpe din mai multe consederente fie k el face un pas gresit sau ea .......................... acest sentiment frumos si puternik ,daca incerci sa te joci ku el te pedepsesti si odata te vei arede vei kadea in lokul victimei care ai facuto sa sufere si sa nu mai creada in nimeni si nimik .............................. cel mai bn ar fi sa nu te joci ku sentimentele kuiva si mereu sa fi sincer fiindca rana sufletului nu se vindeca si ramine pecetluita pe veci in sulfetez si singereaza interzikinduti sa mai fi ce de alta data cea care iubea viatza si toata lumea eara a ei azi nu mai in urma ei a ramas doar o floare care se ofileste putin cite putin si isi perde vitalitate
garbro3
Postat pe 18 Aprilie 2012 01:33
De la: garbro3, la data 2012-04-18 01:33:28Iubesc pt k sunt iubita si ma simt cea mai fericita ,oare exista ceva mai frumos ca acest sentiment???eu cred k nu ,fiindca am testat pe propria-mi piele cind iubesti nu vezi nimik in jurul tau il vezi ka un ideal al tau cel mai perfect si tot in jur e piktat in roz si presurat ku petale de trandafir.....................acest frumos sentiment e implinirea fiecarui om dar din pacate nu toti au parte sa guste din dulceatza lui pina la final abia incep sa cladeasca temelia relatilei lor si totul incepe sa se surpe din mai multe consederente fie k el face un pas gresit sau ea .......................... acest sentiment frumos si puternik ,daca incerci sa te joci ku el te pedepsesti si odata te vei arede vei kadea in lokul victimei care ai facut-o sa sufere si sa nu mai creada in nimeni si nimik .............................. cel mai bn ar fi sa nu te joci ku sentimentele kuiva si mereu sa fi sincer fiindca rana sufletului nu se vindeca si ramine pecetluita pe veci in sulfetzel si singereaza interzikinduti sa mai fi cea de alta data ,cea care iubea viatza si toata lumea eara a ei ,azi nu mai in urma ei a ramas doar o floare care se ofileste putin cite putin si isi perde vitalitate
garbro3
Postat pe 18 Aprilie 2012 23:31
hei, cu un topic mai inainte erai virgina si nu stiai , da amu ai evoluat BRAVO BRAVO BRAVO de trei ori BRAVO tine/o tot asa da intreb ,nu ca vreau sa stiu dar din curiozotate feminina cu fu... fu bine?
gmpa
Postat pe 22 Aprilie 2012 09:54
Cu un topic inainte era in lac si acuma e in put... Deci a sarit din lac in put
Rotty
Postat pe 22 Aprilie 2012 10:04
eu nu stiu in ce limba scrie femeia asta, poate ma lamuriti si pe mine:

"in sulfetez si singereaza interzikinduti sa mai fi ce de alta data cea care iubea viatza si toata lumea eara a ei azi nu mai in urma ei a ramas " ?!?!
quasaria
Postat pe 22 Aprilie 2012 13:14
Pe limba studiosilor ca pe topicu celalalt ne-a facut in tot felu si a zis ca ea are studii..... Deductie.
Rotty
Postat pe 22 Aprilie 2012 13:17
a, a mai "sulfetat" si pe alte topice?

O avea studii... o fi facut clasa intai.
quasaria
Postat pe 22 Aprilie 2012 13:37
Stai ca ti-l dau i9n bula....comedie
Rotty
Postat pe 22 Aprilie 2012 13:41
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 11:23
)))
Haidi bre!....scoate diplomele la vedere =))
Rotty ....cu rabdarea treci si" Marea"...lacu-i un "putz" mai maricel, dar s-o "oglindit" in el !
zi fr.!
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 12:22
Aici i bine si fericita , ca dincolo la lac era trista si neconsolata. Io fi facut bine "oglinditu`"
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 13:15
cre' ca si aici incepe sa plinga pe la jumatea episodului, da' n-am rabdare sa descifrez de ce... O fi secat iar lacu'...
quasaria
Postat pe 23 Aprilie 2012 13:34
Eu am incercat sa citesc, dar pe la jumatate nu am mai avut aer. ,din lipsa de virgule....nu alta
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 13:39
Ete na!...muta virgula
....dap' o secat "secatura"...o dat de Beton...cauta broscoiu acuma
...sa nu sufere de una singura.... s-o lovit la plonjon

Saraca!....vede stelele?
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 13:55
cind citesc chestii din astea, ma intreb care dreak ar trebui sa fie omul care sa suporte asa ceva linga el, INDIFERENT ce calitati o avea in realitate: cind stii ca vietatea asta asa gindeste si asa simte/percepe/prelucreaza ce e in jur... eventual sa o iei de mana sa o duci la zoo.
Care pana mea ar putea sa fie "perechea" uneia ca asta,de vorbeste de iubire, fericire, samd?!Ce fel de cercopitec ar putea iubi asa ceva?
quasaria
Postat pe 23 Aprilie 2012 14:03
Nu cobi soro ,ca poate se apuca si ala de deschis topice... Si daca scrie tot ca ea ???
Apai sa vezi Lacul lebedelor....
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 14:12
lacu' broastelor de beton, de unde lebede....
quasaria
Postat pe 23 Aprilie 2012 14:29
De la: quasaria, la data 2012-04-22 13:14:14eu nu stiu in ce limba scrie femeia asta, poate ma lamuriti si pe mine:

"in sulfetez si singereaza interzikinduti sa mai fi ce de alta data cea care iubea viatza si toata lumea eara a ei azi nu mai in urma ei a ramas " ?!?!


mai... s-ar putea sa fie foarte emotiva cand scrie, dar sa vorbeasca corect cand "se exprima"... ! mai stii... are si ea un handicap, e om totusi... daca iubeste si e iubita, inseamna ca nu e extraterestru... !!! eu stiam pe cineva care nu era in stare sa traga o linie dreapta nici cum.... dar mergea pe sarma in echilibru teribil.... !!! asta pana am luat-o de nevasta... !!!!! .........

glumeam !
barboneli
Postat pe 23 Aprilie 2012 14:48
mda, era un banc... cum transformi o gaina in pitbull...
Dar din broasca in lebada, n-am auzit, oricum.
quasaria
Postat pe 23 Aprilie 2012 14:57
pai si alsta... tot banc e !!! (pe primul nu-l stiu....)
barboneli
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:16
Fatuca asta a transformat si limba romana...`poi o broasca in lebada o fi jucarie pentru ea
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:34

.....daaa, din Mamut in Gorila ai auzit? se poate...aia ii perechea ce?!
De asta sufar io' acu!
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 19:56
vrei o batista?
garbo_2294
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:03
Sara buna tuturor!
SUparatule, cum lipsesc, cum suferi...
dihoritza
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:09
`Seara Ritzo Suparici sufera ca nu sunt lebede ,doar broaste
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:19
Seara Rotty!
Io nu pricep ce o doare pe femeiea asta.
dihoritza
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:37
a ramas floarea fara apa.
garbo_2294
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:42
Nimeni nu prea pricepe... Noi dam cu presupusu`
Da lacul e de fapt de pe celalalt topic al ei ,care e si mai si...
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 20:44
Sara!
...nu am nici o suparare!
Dap' tu de unde stii....X ne-am cunoscut?...mi-ai facut vizite, am vazut, dar nu eram acasa.
Pastreaza darurile pt tine ,o sa ai nevoie!

Rytzo...mi-o fost dor....acum ,o trecut.
Bine ai revenit!
Rotty ai mancat tate' gogosile si la mine nu te-ai gandit sa-mi lasi macar un pahar cu Spumos
Sara fr!
Fss_ssu
Postat pe 23 Aprilie 2012 22:21
Data viitoare ,dau cu usa forumului de perete si strig tareeeee....pana auzi.
Rotty
Postat pe 23 Aprilie 2012 22:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu inteleg motivul 20 De la: jeanette40 6 August 2010 10:25
Femeia atragatoare 16 De la: quasaria 5 Septembrie 2009 19:09
Sotul meu este inca homosexual? 13 De la: prometeus_wife 28 Aprilie 2009 12:30
Ce sa fac?.......... sunt rotunjoara 130 De la: anadelaadda 6 Noiembrie 2016 07:34
Nu e ok ce mi se intampla....o parere obiectiva? 51 De la: garbo088037 29 Septembrie 2011 16:15
Setari Cookie-uri