nu ii inteleg pe unii

pur si simplu nu ii inteleg pe unii - banii le ia mintile? am citit ca borcea tocmai s-a recasatorit si becali i-a fost nasi. astia chiar nu invata din scandalul columbenilor? ii dau 2 ani si un copil lu' borcea, dupa care baga divort.
dana2011
Postat pe 21 Iunie 2011 19:16
asa, si? de asta nu poti tu dormi?
esme
Postat pe 21 Iunie 2011 19:27
cam zgarcita danutza aiasta, esmeo...
doar doi ani ii da? de parca ar da de la ea!
Thor_again
Postat pe 21 Iunie 2011 19:41
de la ea putin...de la Dumnezeu...mai mult...
dor72
Postat pe 21 Iunie 2011 19:50
bre thorelu`, danutza asta ne confunda cu senzuala, alde crudu si alte spoitoriste si frecatoare de menta si alte instrumente cu teava, crezand ca o sa faca aici vreun clab de refuzate de legaturi neuronale! bre, dano, ai gresit cancanu`! da, fataaaa!
esme
Postat pe 21 Iunie 2011 19:52
ori poate ea e toate-ntr-una, mai stii?
Thor_again
Postat pe 21 Iunie 2011 19:53
e posibil?
dor72
Postat pe 21 Iunie 2011 19:57
Ei lasa,ca astfel de "probleme" au si cei cu bani puitini sau ,ai de loc.. Doar ca nu apar in presa..
elisabeta_boia
Postat pe 22 Iunie 2011 22:41
oare de ce ar trebui sa-i intelegi tu?

exista si oameni pe care nu trebuie (nu e necesar) sa-i intelegi si pe care nu poti sa-i intelegi...
chestie de ratiuni inferioare sau superioare!

nu-ti mai bate capul, ca te doare!

ti-ai pus problema daca e cineva interesat sa te inteleaga pe tine? ma refer la astia pe care nu-i intelegi tu!!!
alfheim
Postat pe 23 Iunie 2011 10:26
De la: dana2011, la data 2011-06-21 19:16:24pur si simplu nu ii inteleg pe unii - banii le ia mintile? am citit ca borcea tocmai s-a recasatorit si becali i-a fost nasi. astia chiar nu invata din scandalul columbenilor? ii dau 2 ani si un copil lu' borcea, dupa care baga divort.


Nici eu nui inteleg pe romni,iam pacalit la vot cu voturile false din Franta si nu sau revoltat,leam taiat 25%la salarii si au fost fericiti,leam distrus scolile si sau bucurat ,iam gonit din tara in strainatate si sau bucurat,am impozitat pensiile si au murit de fericire,leam marit TVA ul si toti mau felicita,uite asa am prins curajul ca pot face ce vreau si m-am hotarit ca la sanatate sa se privatizeze frate-miu sa ia Smurdul de la arabul Arraffat si va sarit țandara.Noroc ca a venit ninsoarea sa astupe urmele Mitingului,ma apara Gabriel Oprea ca lam facut din caporal general si am investit in 50.000 de jandarmi sa le indrepte cocoasa romanilor cind se revolta. Emile asuma-te mai departe ca romni e prosti !
CIUMPALACII
Postat pe 21 Ianuarie 2012 12:53
dor72_
Postat pe 21 Ianuarie 2012 14:49
De la: dana2011, la data 2011-06-21 19:16:24pur si simplu nu ii inteleg pe unii - banii le ia mintile? am citit ca borcea tocmai s-a recasatorit si becali i-a fost nasi. astia chiar nu invata din scandalul columbenilor? ii dau 2 ani si un copil lu' borcea, dupa care baga divort.
Asa si... ce ai vrea ? Sa ai si tu multi bani cat sa-ti ia mintile sau sa te curteze unul cu mintile luate de bani?
SAL
Postat pe 21 Ianuarie 2012 17:56
CIUMPALACII....trasnet avatar...trasnet comentariu.. Erai sau asa e acum romanul?
elisabeta_boia
Postat pe 21 Ianuarie 2012 20:27
romanii nu sunt prosti...barbatii romani prostesc femeile si guvernul ii prosteste pe ei..Daca ar fii baiaeti cinstiti Dumnezeu le-ar da putere si minte ca sa fie mai destepti sa se impuna..Dar barbatii romani primesc si ei ceea ce merita si ei sunt folositi de altii mai mari in functii ca ei..asa sunt oamenii isi bat joc unii de altii,,,
unde esti tepes sa vezi ce barbati destepti avem in romania
ingerasulluptator
Postat pe 21 Ianuarie 2012 23:31
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-21 23:31:38romanii nu sunt prosti...barbatii romani prostesc femeile si guvernul ii prosteste pe ei..Daca ar fii baiaeti cinstiti Dumnezeu le-ar da putere si minte ca sa fie mai destepti sa se impuna..Dar barbatii romani primesc si ei ceea ce merita si ei sunt folositi de altii mai mari in functii ca ei..asa sunt oamenii isi bat joc unii de altii,,,
unde esti tepes sa vezi ce barbati destepti avem in romania



nu se poate, nu se poooooate! sunt convins ca "ingerasulluptator" are deja un contract semnat cu cei de la Antipa....nu putem sa nu conservam un creier atat de neted cu pretentii de incretit...."ingerasluptator" ai grija! ! !
1. in caz ca te trezesti la realitate sa nu-ti citesti mesajul de mai sus (AL TAU)!! !
2. te rog FOLOSESTE PREZERVATIVUL! ! !
3. ai grija la ce femei sunt in preajma ta! ori vor sa-ti ia averea, sunt afectate intelectual, sau efectele radiatiilor de la Cernobal...
free4woman
Postat pe 21 Ianuarie 2012 23:48
romanii nu sunt prosti...barbatii romani prostesc femeile si guvernul ii prosteste pe ei..Daca ar fii baiaeti cinstiti Dumnezeu le-ar da putere si minte ca sa fie mai destepti sa se impuna..Dar barbatii romani primesc si ei ceea ce merita si ei sunt folositi de altii mai mari in functii ca ei..asa sunt oamenii isi bat joc unii de altii,,,
unde esti tepes sa vezi ce barbati destepti avem in romania......................si apoi barbatii nu apreciaza virginatatea unei femei,,,ci este doar iorgoliul lor de a fii mereu primii..........dar ei nu se pastreaza virgini pana la casatorie ca si femeia sa aiba un barbat nefolosit de mana doua.
oamenii se nasc egali....si barbatul si femeia,,numai ca barbatul profita de femeie pt ca femeia este naiva si se iau dupa capul barbatilor,,pt ca asa este daca femeia nu stie sa se conduca singura,,o conduce barbatii si profita....Femeile care nu au citit nu au studiat,,,nu stiu ca oamenii de nasc cu drepturi egale
ingerasulluptator
Postat pe 21 Ianuarie 2012 23:56
ERATA

nu se poate, nu se poooooate! sunt convins ca "ingerasulluptator" are deja un contract semnat cu cei de la Antipa....nu putem sa nu conservam un creier atat de neted cu pretentii de incretit...."ingerasluptator" ai grija! ! !
1. in caz ca te trezesti la realitate sa nu-ti citesti mesajul de mai sus (AL TAU)!! !
2. te rog FOLOSESTE PREZERVATIVUL! ! !
3. ai grija la ce femei sunt in preajma ta! ori vor sa-ti ia averea, sunt afectate intelectual, sau efectele radiatiilor de la Cernobal...

IMI CER SCUZE PT APROAPE TOTI/ TOATE CEI DE PE FORUM
1. PERSONAJUL "ingerasluptator " pare sa fie femeie
2. am fost rau, NU AM TINUT SEAMA DE VARSTA INAINTATA SI CA LA VARSTA ASTA UNELE PERSOANE O IAU RAZNA....
3. cred ca EFECTELE nefaste sunt de la HIROSHIMA
COMPLETARE
1. are "idei putine si fixe"
free4woman
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:19
wow free4woman....eu zic MAXIM!!!!!
Iryna_Iry
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:23
De la: elisabeta_boia, la data 2011-06-22 22:41:12Ei lasa,ca astfel de "probleme" au si cei cu bani puitini sau ,ai de loc.. Doar ca nu apar in presa..


aham... tu faci parte din showbizul de cartier...:)))))
eu_geminy
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:26
buna seara eu geminy ce faceti??? si pariu ca raspunde???
Iryna_Iry
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:27
buna seara eu geminy ce faceti??? si pariu ca raspunde???
Iryna_Iry
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:27
nu facem, eu fac... dar nu mai fac, Iry...:))
nu tre' sa punem pariu pe ceea ce stim sigur ca face:
cla_buci...:D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:30
cam asa este:))) eu va doresc tuturor o seara linistita in continuare( ma rog dimineatza) cu ganduri frumoase si vise dulci
Iryna_Iry
Postat pe 22 Ianuarie 2012 00:56
De la: dana2011, la data 2011-06-21 19:16:24pur si simplu nu ii inteleg pe unii - banii le ia mintile? am citit ca borcea tocmai s-a recasatorit si becali i-a fost nasi. astia chiar nu invata din scandalul columbenilor? ii dau 2 ani si un copil lu' borcea, dupa care baga divort.

Si la pisici se intimpla uneori,apar mțe noi emancipate
AMOREZATUL
Postat pe 22 Ianuarie 2012 08:42
De la: CIUMPALACII, la data 2012-01-21 12:53:51
De la: dana2011, la data 2011-06-21 19:16:24pur si simplu nu ii inteleg pe unii - banii le ia mintile? am citit ca borcea tocmai s-a recasatorit si becali i-a fost nasi. astia chiar nu invata din scandalul columbenilor? ii dau 2 ani si un copil lu' borcea, dupa care baga divort.


Nici eu nui inteleg pe romni,iam pacalit la vot cu voturile false din Franta si nu sau revoltat,leam taiat 25%la salarii si au fost fericiti,leam distrus scolile si sau bucurat ,iam gonit din tara in strainatate si sau bucurat,am impozitat pensiile si au murit de fericire,leam marit TVA ul si toti mau felicita,uite asa am prins curajul ca pot face ce vreau si m-am hotarit ca la sanatate sa se privatizeze frate-miu sa ia Smurdul de la arabul Arraffat si va sarit țandara.Noroc ca a venit ninsoarea sa astupe urmele Mitingului,ma apara Gabriel Oprea ca lam facut din caporal general si am investit in 50.000 de jandarmi sa le indrepte cocoasa romanilor cind se revolta. Emile asuma-te mai departe ca romni e prosti !

Asta spuneam si eu,dar pina cind?
AMOREZATUL
Postat pe 22 Ianuarie 2012 08:48
A fost Borcea in piata universitatii?
DD_BB
Postat pe 1 Februarie 2012 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CASATORIA ESTE INVESTITIA VIETII. 216 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:22
nunta 2 De la: cinezee 20 August 2009 18:32
O sa poata uita sau o sa am de suferit toata viata? 5 De la: whiteshadow111 1 Aprilie 2012 17:25
casatorie in las vegas 173 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:20
Cioburi 57 De la: The_seeker 20 Septembrie 2014 07:16
Setari Cookie-uri