.....spuneti ce vreti

Hey salut e cam prima data cand ma deschid in fata voastra..vreau doar sa va cer sfatul...poate ca ati fost in situatia mea..hmm sa incep...mda....am o relatie de 2 ani si jumatate..cu un tip care din punctul meu de vedere nu s-a maturizat...(mentionez k el e cu 4 ani mai mare dekt mine,iar eu acum am 20..)simt k acum am ajuns in momentul critica...in momentul cand nu stiu ce trebuie sa fac...la inceput relatia noastra a fost una"treca -mearga"el pleca in fara la munca iar eu stateam cuminte in casa...(de 1 an sta numai in tara...) de cand sunt cu el m-a inselat o data (de fapt doar de o data stiu eu)..si bineinteles l-am iertat ca fiecare mai greseste...totodata cu el am facut primul pas ...m-am daruit lui ..spunand ca doar asha poate nu se va mai duce la alta...dar il cred in stare de aa fi cu mai multe in acelasi timp..
Sa zicem k el la inceput nu tinea la mine...era la inceput tipul care iesea in fiecare seara cu prietenii iar prietena conta mai putin..cu trecerea timpului prietenii lui s-au dovedit a fi ne-prieteni(nu pot sa le zic dusmani)...iar el a observat ca numai eu ii mai ramasesem..si atunci s-a agatat de mine spunand ca eu ma indepartez..ca nu mai tin la el...si ca il insel..dar degeaba..el o tine intr-una cu a lui..
Am incercat sa-l fac baiatul bun..adica da sa-l schimb...sa nu mai fie un afemeiat ...sa nu mai fie un betiv... sa nu mai fie un aruncator de bani pe orice...dar degeaba...el spune ca nu ar putea trai fara mine..dar de mai bine de jumatate de an...totul e doar monotonie...m-a plictisit si m-am saturat sa o fac pe" educatoarea"..m-am saturat sa fiu langa el doar atunci cand are nevoie...
...mai sunt cateva defecte pe care le detest,pe care doar unul il mentionez -are tente de a fi cam un violator...nu stiu daca ati inteles ceva dar..dak poate cineva sa-mi spune orice...am nevoie doar de un impuls..si de a-mi lua cineva valul dragostei de pe ochi pentru a vedea mai bine daca s-a merita sa raman langa el sau nu....
alynushya
Postat pe 18 Aprilie 2011 17:52
ce-i asta? schimbu' 2?
precizilla
Postat pe 18 Aprilie 2011 17:56
bre...voi nu va plictisiti sa ne tineti ocupati,este?
precizilla
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:02
''cam violator''...???
adicatlea nu violeaza pan' la capat?
namyi
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:12
in cazul asta,pe mine sa nu ma caute,ca mie-mi place treaba bine facuta si pana la capat!
precizilla
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:19
De la: precizilla, la data 2011-04-18 18:19:51in cazul asta,pe mine sa nu ma caute,ca mie-mi place treaba bine facuta si pana la capat!

pai si ea tot asta vrea...n-auzisi ca de juma' de an e monotonie?!
namyi
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:32
"de a-mi lua cineva valul dragostei de pe ochi pentru a vedea mai bine daca s-a merita sa raman langa el sau nu."....

vai, vai, vai....
asta-i de-a dreptul senzationala...:PPP
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:37
De la: eu_geminy, la data 2011-04-18 18:37:19"de a-mi lua cineva valul dragostei de pe ochi pentru a vedea mai bine daca s-a merita sa raman langa el sau nu."....

vai, vai, vai....
asta-i de-a dreptul senzationala...:PPP
:)))

adica ea e constienta ca tre sa o ia la goana ,dar o incurca ''valul''...eu zic sa i-l luam si sa prindem fluturi cu el...aia da ocupatie
namyi
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:43
bai nene, fatooka asta a dat un sirag de perle...:))
iata inca una:

"mai sunt cateva defecte pe care le detest,pe care doar unul il mentionez -are tente de a fi cam un violator."

pai asta e defect????:PPP
:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:47
pana la urma, cred ca dau toata postarea...

"la inceput relatia noastra a fost una"treca -mearga"el pleca in fara la munca iar eu stateam cuminte in casa...(de 1 an sta numai in tara...) de cand sunt cu el m-a inselat o data (de fapt doar de o data stiu eu)..si bineinteles l-am iertat ca fiecare mai greseste...totodata cu el am facut primul pas ...m-am daruit lui ..spunand ca doar asha poate nu se va mai duce la alta...dar il cred in stare de aa fi cu mai multe in acelasi timp.."

:))))) mor de ras....
eu_geminy
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:49
mai,tu ai efect intarzia!!!ti se trage de la noptile albe...da-ti jos valul de pe fata
namyi
Postat pe 18 Aprilie 2011 19:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
.....spuneti ce vreti 11 De la: namyi 18 Aprilie 2011 19:01
FEMEIA CARE DUPA DIVORT RAMINE CU UN COPIL -BAIAT- ESTE GREU SA MAI GASEASCA UN SOT 1 De la: DRAGHINA 26 Ianuarie 2012 23:36
O casnicie atat de tanara si atat de aproape de dezastru 13 De la: garbo272342 25 Aprilie 2012 20:44
divort 5 De la: garbo_412514 27 Iulie 2015 09:39
Carnitina 2 De la: garbo009004 20 Iulie 2010 10:48
Setari Cookie-uri