Fermitate si tonus muscular

Buna fetelor! Sunt noua pe acest site . Caut persoana care sa ma acompanieze la alergat.Sunt din Constanta si incerc sa alerg in fiecare zi pentru a capata un tonus muscular mai bun si fermitate.Daca este cineva interesata sa imi lase un mesaj.Voi cum va mentineti corpul intr-o stare buna ?Nu ma pasioneaza mersul la sala.
x_i_1nne
Postat pe 10 Noiembrie 2010 14:11
buna, in parcul de la anda (cet) gasesti aparate de intretinere, sunt foarte ok, pacat ca le strica nesimtitii...eu acolo fac miscare cand ies cu bebe la plimbare
aly_raz
Postat pe 10 Noiembrie 2010 14:16
De la: x_i_1nne, la data 2010-11-10 14:11:51Buna fetelor! Sunt noua pe acest site . Caut persoana care sa ma acompanieze la alergat.Sunt din Constanta si incerc sa alerg in fiecare zi pentru a capata un tonus muscular mai bun si fermitate.Daca este cineva interesata sa imi lase un mesaj.Voi cum va mentineti corpul intr-o stare buna ?Nu ma pasioneaza mersul la sala.





imi place topicul tau.din natura te incarci cu toata energia.nu imi pasa ce vor spune altii.dar iti dau un sfat ezoteric.in drumul tau cauta un brad natural.atinge-l, stai cat mai aproape de el ,sa nu iti pese de necunoscatori.intra in comuniune cu el,cu intreaga natura apoi.te vei incarca cu energie si vei fii un om sanatos.incearca sa stai pe iarba cu picioarele goale.incarca-te cu energie de la mama Terra. studiaza cultura veche chineza,medicina lor,modul lor de a iesi in aer liber sa faca miscare.sanatate si spor la alergat.
vuvuzela
Postat pe 18 Noiembrie 2010 05:34
Buna,eu dansez zilnic,cautpe youtube diverse,asa am invatat samba,salsa,zumba,hula,tandava dance,si altele.
cauta grup mayuri-habibi,sa vezi ce dans misto..zilnci,dimineata si seara,dansez ceva.
daca eram in constanta,mergeam impreuna,dar sunt in rodos....D
daniilia
Postat pe 20 Noiembrie 2010 15:51
poti merge la o sala sa practici AIKIDO;
nu trebuie sa te sperii; este un arta martiala completa si complexa;
iti mentine mintea si trupul mereu in forma buna;
pt info in C-ta gasesti pe site:
http://www.aiki.ro/

sper sa te ajute;
eu merg spre 42 de ani si nu mi-e teama sa merg sa practic acest sport;
am reinceput in februarie anul acesta, dupa o pauza de zece ani si , dupa 2 luni de reacomodare, pot spune ca sunt intr-o forma destul de buna;
2 ore de antrenament de la care ies mereu relaxata si energizata cum nimeni nu si-ar imagina ca se poate pleca de la un antrenament normal;

sa auzim numai de bine;
Flor*
tflorya
Postat pe 30 Noiembrie 2010 13:22
De la: x_i_1nne, la data 2010-11-10 14:11:51Buna fetelor! Sunt noua pe acest site . Caut persoana care sa ma acompanieze la alergat.Sunt din Constanta si incerc sa alerg in fiecare zi pentru a capata un tonus muscular mai bun si fermitate.Daca este cineva interesata sa imi lase un mesaj.Voi cum va mentineti corpul intr-o stare buna ?Nu ma pasioneaza mersul la sala.


f simplu iti cumperi un X BOX nouveau e subtire 700 si faci sport in propria casa ce doresti si daca te conectezi la net poti sa alergi cu cine doresti ....stand acasa
klaus77
Postat pe 3 Decembrie 2010 19:48
Buna!Si eu am aceeasi pasiune ca tine,din martie pana in noiembrie (in functie si de vreme) alerg pe plaja (de la plaja Modern pana la 3 papuci-faleza nord) sau parcul tabacariei si plaja mamaia..daca vrei sa alergam impreuna, facem schimb de id-uri si ne intalnim...:D
larysuk21
Postat pe 19 Decembrie 2010 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gym pentru copiii 1 De la: garbo240367 26 Octombrie 2011 19:16
www.pariori.biz si www.pariori.biz/forum 1 De la: multifunctional 10 Decembrie 2009 23:06
Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu - workshop 11 februarie 1 De la: garbo_398 9 Februarie 2012 12:19
adevarat 1 De la: pavel_craciun 20 Mai 2009 11:46
Cursuri instructori aerobic-fitness-culturism-Atestat recunoscut-PROMOTII ELLE'S 1 De la: clubsportivelles 27 Iulie 2011 21:46
Setari Cookie-uri