sant un tata disperat dupa copilul lui!!

imi pare rau,sa aud de oameni care asi doresc o familie..si nu o pot avea..si eu miam dorit o familie ,dar nu am fost lasat la spital sa imi recunosc copilul...si mama fetitei mele impreuna cu masa nu a facut decit sa ma indeparteze de copil...credetima ca sufar enorm.ptr ca am ajuns sa traiesc ,sa vad cum unii oameni se folosesc de copii.......sint un om terminat psihik ca stau si ma gindesc ca viata mea fara copilul meu nu are nici un rost!!
roberto30gsm
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:02
Imi pare rau sa citesc aceste randuri...dar nu uita ca la fel cum mama are dreptul la cresterea copilului la fel ai si tu ai acest drept.Indiferent daca nu ai avut posibilitatea de al recunoaste legal, daca vrei sa faci parte in viata copilului tau o dai pur si simplu in judecata unde iti ceri drepturile legale fata de micuta.Ceri test ADN care dovedesc ca este al tau, cred ca o sa-l plateasca ea in cazul tau deoarece ea este cea care iti refuza drepturile parintesti.Nu-i chiar asa de negru dracul pe cum pare.Intereseaza-te la un avocat si da-o in judecata .Ai sa vezi ca o sa cada la intelegere ca nu crred ca o sa-i convina ideea de a se plimba prin tribunale.Dar fi cinvins si tu ca asta vrei.Ce a fost intre voi doi stiti numai si numai voi.Succes!
alinakatt
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:17
roberto,

poate nu-i al tau,taica...
este o chestie atipica sa nu te lase sa-l recunosti,sa nu doreasca pensie alimentara.
sau le dai bani oricum?hai?
iasomia
Postat pe 21 Iulie 2010 09:53
o fi iesit negru, copilu' ala...
zambil
Postat pe 21 Iulie 2010 13:38
ne facuram pacate cu omu' asta,mami...
n-a mai fost de 175 de zile pe site.

o fi clacat?sper ca nu...
iasomia
Postat pe 21 Iulie 2010 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sant un tata disperat dupa copilul lui!! 5 De la: iasomia 21 Iulie 2010 17:39
Mamici de ingerasi 163 De la: ingerasulGabriela 16 Martie 2013 10:46
Talasemie minora la bebe de 7 luni 4 De la: kidz008288 25 Mai 2010 09:08
IMI POT VEDEA COPILUL DOAR PE UN CONT DE HI5...VOI ATI PUTEA ? 2 De la: GretaPopescu 30 Martie 2010 18:29
vaccin rh negativ 3 De la: ciprian_r 8 Aprilie 2010 10:59
Setari Cookie-uri