am si eu omica antrebare

am fost casatorit timp de 3 ani si am si un jr. dar dinpacate relatia noastra de sot si sotie sa destramat
problema mea este ca nuam dreptul sa ami vad copilul am avut o hotarare judecatoreasca princare nu am acest drept
ce pot sa mai fac
Dalsym2000
Postat pe 20 Februarie 2009 06:30
ori faci apel (din cate stiu eu, curtea de apel da ultima sentinta), ori daca deja e definitivata sitiatia din punct de vedere legal, incearca sa imbunatatestei situatia cu mamica, poate in timp o sa te lase sa il vezi, nu stiu ce sa zic... Pacat , tot copilasul sufera...
ruschita
Postat pe 20 Februarie 2009 08:58
sa facut recurs si am pierdut acest drep desi nu am gresit cu nimica (justitia romanilor)ati dai sufletul pentru familie si ea nicimacar nu ati da reptul pentru ati vedea copilul
Dalsym2000
Postat pe 20 Februarie 2009 18:43
daca de la curtea de apel Bucuresti s-a dat verdictul asta, legal nu se mai poate face nimic in tara asta. mai ramane doar varianta cu inmuiatul inimii mamei copilului eventual...
ruschita
Postat pe 20 Februarie 2009 19:03
daca nu mai ai fercirea de ati vedea copilul ce rost mai are sa traesti
Dalsym2000
Postat pe 21 Februarie 2009 07:09
Buna Dalsym2000. Imi pare rau ca treci prin asa ceva. Nu stiu ce fel de parinte ai fost, sau sot, dar nu cred ca nu iti iubesti Baiatul. Ai spus ca ce rost mai are sa traiesti. Are rost. Daca sotia ta nu te lasa sa iti vezi copilul, ai rabdare, in timp totul se va schimba. Tu dute la gradi, sa te vada, sau la sc, incearca prin franturi sa tii legatura, sa vada ca tu il iubesti si ca nu l-ai uitat. Daca cumva nu se schimba nimic, din partea mamei, ai rabdare copilul se va face mare, si te va cauta, tu nu il da uitarii. Si ai sa vezi, va veni acea zi cand ve-ti petrece timpul impreuna si vei uita prin ce ai trecut. Merita sa traiesti. Pentru copilul tau, Pentru Tine, Pentru o noua Familie. Asa cum e viata, trebuie sa o luam cu bune si rele. Fii tare.
Kiki_Mic
Postat pe 21 Februarie 2009 08:38
oricum ai trimit cate 100 de lire desi nucred capoate sa faca marelucru cu ei dar maimult nuam deunde eu unu asa traesc cu speranta ca antrozi copilul meu o sa ma caute doar speranta asata ami da putere sa lupt ancontinuare chiar daca simt un mare gol anviata mea
Dalsym2000
Postat pe 21 Februarie 2009 09:12
cum a reusit sa te priveze de dreptul de ati vedea copilul dak nu ai gresit cu nimic ???voi nu vati inteles dar ce vina are copilul ce varsta are copilul dani?
onutza_kidz
Postat pe 25 Februarie 2009 17:25
cum a reusit sa te priveze de dreptul de ati vedea copilul dak nu ai gresit cu nimic ???voi nu vati inteles dar ce vina are copilul ce varsta are copilul dani?
onutza_kidz
Postat pe 25 Februarie 2009 17:25
si tu ce te asteptai?ca daca a gresit cu ceva ne povestea noua ce greseli a facut? omul vrea doar sa stie cum isi poate recupera relatia cu copilul. atat.
ruschita
Postat pe 25 Februarie 2009 17:30
cu venirea copilului pe lume am anceput sa nu ne mai ajunga banii asa ca eu a trebuit sa fac maimulte delegatii prin tara ca sa am un venit mai mare si deaici a anceput certuri si neantelegeri .
Dalsym2000
Postat pe 27 Februarie 2009 06:24
Companie americana cauta
prin reprezentantii ei in Romania,
personae motivate si ambitioase,
interesate sa-si dezvolte
o afacere de marketing si publicitate online,
in care ar avea ocazia sa castige
la nivel occidental.
Cunostinte de limba engleza prezinta un avantaj !!!
www.solutiidecriza.com
silviu_m74
Postat pe 31 Martie 2009 21:24
Te gandesti la vacanta?
w w w.taberelemele . ro
haihui
Postat pe 19 Mai 2009 21:52
asta a devenit un topic de reclame?
SEBY1YEAR
Postat pe 21 Mai 2009 12:56
fetele

pentru cine este interesa - avem site specializat de anunturi de copii, anunturile sunt gratuite - asa ca sa tot postam ca sa vindm chestiile ramase mici de la puii nostri!
sau sa cumparam daca e nevoie....

plus ca mai sunt pe acolo si alte chestii ce ne-ar putea interesa - ursitoate, picturi pereti, bone....

era sa uit :) - kidanunt.ro se numeste site-ul salvator :)

yupiiii
marissax
Postat pe 15 Martie 2010 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
job suplimentar mamici 11 De la: banica_andreea30 14 Mai 2009 00:24
Vrei sa cumperi cel mai sigur scaun auto sau cel mai bun carucior din lume? 3 De la: bebe_land_ro 1 Martie 2009 17:21
INVITATIE ! 1 De la: herby 5 Mai 2010 09:53
Anunt umanitar 1 De la: helpturan 16 Decembrie 2011 20:38
Concurs 1 De la: Mihaa 20 Martie 2009 22:48
Setari Cookie-uri