o scugere roz-maronie

nush sa mai astept pana pe 20???miam facut 3 teste si imi napare negativ.....
kidz008185
Postat pe 18 Mai 2010 02:02
ji
kidz008185
Postat pe 18 Mai 2010 02:05
eu iti recomand sa te duci cat de repede la un doctor! daca te doare si in timpul actului sexual poate k ai o problema! se poate sa ai si o sarcina extrauterina! dute cat de repede la un doctor!
ale_micutza
Postat pe 18 Mai 2010 12:10
mie dupa 2 zile de la menstruatie mi-a venit o secretie de culare roz ,nu mai mi sa intamplat niciodata,ce sa cred?ca sunt insarcinata?
kidz008320
Postat pe 27 Mai 2010 19:49
Si mie mi se intampla inainte, dar n-am ramas insarcinata. E normal sa te cureti.
Lowiny
Postat pe 27 Mai 2010 20:05
ai fost la doctor??? ce ti-a zis?
ale_micutza
Postat pe 27 Mai 2010 22:03
buna,mi-am facut un test si mi-a dat negativ,nu sunt insarcinata
kidz008320
Postat pe 28 Mai 2010 16:26
buna fetelor,
Am si eu o probl, dar sincer nu stiu cand voi gasi un pic de timp sa ajung si la doctor.
Am nascut in luna noiembrie si de atunci alaptez bb-lul, deci nici nu mi-a venit menstruatia. Sapt. trecuta a inceput o scurgere roz-maronie dar nu atinut decat o zi. Ce ar putea fi? Am facut si un test de sarcina dar a iesit negativ.
cryscri
Postat pe 29 Mai 2010 17:06
Am o mica nelamurire!In ziua a 20 de la ultimul ciclu menstrual, am avut timp de doua zile o scurgere care la inceput a fost bej apoi maronie.Tin sa precizez ca a fost foarte saraca cantitativ.Cateva picaturi.Oare este vorba de vreo sarcina sau o raceala?
Jannina_10
Postat pe 17 August 2010 14:35
buna fetelor.sunt noua pe acest site...am o probema,nelamurire ,,,,,,acus doua saptamanii am avut un act sexual dar fara protectie,amandoi suntem siguri ca nu a lasat in mine dar nu 100%....ciclul menstrual mia venit luna trecuta in 21.11.2011,iar luna aceasta trebuia sami vina in 17.12.2011,oriucm imi vine cu 3 zile mai repede deoarece nu imi este reglat dar nu cu 5 zile ca acum mia venit in 13.11.2011 pete maronii/rozi.......nu am greturi,dureri de cap doar de mijoc si de sani dar acus 2zile ininte sami vina...oare am ramas gravida???????eu sper sa nu dupa cateva zile de la actul sexual miam facut un test de sarcina a iesit negativ...nu am mai repetat testul pentru ca am avut inentia sa merg la medic dar din pacate mi-au apartut aceste scurgeri........am mai ramas gravida acus un an de zile dar am facut avort din mai multe motive ...sper sa nu mai ajung sa fac inca unul dupa cate am inteles si am fost informata prima sarcina daca o dai afara sar putea sa nu mai poti face copilasi...imi doresc f mult dar insa nu acum.....dati-mi va rog frumos un sfat ce ar trebuii sa fac si cum sa procedez??????????? va multumesc !
garbo254688
Postat pe 14 Decembrie 2011 09:45
, offfffff, offffffff, offffff
beyyy care sunteti ginecologi p'aci pe topic adunarea sa lamurim fata
tusi_Oli
Postat pe 14 Decembrie 2011 09:48
Buna fetelor! Sunt foarte speriata la aproape 2 dimineata din cauza unor secretii roz. Am dat search pe google din curiozitate numai ca sa ma sperii..
Menstruatia mea e regulata de cand ma stiu. Luna asta a venit chiar cand o asteptam, pe 23. Sunt in a 3, de acum a patra zi si e tot roz, cantitate ca de obicei numai ca dupa toate posturile cu femei insarcinate si cu secretii roz m-a luat o paranoiaa..
Singurul lucru care a venit cu menstruatia luna asta a fost si o raceala.. nici nu mai stiu ce sa cred.
garbo_3741
Postat pe 26 Mai 2012 01:49
buna ziua, eu am o secretie roz de 3 zile, si o am dupa contactul sexual sau in timpu contactului sexual, nu inteleg de ce, am timp de o saptamana dureri la ovare in special la ovarul stang si ma balonam foarte rau ... se exclude faptu ca as putea fi insarcinata, daca m ati putea ajuta cu un sfat, o parere va rog sa o faceti, multumesc
MaritzaM
Postat pe 4 Septembrie 2012 15:56
buna fetelor si mamicilor...ne dorim un bebe ,mi-a intarziat menstruatia ,am avut 2 zile niste pete maro iar din a 3-a zi a inceput sa-mi curga cheaguri de sange care le am de 3 zile,mi-am facut 2 teste de sarcina in a 2-a zi de intarziere si au iesit negative...sa fi ramas totusi insarcinata ....e normal sa am astfel de sangerari? astept parerile voastre

garbo115311
Postat pe 18 Mai 2016 12:16
Buna am si eu o problema de 4 zile am o scurgere roz-maronie vreau sa mentionez ca am un ciclu regulat si maine ar trebui sa imi vina CM cand am aceste scurgeri ba doare un pic burtica . Nu am mai avut pana acum asa ceva . Am si sani foarte sensibili unflati.am ameteli .cate o data am si greturi dureri de cap un disconfort in zona burti. Ce parere aveti oare sunt insarcinata? Am facut câteva teste de sarcina dar au iesit negative. Imi doresc enorm un bebe .
Alina_Popa_5
Postat pe 12 Octombrie 2016 16:44
De la: Alina_Popa_5, la data 2016-10-12 16:44:02Buna am si eu o problema de 4 zile am o scurgere roz-maronie vreau sa mentionez ca am un ciclu regulat si maine ar trebui sa imi vina CM cand am aceste scurgeri ba doare un pic burtica . Nu am mai avut pana acum asa ceva . Am si sani foarte sensibili unflati.am ameteli .cate o data am si greturi dureri de cap un disconfort in zona burti. Ce parere aveti oare sunt insarcinata? Am facut câteva teste de sarcina dar au iesit negative. Imi doresc enorm un bebe .
Alina_Popa_5
Postat pe 12 Octombrie 2016 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ovulatia dupa anticonceptionale 40 De la: kidz001522 17 Noiembrie 2009 15:52
2% pentru cauza luptei cu infertilitatea 1 De la: SOS_Infertilitatea 27 Februarie 2010 11:58
avort 8 De la: iasmina 7 Octombrie 2009 21:41
8 MARTIE 2 De la: horobeanu 8 Martie 2009 10:57
despre cum sa ramin insarcinata 44 De la: alfheim 4 Octombrie 2011 16:35
Setari Cookie-uri