Nu stiu ce sa fac:((Un sfat plsss

De curand parintii mei au aflat ca prietenul meu de aproape un an...se cupa cu droguri...eu stiam lucrul acesta insa nu am spus nimanui...eu stiu ca ma iubeste dar acum parintii sunt o problema pt noi...nu mai sunt de acord ca relatia noastra sa continue. il iubesc si nu vreau sa renunt la el...sunt in stramtoare...cred ca va trebui sa fac o alegere decisiva..ori el ori parintii mei...am urgent nevoie de ajutor=((
Yu_Bya
Postat pe 16 Mai 2010 19:17
Parintii clar.
Doara
Postat pe 16 Mai 2010 19:19


ramai cu baiatul,cu conditia sa isi castige in alt mod existenta!!!

parerea mea
LILO
Postat pe 16 Mai 2010 19:21
Lilo, cine face odata asa nu prea se lasa. Ba mai mult, ajung sa bage la vena si isi distrug viata lor si pe a celorlalti. Daca fata vrea sa fie vizitata de mascati si sa mearga cu merinde la puscarie, e ok sa-l aleaga pe el.
Doara
Postat pe 16 Mai 2010 19:24
pacat
eu sunt de partea indragostitilor dar in conditiile acestea...niet
LILO
Postat pe 16 Mai 2010 19:25
Sloganul: "drogurile strica tot" nu e doar un slogan. Chiar strica.
Doara
Postat pe 16 Mai 2010 19:33
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-16 19:24:00Lilo, cine face odata asa nu prea se lasa. Ba mai mult, ajung sa bage la vena si isi distrug viata lor si pe a celorlalti. Daca fata vrea sa fie vizitata de mascati si sa mearga cu merinde la puscarie, e ok sa-l aleaga pe el.


foarte rar dealerii nu sunt si consumatori..oricum pericolul lui social este unul foarte mare in timp ce un consumator este o simpla victima .
reyya
Postat pe 16 Mai 2010 19:39
sa faca altceva.
Nu parintii sint o problema pentru voi: drogurile sint problema....
quasaria
Postat pe 18 Mai 2010 03:24
parintii iti vor binele, asa ca ascultai!!!
narcysa
Postat pe 21 Mai 2010 14:13
De la: Yu_Bya, la data 2010-05-16 19:17:30De curand parintii mei au aflat ca prietenul meu de aproape un an...se cupa cu droguri...eu stiam lucrul acesta insa nu am spus nimanui...eu stiu ca ma iubeste dar acum parintii sunt o problema pt noi...nu mai sunt de acord ca relatia noastra sa continue. il iubesc si nu vreau sa renunt la el...sunt in stramtoare...cred ca va trebui sa fac o alegere decisiva..ori el ori parintii mei...am urgent nevoie de ajutor=((
Eu zic ca sa il faci pe prietenul tau sa renunte la comerturi cu droguri..Pt ca o data si o data,,tot o sa ajunga la zdup...Si poate o sa vie vai sia amar de tine....Sa nu aveti si vreun copil...Daca prietenul tau te iubeste,,renunte la hobiurile astea de droguri...Si apoi,poate parintii tai,,or fii simtit ca nu este ceva in ordinew cu baiatul asta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eUniversum- Consiliere in probleme de dragoste si parteneriat,tarot,clarviziune,cartomantie,profetii etc 1 De la: eUniversum 12 Decembrie 2011 16:24
Sunt foarte confuza nu stiu ce sa fac ca sa fiu fericita in viata 112 De la: Dari_Daniela 18 Noiembrie 2009 13:29
DEPENDENTA DE CALCULATOR! 126 De la: tutankhamon 11 Decembrie 2009 18:51
Nu stiu ce sa fac:((Un sfat plsss 10 De la: luptatoareacurajoasa 21 Mai 2010 15:43
TU - ultima frontiera 4 De la: Doara 2 Decembrie 2010 18:58
Setari Cookie-uri