Ecofit

Fetelor, cele ce ati incercat capsulele si picaturile Ecofit, ne spuneti daca sunt eficiente sau sunt alta teapa?
mishaa21
Postat pe 10 Mai 2010 11:12
Sunt romanesti, fabricate de laboratoarele Medica,cel putin asa sustin ei! Am citit prin mai multe forumuri numai cuvinte de lauda, mi s pare totusi suspect...
mishaa21
Postat pe 10 Mai 2010 12:08
"Compozitie capsule: ananas, crom picolinat, ceai verde, garcinia cambogia, afin, laptisor de matca, guarana, grapefruit seeds, fucus, ginkgo biloba, pectina de mar, fibrulina.
Mod de prezentare: flacon cu 60 capsule

Administrare:2capsule pe zi dimineata si la pranz
Compozitie picaturi: ceai verde, grapefruit seeds, papadie, coada soricelului, opuntia ficus indica, aroma de lamaie, apa Pi, glicerina, acid citric, benzoat de sodiu.

Mod de prezentare: flacon cu 30 ml

Administrare:Cate 10picaturi :dimineata,la pranz si seara inainte de mesele principale"
Acestea sunt compozitia si modul de administrare de pe site-ul lor.
mishaa21
Postat pe 10 Mai 2010 12:12
Nimeni dintre voi nu a incercat Ecofit? Inseamna ca-i tzeapa.... Am gasit pe multe forumuri discutii cum ca ce bun e si cat de mult or slabit cu el, dar sigur erau reclame mascate, ca de obicei...
mishaa21
Postat pe 11 Mai 2010 12:49
Mishha eu iau ecofit de 14ile si mi-a disparut pofta de dulciuri,pana in momentul de fata am slabit 4kg,daca as mai slabi 4 ar fi super.De ce zici ca sunt teapa?
Chiar e bun acest tratament.Si m-am informat bine inainte de acest tratament ecofit,am citit pe forumuri si la fel ca tine ,erau persoane care spuneau ca acest tratament e teapa,dar nici macar nu il folosise.Mi se pare absurd sa declari despre un produs ca nu e bun,atata timp cat nu l-ai folosit si de aceea eram in dubii daca sa-l cumpar sau nu.Apoi m-am gandit ca nu am nimic de pierdut atat timp cat e natural si nu are efecte adverse.
cristina_daria
Postat pe 15 Mai 2010 11:39
De la: cristina_daria, la data 2010-05-15 11:39:03Mishha eu iau ecofit de 14ile si mi-a disparut pofta de dulciuri,pana in momentul de fata am slabit 4kg,daca as mai slabi 4 ar fi super.De ce zici ca sunt teapa?
Chiar e bun acest tratament.Si m-am informat bine inainte de acest tratament ecofit,am citit pe forumuri si la fel ca tine,erau persoane care spuneau ca acest tratament e teapa,dar nici macar nu il folosise.Mi se pare absurd sa declari despre un produs ca nu e bun,atata timp cat nu l-ai folosit si de aceea eram in dubii daca sa-l cumpar sau nu.Apoi m-am gandit ca nu am nimic de pierdut atat timp cat e natural si nu are efecte adverse.

Tocmai de asta am zis ca sunt teapa: am tot citit pe forumuri ce bune sunt, dar cand am postat aici nimeni nu s-a grabit sa le laude si acum apari tu si spui ca sunt bune. Dar se pare ca te-ai inregistrat aici numai sa lauzi acest produs,de aia sunt in dubii...Oricum m-am hotarat sa il testez si pe asta si o sa scriu aici daca e intr-adevar bun sau este inca o tzeapa
mishaa21
Postat pe 17 Mai 2010 09:50
draga mea si eu folosesc ecofit,si sper sa nu ma judeci daca m-am inscris azi pe garbo.O sa iti dai singura seama ca e bun.
garbo119689
Postat pe 17 Mai 2010 20:04
Buna.In speranta ca pot lamuri pe cei care nu stiu daca e bun sau nu e bun ecofit,vreau sa spun ca iau de 3 sapatamani si se vede o schimbare in bine la mine,am slabit 7kg.De azi incep sa tin si un pic de dieta cu ecofit ca mai am o sapt de ecofit si in saptamana asta vreau sa tin si dieta ,poate mai slabesc vreo 4-5kg.
garbo120528
Postat pe 22 Mai 2010 13:33
il foloses de 4 zile inca nu mam cintarit dar pofta de mincare a disparut si ma bucur ca nu am reacti adverse cum aveam de la super slim adica dureri de cap stari de lesin si palpitati sper sa am rezultate si o sa va tinla curent.pupici astept pareri sincere
ady09
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:29
De la: mishaa21, la data 2010-05-10 11:12:33Fetelor, cele ce ati incercat capsulele si picaturile Ecofit, ne spuneti daca sunt eficiente sau sunt alta teapa?


dar de ce nu incerci alergare pe banda, 3 serii a cate 20 minute cu grad de inclinare a suprafetei de 6%???? apoi baga si vreo 150 abdomene in 3 serii ..si seara ceva alergare usoara prin parc sau mers pe role si pun pariu ca nu-ti mai trebuie Ecofit ;-))) aaa..uitasem si sex..tot 3 serii macar a cate 20 minute
reyya
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:39
da' retete pentru infgrasat nu aveti?

si nu-mi ziceti sa las tigara, ca fac cu nervii
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:42
De la: reyya, la data 2010-10-05 12:39:59
De la: mishaa21, la data 2010-05-10 11:12:33Fetelor, cele ce ati incercat capsulele si picaturile Ecofit, ne spuneti daca sunt eficiente sau sunt alta teapa?


dar de ce nu incerci alergare pe banda, 3 serii a cate 20 minute cu grad de inclinare a suprafetei de 6%???? apoi baga si vreo 150 abdomene in 3 serii ..si seara ceva alergare usoara prin parc sau mers pe role si pun pariu ca nu-ti mai trebuie Ecofit ;-))) aaa..uitasem si sex..tot 3 serii macar a cate 20 minute



adevar graiesti reyya sunt de acord cu tine in special cu ultimul paragraf
tusi_Oli
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:44
De la: garbo120528, la data 2010-05-22 13:33:25Buna.In speranta ca pot lamuri pe cei care nu stiu daca e bun sau nu e bun ecofit,vreau sa spun ca iau de 3 sapatamani si se vede o schimbare in bine la mine,am slabit 7kg.De azi incep sa tin si un pic de dieta cu ecofit ca mai am o sapt de ecofit si in saptamana asta vreau sa tin si dieta ,poate mai slabesc vreo 4-5kg.


7 kg intr-o saptamana de la ecofit??? (Din punct de vedere nutritional si medical nu e normal sa slabesti mai mult de 5 kg pe luna fara sa-ti fortezi organismul) vezi ca le pui la loc odata ce nu vei mai lua ,,picatura magica" Bucura-te acum , fa-ti poze , alea , alea , ca nu se stie cat tine ,,supletea datorata ecofitului "
reyya
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:45
De la: tusi_Oli, la data 2010-10-05 12:44:59
De la: reyya, la data 2010-10-05 12:39:59
De la: mishaa21, la data 2010-05-10 11:12:33Fetelor, cele ce ati incercat capsulele si picaturile Ecofit, ne spuneti daca sunt eficiente sau sunt alta teapa?


dar de ce nu incerci alergare pe banda, 3 serii a cate 20 minute cu grad de inclinare a suprafetei de 6%???? apoi baga si vreo 150 abdomene in 3 serii ..si seara ceva alergare usoara prin parc sau mers pe role si pun pariu ca nu-ti mai trebuie Ecofit ;-))) aaa..uitasem si sex..tot 3 serii macar a cate 20 minute



adevar graiesti reyya sunt de acord cu tine in special cu ultimul paragraf


da, ultimul e baza daca te mai tine dupa seriile de alergare , abdomene si restul
reyya
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:46
De la: me_reloaded, la data 2010-10-05 12:42:09da' retete pentru infgrasat nu aveti?

si nu-mi ziceti sa las tigara, ca fac cu nervii


fara tigari si doar o cafea pe zi M!
reyya
Postat pe 5 Octombrie 2010 12:52
jur ca te urasc!
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:20
nu mai veniti nici una cu pareri despre ecofit?
ady09
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:15
inca o mare teapa cu pastile minune !!! bani multi pe rezultate ZERO !!!!!
silviu_m74
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:50
LE-AI FOLOSIT DE STI CA NU AU REZULTAT?
ady09
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:19
LE-AI FOLOSIT DE STI CA NU AU REZULTAT?
ady09
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:19
cand veti intelege ca nici o pastila, nici o picatura sau licoare nu face minuni fara un minin de efort, un regim alimentar adecvat si miscare cel putin 30 de minute pe zi si sa nu uitam apa plata in combinatie cu lamaia
produsele care sunt deja pe piata dar si cele care apar nu zice nimeni ca nu sunt bune, dar toate au acelasi mesaj daca va uitati pe prospecte va spune clar SUNT SUPLIMENTE SI FARA UN REGIM ALIMENTAR ADECVAT NU DAU REZULTATE
tusi_Oli
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:34
Sa nu uitam in primul rand de DETOXIFIEREA ORGANISMULUI este cel mai important
tusi_Oli
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:37
mami, noi ne racim gura spunandu-le asta de mult, mult timp

da' fetele vor rezultate minune cu minim de efort si pe sanatatea lor.

mai anul trecut a murit una de la nush ce pastile minunate de slabit.
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:38
BUNA EU NU VAM CONTRAZIS CA NU E ASA EU TIN SI DIETA CA DE FAPT ASTA CAM FAC DE VRO 5 ANI IN COACE DAR IAU ECOFIT DE 6 ZILESI VREAU SA SPUN CA AM SLABIT 2,5KG INSA INAINTE VREAU SA SPUN CA CU TOATA DIETA MEA NU SLABEAM NICI UN GRAM. EU NU MA BAT CU PUMNUL IN PIEPT CA ECOFITUL AR FI EXTRAORDINAR PENTRU CA SINT LA INCEPUT O SA VAD REZULTATELE PE PARCURS SI AM SA VA TIN LA CURENT PUPICI, BAFTA IN CE VA PROPUNETI.
ady09
Postat pe 6 Octombrie 2010 15:56
Pentru Michelle: tutunul nu te slabeste si nici nu te ingrasa.Mergi la un doctor sa-ti faca analize la hormoni.....cred ca de la hormonii de la cap ni se trage

Iar pentru Ady....ne coace el/ea ceva dar mai in coace, nu?
Ciresica
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:26
ciresico, merci frumos, dar nu am probleme cu hormonii
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:30
Asa zici tu sau zic analizele?
e complicata rau chestia cu hormonii. Ce-i bun la mine nu e bun la tine daca intelegi ce vreau sa spun.

Aaaa si bine ai revenit!
Ce-ti face fata frumoasa? Si Zmeul Zmeilor e tot handsome?
Ciresica
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:34
frumoasa mea fiica vine in tara peste doua saptamani

zmeul e alone, ca a pierdut-o pe ileana lui.

ileana e bolnava, si s-a intors pe garbo ca sa se mai amuze, chiar daca atunci cand rade nu e rasul ei

analizele sunt varza

cu capu' is ok...
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:36
N-am inteles chestia cu pierdutul.Banuiesc ca doar a ratacit-o pe undeva.

Si care analiza e mai varza ca cealalata?

Frumoasa s-a casatorit?
Ciresica
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:39
ba ai inteles bine. chiar foarte bine.

analiza la leucocite si aia la rinichi. varza, varza

si nu, cu capu' nu-s ok

frumoasa e foarte casatorita si foarte fericita. e respectabila d-na anderson
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cure de detoxifiere 4 De la: roxane80 25 Noiembrie 2014 21:27
NU RATATI 3 De la: eu_vio 10 Aprilie 2010 17:08
acai cleanse 25 De la: dari_anca 5 Iulie 2019 12:03
Retete dietetice 22 De la: garbo182860 4 Februarie 2011 23:27
sa ne amuzam cu profesorul Leonida Bucium 6 De la: ready_vivus 17 Decembrie 2009 11:41
Setari Cookie-uri