Ecofit

ooooffff Michelle, ce spui tu acolo....
Una calda una rece

Felicitari doamnei Anderson!
Ciresica
Postat pe 6 Octombrie 2010 20:59
multumesc!

vezi ca am pus poaze cu d-na Anderson
michelle_
Postat pe 6 Octombrie 2010 21:02
De la: ady09, la data 2010-10-06 15:56:58BUNA EU NU VAM CONTRAZIS CA NU E ASA EU TIN SI DIETA CA DE FAPT ASTA CAM FAC DE VRO 5 ANI IN COACE DAR IAU ECOFIT DE 6 ZILESI VREAU SA SPUN CA AM SLABIT 2,5KG INSA INAINTE VREAU SA SPUN CA CU TOATA DIETA MEA NU SLABEAM NICI UN GRAM. EU NU MA BAT CU PUMNUL IN PIEPT CA ECOFITUL AR FI EXTRAORDINAR PENTRU CA SINT LA INCEPUT O SA VAD REZULTATELE PE PARCURS SI AM SA VA TIN LA CURENT PUPICI, BAFTA IN CE VA PROPUNETI.
bla,bla,bla,blaaaa...minciunele mai, mai !!! PINOCHIO !!!!!
silviu_m74
Postat pe 8 Octombrie 2010 00:09
ASTA E PAREREA TA CA SINT MINCIUNI EU CHIAR NU SINT DISTRIBUITOR VOI DATI INPRESIA CA SINTETI. EU CHIAR SLABESC CU ECOFIT
ady09
Postat pe 8 Octombrie 2010 23:20
De la: ady09, la data 2010-10-08 23:20:20ASTA E PAREREA TA CA SINT MINCIUNI EU CHIAR NU SINT DISTRIBUITOR VOI DATI INPRESIA CA SINTETI. EU CHIAR SLABESC CU ECOFIT
bla,bla,bla...blaaaaa...numai vrajeala !!! dovezi ai ???

si pe mai departe, ce reprezinta pt tine " a fi ditribuitor " ??? de ce anume? habar nu ai ce vb draguto...
silviu_m74
Postat pe 10 Octombrie 2010 00:08
CE NU INTELEGI ,CA EU FOLOSESC ECOFIT SI LA MINE FUCTIONEAZA AM SLABIT CU EL CHIAR VREI SA ITI DESENEZ CA SA INTELEGI?
ady09
Postat pe 11 Octombrie 2010 11:15
De la: ady09, la data 2010-10-06 15:56:58BUNA EU NU VAM CONTRAZIS CA NU E ASA EU TIN SI DIETA CA DE FAPT ASTA CAM FAC DE VRO 5 ANI IN COACE DAR IAU ECOFIT DE 6 ZILESI VREAU SA SPUN CA AM SLABIT 2,5KG INSA INAINTE VREAU SA SPUN CA CU TOATA DIETA MEA NU SLABEAM NICI UN GRAM. EU NU MA BAT CU PUMNUL IN PIEPT CA ECOFITUL AR FI EXTRAORDINAR PENTRU CA SINT LA INCEPUT O SA VAD REZULTATELE PE PARCURS SI AM SA VA TIN LA CURENT .


eu stiam ca e cuminte ca distribuitorii sa nu fie si consumatori. asta asa, ca sa nu moara intr-un an si sa trebuiasca sa caute firma alt fraier.

acu, ce za zic? fetele, ochii cat cepele. daca slabesti 2,5 kg intr-o saptamana, e de jale. va inchipuiti ce otrava bagati in fizicdaca are acest ritm de a da organismul peste cap?

pentru tine, ady, nu mai lua dracii din acestea ca, in ritmul acesta, hai ca nu ajungi sa le mai zici cum e cu eco_flitul ista si sa le dai pupici. suna frumos prima parte a numelui dat produsului (toate otravurile-s eco) da, uite ce scrie si in coada. baietii-s si sadici.
si_totusi
Postat pe 11 Octombrie 2010 12:03
Chiar da rezultate ecofit acum stiu exact cine minte pe aici.
Iar silviu am vazut ca e distribuitor la firma 4life,asa ca lasa-ne mai distribuitorule.Ati vazut cine e distribuitor?
coryna23
Postat pe 20 Noiembrie 2010 15:09
De la: coryna23, la data 2010-11-20 15:09:17Chiar da rezultate ecofit acum stiu exact cine minte pe aici.
Iar silviu am vazut ca e distribuitor la firma 4life,asa ca lasa-ne mai distribuitorule.Ati vazut cine e distribuitor?
tarancuta tarancuta...cu camasa rupta-n cot....eu nu vand nimic printesa mica....folosesti niste cuvinte care habar nu ai ce inseamna....MAI MINTE SCURTA !!!

si daca as fi distribuitor la firma 4 Life , as fi EXTREM DE MANDRU fiindca produse ca ale lor NUMAI ARE NIMENI IN LUME !!!! sunt UNICE !!!!!

iar pe dealta parte nu vand nimic, mai ales produse de slabit....este o utopie sa spui ca un anume produs poate slabi un om...doar o dieta BAZATA PE INDICI GLICEMICI poate SLABI CU ADEVARAT ca apoi sa numai pui la loc mai nimic !!!!

vezi MICHEL MONTIGNAC !!!!
silviu_m74
Postat pe 21 Noiembrie 2010 19:50
Iar Ecofit? Iar 4life?

Altceva nu mai nou pe piata?
Ciresica
Postat pe 23 Noiembrie 2010 06:00
De la: Ciresica, la data 2010-11-23 06:00:33Iar Ecofit? Iar 4life?

Altceva nu mai nou pe piata?
un coment care nu-si are rostul, fiindca habar nu ai ce reprezinta 4 life si nici ecofit....oare ceva creier functional numai este pe piata ?
silviu_m74
Postat pe 23 Noiembrie 2010 17:59
Silvane, cred ca ti-am mai zis si cu alta ocazie:"eat my shorts"

De creier ai matale nevoie dar cum n-ai bani sa-ti cumperi...intri pe Garbo si poluezi.
Ciresica
Postat pe 24 Noiembrie 2010 06:25
Silviule spune la oameni cu ce te ocupi tu si de ce stai tu ca barbat pe forumuri de femei.
O sa le zic eu la doamne cu ce te ocupi.
Silvanu se ocupa cu afaceri necurate MLM, MLM=TEAPA
Va pune sa dati o suma de bani la inceput apoi va spune ca daca mai aduceti fraieri care sa dea aceeasi suma ca voi o sa aveti si voi profit de la oamenii pe care ii aduceti.
Din cauza asta s-a imbogatit Silvanu si a facut Burta mare ca a tepuit multa lume.
Asa ca nu acceptati sa fiti tepuiti de un Sarlatan.
garbo177441
Postat pe 26 Noiembrie 2010 21:49
De la: garbo177441, la data 2010-11-26 21:49:12Silviule spune la oameni cu ce te ocupi tu si de ce stai tu ca barbat pe forumuri de femei.
O sa le zic eu la doamne cu ce te ocupi.
Silvanu se ocupa cu afaceri necurate MLM, MLM=TEAPA
Va pune sa dati o suma de bani la inceput apoi va spune ca daca mai aduceti fraieri care sa dea aceeasi suma ca voi o sa aveti si voi profit de la oamenii pe care ii aduceti.
Din cauza asta s-a imbogatit Silvanu si a facut Burta mare ca a tepuit multa lume.
Asa ca nu acceptati sa fiti tepuiti de un Sarlatan.
esti prst informata colega, MLM - cele mai corecte si cinstite afaceri, unde nu te pune nimeni sa dai nimic, insa daca vrei sa ai ceea ce TU NU O SA AI NICI DACA AI SA MAI TRAIESTI 20 VIETI, faci O MUNCA pentru care ESTI PLATIT TOATA VIATA TA !!!


Fiind foarte corecte, nu pot fi intelese de oameni ingusti la minte ( vezi propria-ti persoana ) , iar tot din cauza asta MLM este SINGURA INDUSTRICE CARE LA NIVEL MONDIAL CRESTE DE 50 ANI !!!!!

SILVIANU FACE BURTA MARE fiindca ajuta oameni sa-si realizeze visele , ceea ce TU nu ai sa poti face oricat ai trai pe acest pamanat !!! STII DE CE ???

si in incheiere, ECOFIT = un produs oarecare vandut pe bani multi fraierilor ce pun botul la o publicitate de 1 leu si cisnpe bani....
silviu_m74
Postat pe 28 Noiembrie 2010 20:36
SILVIULE NU AI CE SA CAUTI PE SITEURI DE FEMEI ,PE FORUM DESPRE PASTILE DE SLABIT DECAT DACA ESTI VREUN DISTRIBUITOR CARE VREA SA-SI INDEPARTEZE CONCURENTA.
AM VAZUT CA PE TOATE FORUMURILE LA TOATE PRODUSELE DE SLABIT TU VII SI SPUI CA SUNT TEPE ,CA TOATA LUMEA MINTE .SI AM VAZUT CA OAMENII SE PLANG PE FORUM SI SPUN CA II CONVINGI SA CUMPERE PRODUSE DE LA TINE DE NU STIU CATE MILIOANE,LE PROMITI MAREA CU SAREA SI PRODUSELE NU AU NICI UN REZULTAT. STII FOARTE BINE DESPRE CE VORBESC....Nenorocitule
garbo182443
Postat pe 14 Ianuarie 2011 22:41
mi am comandat u.sper sa fie
Adelici_bubulici
Postat pe 25 Ianuarie 2011 02:28
c
Adelici_bubulici
Postat pe 25 Ianuarie 2011 02:29
ecofit e foarte bun,am slabit cu el si stiu foarte bine ce vorbesc
garbo184965
Postat pe 3 Februarie 2011 10:55
pe mine m-a atras faptul ca e romanesc si natural.produsele romanesti dupa parerea mea sunt cele mai bune.am luat ecofit si am slabit 8kg.
garbo198390
Postat pe 26 Martie 2011 19:20
Eu abia m-am apucat de cura, am 5 zile, dar ma simt foarte bine. Mi-a taiat pofta de mancare si am renuntat sa mai mananc seara. Va tin la curent cu pierderea kilogramelor.
garbo201477
Postat pe 15 Aprilie 2011 13:46
ce precoce esti!!
ai doar 5 zile si deja ai invatat sa scrii...
zambila
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:04
pt a se evita astfel de discutii in contradictoriu despre un produs medical,este bine ca cei ce decid sa il foloseasca,sa nu faca tratamentul "dupa ureche ".informarea va fereste de repercursiuni nefaste.exista medici nutritionisti f cunoscuti la care puteti apela pt sfaturi chiar on-line.inainte sa faci astfel de cura pt slabit,trebuie sa iti faci toate analizele si sa ai aprobarea unui medic.nu va jucati cu sanatatea voastra.
vuvuzela
Postat pe 15 Aprilie 2011 14:07
Este un supliment alimentar foarte bun ecofitul.Am slabit cu el ,am prieteni care au slabit cu el si crede-ma nimeni nu a avut vreun efect advers.
garbo201852
Postat pe 17 Aprilie 2011 18:45
buna fetelor....dupa mult timp de gandire.....m-am hotarat sa iau si eu ecofit..Sper sa vad ceva rezultate pentru ca nu sunt tocmai ieftine si sa merite si cearta pe care am avut-o cu maimuta mea din cauza lor.Daca mai e cineva care ia,am sa va tin la curent si cu rezultatele mele.V-am pupat
cris29
Postat pe 20 Aprilie 2011 09:39
Personal am luat ECOFIT si am scapat de 6 kg si jumatate pe care nu le-am mai pus la loc, dar nici nu am revenit la mancat dupa ora 18 sau mancat tot felul de prostioare. Nu vreau sa dezamagesc sau sa dau iluzii cuiva, pentru ca depinde de la persoana la persoana, mie una nu mi-a fost foame de nici un fel in timpul tratamentului cu ecofit
madalinnna
Postat pe 2 August 2011 21:19
fetelor si eu am slabit cu ecofit.intr=o luna 7 kg si m-am mentinut
garbo216428
Postat pe 3 August 2011 11:31
am dat jos 5.8 kg in cateva saptamani si sunt multumita .avand in vedere ca ma intereseaza doar 10 kg de dat.ecofit se pare ca are efect iar pe langa asta am modificat sever stilul de viata lucru care conteaza cel mai mult.
garbo216578
Postat pe 4 August 2011 17:08
ecofit ma ajuta la slabit dar cel mai important eu il folosesc pt constipatie.am slabit 4 kg in prima luna.
garbo217287
Postat pe 9 August 2011 15:44
pe langa ca este un produs natural este facut de laboratoarele medica.lucru care mi-a dat incredere.intr-o luna am slabit 12.5 kg cu ecofit
garbo217398
Postat pe 10 August 2011 12:52
pe langa faptul ca am slabit cu ecofit intr-o luna 8 kg ma ajuta foarte mult si la constipatie.
garbo217499
Postat pe 11 August 2011 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
solutie alternativa de slabire cu succes 4 De la: Carmen_09 3 Octombrie 2013 11:18
Relatia dintre o femeie -pesti si un barbat -fecioara 2 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:50
silueta de diva 38 De la: reyya 4 Aprilie 2010 16:19
NU RATATI 3 De la: eu_vio 10 Aprilie 2010 17:08
Reteta orientala detoxifiere si reglare greutate corporala 31 De la: garbo000079 5 Martie 2014 12:01
Setari Cookie-uri