cum sa il aduc langa mine?

Nu te-ai prins, totusico?.. user "blondina" = cel care se da "irina" ?
anakin
Postat pe 11 Mai 2010 00:11
pffff.. baietii astia... kiar nu vreau sa-mi pese.. dar imi pasa mai mult decat cred.. plus ca ma prefac eu indiferenta in fata tuturor.. in fata prietenilor.. in fata lui... dar in sufletul meu este o continua lupta.... sa-l uit sau sa lupt in continuare pentru el.. si asta ma doare cel mai mult.. ca nu pot sa nu ma gandesc la el...
godoblete
Postat pe 11 Mai 2010 12:45
De la: anakin, la data 2010-05-11 00:11:05Nu te-ai prins, totusico?.. user "blondina" = cel care se da "irina" ?



nu mai imi pronunta numele...sh nu imi pasa ce crezi u:)):))hai k esti tare amuzanta
blondina_X
Postat pe 11 Mai 2010 14:06
De la: godoblete, la data 2010-05-11 12:45:02pffff.. baietii astia... kiar nu vreau sa-mi pese.. dar imi pasa mai mult decat cred.. plus ca ma prefac eu indiferenta in fata tuturor.. in fata prietenilor.. in fata lui... dar in sufletul meu este o continua lupta.... sa-l uit sau sa lupt in continuare pentru el.. si asta ma doare cel mai mult.. ca nu pot sa nu ma gandesc la el...



sa iti spun eo dc iti place de el...pt k el te'a tratat altcumva decat pe restu din gagsca voastra numai tie iti oferea ce'a mai mare atentie gesturi tandre...probabil vrea sa intri in jocu lui sa iti placa de el...cn stie ...da ii greu cu baieti astea cand nu stiu ce vor de la o fata
blondina_X
Postat pe 11 Mai 2010 14:10
Godo ai aflat cumva,daca fata aceea era verisoara lui?
alexxandra
Postat pe 11 Mai 2010 14:29
jet d-aci, buca X
anakin
Postat pe 11 Mai 2010 16:47
De la: anakin, la data 2010-05-11 16:47:03jet d-aci, buca X


crek evacuaza tu terenu k te'ai bagat aiurea in seama
blondina_X
Postat pe 11 Mai 2010 21:34
nuti_vio
Postat pe 11 Mai 2010 21:44
n-am aflat.. care spune ca e vara lui, care ca prietena, care ca a fost doar o aventura cat a stat ea acasa.. nici eu nu stiu ce sa cred.. azi nu am vorbit cu el... decat 2 sms.. dupa care el a ramas:O.. ce-i cu tine.. si l-am lasat sa dea sms fara sa-i raspund.. mi-a dat cu sms ciudat .. din care nu am inteles nimic si i-am raspuns cu :).. si probabil se astepta la altceva....
vreau sa vorbesc cu el fata in fata.. cred ca la sf de saptamana.. pentru ca acum sunt cu scoala si nu-mi permit sa ma intalnesc cu el... am de invatat pentru teze..
godoblete
Postat pe 11 Mai 2010 21:54
De la: godoblete, la data 2010-05-11 21:54:24n-am aflat.. care spune ca e vara lui, care ca prietena, care ca a fost doar o aventura cat a stat ea acasa.. nici eu nu stiu ce sa cred.. azi nu am vorbit cu el... decat 2 sms.. dupa care el a ramas:O.. ce-i cu tine.. si l-am lasat sa dea sms fara sa-i raspund.. mi-a dat cu sms ciudat .. din care nu am inteles nimic si i-am raspuns cu :).. si probabil se astepta la altceva....
vreau sa vorbesc cu el fata in fata.. cred ca la sf de saptamana.. pentru ca acum sunt cu scoala si nu-mi permit sa ma intalnesc cu el... am de invatat pentru teze..


ce contineau sms-urile aceelea?
blondina_X
Postat pe 11 Mai 2010 22:19
" supararea nu rezolva problema. de fapt.. care e problema?!!! mintea ne joaca feste... sa nu uitam ca noi suntem facuti din iubire.... si numai iubire... in concluzie: iubeste si fa ce vrei"... sms din astea...
godoblete
Postat pe 11 Mai 2010 22:23
De la: godoblete, la data 2010-05-11 22:23:26" supararea nu rezolva problema. de fapt.. care e problema?!!! mintea ne joaca feste... sa nu uitam ca noi suntem facuti din iubire.... si numai iubire... in concluzie: iubeste si fa ce vrei"... sms din astea...



baiatu asta iti zic eo k are ceva probleme ...sh nici nu a uitat'o pe fosta;)de aceea tr el asa ceva fara nici un sens...fi fata desteapta sh nu ii mai raspunde la sms-uri pt k nu se merita sa iti bati capu cu un baiat care nu stie ce vrea defapt de la o fata se joaca sh va pica el de naspa
blondina_X
Postat pe 11 Mai 2010 22:26
si a mai fost ceva de genul " cei care nu aud muzica ii considera nebuni pe cei care danseaza...".. ce sa inteleg?
godoblete
Postat pe 11 Mai 2010 22:27
pai de aia nici nu i-am trimis decat un :).. ca nu inteleg... el probabil se astepta sa il intreb ce are.. ce a patit sau la ce se referea.. si a ramas :O... chiar mi-a dat sms si m-a intrebat daca am patit ceva....
godoblete
Postat pe 11 Mai 2010 22:31
acum ma bag la somn.. maine iti mai zic ce si cum... noapte buna.. v-am pupat..
godoblete
Postat pe 11 Mai 2010 22:31
io sunt de acord cu anakin
fleurdelis
Postat pe 11 Mai 2010 22:33
De la: godoblete, la data 2010-05-11 22:31:11pai de aia nici nu i-am trimis decat un :).. ca nu inteleg... el probabil se astepta sa il intreb ce are.. ce a patit sau la ce se referea.. si a ramas :O... chiar mi-a dat sms si m-a intrebat daca am patit ceva....


e mai bn sa il lasi in pace sa nu il mai cauti k el va veni la tn singur sh atunci u cand va veni la tn fi mai aroganta k nu merita sa te comporti frumos cu el dupa atatea sperante facute aiurea
blondina_X
Postat pe 11 Mai 2010 22:57
stii cum e.. indiferenta atrage.. si asta am de gand sa fac... adik am inceput sa fac asta din prima zi cand am postat aici.... si se pare ca functioneaza.... :P..
godoblete
Postat pe 12 Mai 2010 13:15
godoblete...dar de unde te-ai inspirat??

mie parca mi-ar place mai mult goGoblete
LILO
Postat pe 12 Mai 2010 13:18
don't know....

mama imi spune ca sunt un godoblete de campie.... imi place cum suna:))
godoblete
Postat pe 12 Mai 2010 13:59
LILO
Postat pe 12 Mai 2010 14:06
De la: godoblete, la data 2010-05-12 13:15:43stii cum e.. indiferenta atrage.. si asta am de gand sa fac... adik am inceput sa fac asta din prima zi cand am postat aici.... si se pare ca functioneaza.... :P..



functioneaza pt k i'ai dat prea multa atentie sh nu se merita
blondina_X
Postat pe 12 Mai 2010 19:31
asa-i functioneaza.. dar si el are mult orgoliu... cauta orice motiv sa vorbeasca cu mine.. numai sa nu-mi spuna pe fata.. de exemplu cand e cu prietenii lui..(prieteni comuni).. ma suna ei si in final ajung sa vorbesc eu cu el.. de aici eu am tras concluzia ca de fapt el ii pune sa ma sune, ca sa nu se dea pe fata... tu ce crezi?
godoblete
Postat pe 12 Mai 2010 21:48
De la: godoblete, la data 2010-05-12 21:48:16asa-i functioneaza.. dar si el are mult orgoliu... cauta orice motiv sa vorbeasca cu mine.. numai sa nu-mi spuna pe fata.. de exemplu cand e cu prietenii lui..(prieteni comuni).. ma suna ei si in final ajung sa vorbesc eu cu el.. de aici eu am tras concluzia ca de fapt el ii pune sa ma sune, ca sa nu se dea pe fata... tu ce crezi?


se poate ...tot ce e posibil dar daca nu ar vrea nu te'ar suna...deci voi sunteti in relati bune sh nu cred k ar fi bine sa nu mai fiti amici poate ca amici va intelegeti mult mai bn decat iubti nu crezi?
blondina_X
Postat pe 13 Mai 2010 12:06
nu stiu blondo.... nu stiu daca e bine sau e rau... dar nu mai am de gand sa fac nimic... i le voi intoarce asa cum mi le-a intors si el.. si daca e sa fie va fi.... fie ca vreau fie ca nu.. fie ca mai fac fie ca nu.. consider ca partea mea e facuta.. de acum totul tine de el.. daca are de gand sa lupte pentru mine.. s-o faca.. eu m-am saturat sa lupt pentru el...
godoblete
Postat pe 14 Mai 2010 14:26
multumesc tuturor pentru sfaturi/pareri... asa cum am mai spus nu mai am de gand sa fac nimic.. pur si simplu daca va fi sa fie va fi.. partea mea e facuta.. sunt tanara si nu merita sa stau sa lupt pentru un singur baiat, chiar daca tin la el foarte mult... daca si el tine la mine, va veni el la mine.. :*

va multumesc
godoblete
Postat pe 15 Mai 2010 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum poti castiga inima unui player? :) 73 De la: garbo_10179 11 Ianuarie 2013 18:39
Este adevarat ca romanii se desfiinteaza unii pe altii? 10 De la: REALIZATU 12 Octombrie 2010 13:05
in special pt fete,dar pot incerca si baietii! 7 De la: clarisse 30 Ianuarie 2010 21:04
De ce prostik sunt asa consecventi,pt ca prostia si nesimtirea vine pe gratis,si ei nu obosesc niciodata si au mintea odihnita de aceea ei vor sa si conduca sa spuna despre ce sa vorbesti 13 De la: garbo_406810 8 Decembrie 2014 17:01
viata lunga la femei 40 De la: eu_geminy 25 Noiembrie 2010 23:19
Setari Cookie-uri