tendinte de moda in avatar

trebuie sa pun acest subiect pe tapet.sexul barbatesc ,are o tendinta in moda avatarului!ori isi expune bustul gol,sau un avatar cu o poza de acest gen.muski umflati cu pompa.prin asta fac dovada ca nu au cu ce impresiona.ei bine pe mine nu ma intereseaza,acest gen de tendinta la moda avatarelor.desi le explic ca muskii nu impresioneaza,nici goliciunea bustului,ci poate au ceva inteligenta ,cu care sa impresioneze,sau sentimente frumoase,sau treaba lor,dar nu astfel.si totusi continua .de 2 zile a aparut un user care mi-a vizitat contul,cu un avatar care a depasit,orice imbecilitate.da sunt f suparata si cred ca si restul fetelor,femeilor s-ar fi simtit la fel.avatarul lui arata astfel;fara cap (cel de pe gat),asta pt a nu da loc de interpretari,un bust slabanog si in nud,dar surpriza cea mare o modei in avatar,avea un tatuaj deasupra,zonei pubiene,un tanga si niste blugi desfacutila fermoar si lasati in cadere pe niste picioare ca fusele.i-am scris in privat,dand clik pe avatar sa-si i-a dreak poza aia scabroasa,ca nu impresioneaza,ba din contra face sila.azi vad ca si-a retras-o.bleahhhh.imi cer scuze dar numai suportam,trebuie introdusa o regula si in acest sens.si acum daca va uitati la vizitatori,este unul cu muski ,bust gol.i-am spus de nu stiu cate ori,sa se imbrace ,ca nu ma impresioneaza.exista alte site-uri,mai adepti ai acestei tendinte unde va puteti arata ,in asemenea posturi.phhhhhhh
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 13:13
am inteles!
tuuu ai vrea sa previi violul avatarelor
fleurdelis
Postat pe 11 Martie 2010 13:16
reguli vrei?!
nu avem destule?!...si opricum nu respecta nimeni

...expune omul bietul de el...ce are?!...sau ce n-are...si oricum:
"cui ce-i pasa?!"...
keks
Postat pe 11 Martie 2010 13:22
De la: fleurdelis, la data 2010-03-11 13:16:11am inteles!
tuuu ai vrea sa previi violul avatarelor





Fleur ,gresesti vreau sa evit expunerea nuda masculina,cei drept pana la fese,deocamdata.chiar nu ma intereseaza nudismul in avatare si consider ca depeste nu numai bunul simt .tie ti-ar place?maine poate fi la oricine.Tomaflorin007,acopera-ti baiete muschii.de cate ori ti-am scris ca nu ma intereseaza.pe celalat cu tanga ,il astept,am o mare surpriza pt el.daia reaua!!!
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 13:28
De la: keks, la data 2010-03-11 13:22:17reguli vrei?!
nu avem destule?!...si opricum nu respecta nimeni

...expune omul bietul de el...ce are?!...sau ce n-are...si oricum:
"cui ce-i pasa?!"...




pai sa-si expuna la tine,vrei?
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 13:29

ce agresiva esti...
ti-o fi muscat "poza" puritatea
keks
Postat pe 11 Martie 2010 13:32
De la: keks, la data 2010-03-11 13:32:54
ce agresiva esti...
ti-o fi muscat "poza" puritatea





ma deranjeaza lipsa de respect in primul rand.pe tine nu?
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 13:43
alehandro, chiar asa de pudica esti, fetita? nu tolerezi nici macar un bust gol de barbat? dar de ale feminine vad ca nu zici nimic...
nu cumva?
Tylly
Postat pe 11 Martie 2010 13:48
De la: Celleste_, la data 2010-03-11 13:48:00alehandro, chiar asa de pudica esti, fetita? nu tolerezi nici macar un bust gol de barbat? dar de ale feminine vad ca nu zici nimic...
nu cumva?




Celleste, la mine nu s-a dezbracat nici o fata.altfel vb si de ele.domne nu am zis sa-si puna sacul in cap,dar nici sa-mi arate ce si-a desenat deasupra .....phhhhh,scz.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 13:55
daca nu era nud, se cheama ca era fotografie artistica.
ai vazut in poza aia mai mult decat vezi vara pe orice plaja?

Tylly
Postat pe 11 Martie 2010 13:58
De la: Celleste_, la data 2010-03-11 13:58:18daca nu era nud, se cheama ca era fotografie artistica.
ai vazut in poza aia mai mult decat vezi vara pe orice plaja?






Cel tu ai fi de acord sa iti apara unul la avatar asa?fi sincera,treci peste simpatii sau animozitati.vreau sa fi sincera.stiu ca asta te caracterizeaza.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 14:01
la avatarul meu, sigur ca nu mi-ar placea.
la avatarul altcuiva... atata vreme cat nu-i nud, n-am nicio problema.
in definitiv, nu ma obliga nimeni sa zabovesc cu privirea pe fotografia aia. pot foarte bine s-o ignor, nu?
Tylly
Postat pe 11 Martie 2010 14:06
aleha...nu merita ... nu e asa de "iesit din comun"...
las-o balta!
keks
Postat pe 11 Martie 2010 14:06
ce glumeata esti pai fiecare isi pune orice la avatar in primu rand...si chestie e ca baiatu ala nu o avut tarie de caracter...s-o lasat in fata unei fete:))...asta e...oricum daca tie nu-ti place
nu te uita...eu sau altii nu-ti pot interzice ce sa-ti pui la avatar..si oricum decat poze cu altii si peisaje sau nush ce mai bn sa se arate pe el...uite u de exemplu dc nu ai poza cu tn la avatar? tie rusine de tn sau ce...
in fine...
fiecare face cum crede ca e mai bn...si nu poti tu sa-i spui altuia ce sa faca..eventual sa ii dai un sfat sau ceva dar nici decum sa-i zici sa si-o schimbe...
ms ca ati citit..bafta
mihnea
Postat pe 11 Martie 2010 14:09
"e tareee...glumeatza"

mihnea 10* "uite u de exemplu dc nu ai poza cu tn la avatar? tie rusine de tn sau ce...
in fine..."
mie mi-e rusine...si ma ascunt dupa fondul asta de ten
keks
Postat pe 11 Martie 2010 14:12
te ascunzi bine... nici fondul nu se vede!
Tylly
Postat pe 11 Martie 2010 14:17
io nu poci sa ma ascund!!!!!asta s io.....ma caracterizaza!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Martie 2010 14:19
cell...stii...e asa...mai cum sa-ti explic?!...mai transparent?! da-i de calitate "parol"...si ma reprezinta!
nazi...
keks
Postat pe 11 Martie 2010 14:21
De la: keks, la data 2010-03-11 14:06:46aleha...nu merita ... nu e asa de "iesit din comun"...
las-o balta!




daca isi tine poza in fata okilor mei zinic,cum sa nu ma deranjeze.atata timp cat este pe contul meu.daca e pe site nu ma intereseaza.daca o femeie apare cu sanii goi,in mod sigur e stearsa din site.sa spuna Andra.daca ea zice nu,atunci ai sa facem toti semi nudism.eu una am ce arata.dar bunul simt nu imi permite.nu suntem pe plaja,ca acolo va duceamla nudism.sa va saturati.ca daca-i la altul e bine,daca-i la voi,hmmmmm.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 14:24
io zic sa facem nudism total

desi io nu am ce arata..
garbocatalyna
Postat pe 11 Martie 2010 14:26
haide, mai, ca de data asta ai exagerat!
de unde atat pudoare pe tine? n-ai gasit alt subiect cu care sa iesi in fata, recunoaste.
Tylly
Postat pe 11 Martie 2010 14:28
aleha...te felicit ca tu ai ce arata... si asta nu ma interesa deloc pe mine...poate pe baiatul cu avatarul
sa spuna Andra?!...ma rog, daca ea vrea...
si ce-i atat de greu?!...ca tot is blonda:(
sterge-l din lista...dintre prieteni...si GATA...sau fa "discursuri" pompoase in continuare...e treaba ta...


si mai usurel...ok?!"va duceamla nudism.sa va saturati.ca daca-i la altul e bine,daca-i la voi,hmmmmm."...
ce te face sa crezi ca suntem "nesatule"?!...
keks
Postat pe 11 Martie 2010 14:29
De la: Celleste_, la data 2010-03-11 14:28:03haide, mai, ca de data asta ai exagerat!
de unde atat pudoare pe tine? n-ai gasit alt subiect cu care sa iesi in fata, recunoaste.





Cel vino si sterge- l tu pe florintoma007 din pg mea,te rog.e scarbos.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 14:45
De la: keks, la data 2010-03-11 14:29:55aleha...te felicit ca tu ai ce arata... si asta nu ma interesa deloc pe mine...poate pe baiatul cu avatarul
sa spuna Andra?!...ma rog, daca ea vrea...
si ce-i atat de greu?!...ca tot is blonda:(
sterge-l din lista...dintre prieteni...si GATA...sau fa "discursuri" pompoase in continuare...e treaba ta...


si mai usurel...ok?!"va duceamla nudism.sa va saturati.ca daca-i la altul e bine,daca-i la voi,hmmmmm."...
ce te face sa crezi ca suntem "nesatule"?!...





crede-ma sunt tare suparata.mai ales pe ala cu pubianul.nu e prieten in lista.e vizitator.si sta cate zile vrea.am incercat sa sterg,dar vizitatorii nu se sterg.referitor la nudism ,am zis la suparare.cum sa fiti 'nesatule''?nu imi permit sa afirm asa ceva.scz.sunt nervoasa.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 14:50
ok! pace !

eu oricum nu zabovesc prea mult pe pagina mea...ma joc pe ici pe colo..ca de aia am intrat...sa schimb o vorba sa mai citesc ceva dragut...daca-mi permiti...fa o tura printre cuvinte~asa...ca recomandare...
lasa lumea cum e!... nu suntem toti la fel...ar fi banal...cred
keks
Postat pe 11 Martie 2010 14:56
De la: mihnea, la data 2010-03-11 14:09:56ce glumeata esti pai fiecare isi pune orice la avatar in primu rand...si chestie e ca baiatu ala nu o avut tarie de caracter...s-o lasat in fata unei fete:))...asta e...oricum daca tie nu-ti place
nu te uita...eu sau altii nu-ti pot interzice ce sa-ti pui la avatar..si oricum decat poze cu altii si peisaje sau nush ce mai bn sa se arate pe el...uite u de exemplu dc nu ai poza cu tn la avatar? tie rusine de tn sau ce...
in fine...
fiecare face cum crede ca e mai bn...si nu poti tu sa-i spui altuia ce sa faca..eventual sa ii dai un sfat sau ceva dar nici decum sa-i zici sa si-o schimbe...
ms ca ati citit..bafta [/quo



tu crezi ca daca ai 18 ani ,poti sa ne arati ce vrei la avatar?acum inteleg.hai aia erau,fara creier,tu esti fara bun simt.tare ti-as zice ceva dur,insa pot fi taxata,pt un napastorc.asa ca ma abtin si iti doresc sa mai cresti,dar nu in muschi ci in neuroni.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 15:00
De la: mihnea, la data 2010-03-11 14:09:56ce glumeata esti pai fiecare isi pune orice la avatar in primu rand...si chestie e ca baiatu ala nu o avut tarie de caracter...s-o lasat in fata unei fete:))...asta e...oricum daca tie nu-ti place
nu te uita...eu sau altii nu-ti pot interzice ce sa-ti pui la avatar..si oricum decat poze cu altii si peisaje sau nush ce mai bn sa se arate pe el...uite u de exemplu dc nu ai poza cu tn la avatar? tie rusine de tn sau ce...
in fine...
fiecare face cum crede ca e mai bn...si nu poti tu sa-i spui altuia ce sa faca..eventual sa ii dai un sfat sau ceva dar nici decum sa-i zici sa si-o schimbe...
ms ca ati citit..bafta [/quo



tu crezi ca daca ai 18 ani ,poti sa ne arati ce vrei la avatar?acum inteleg.hai aia erau,fara creier,tu esti fara bun simt.tare ti-as zice ceva dur,insa pot fi taxata,pt un napastorc.asa ca ma abtin si iti doresc sa mai cresti,dar nu in muschi ci in neuroni.
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 15:04
De la: keks, la data 2010-03-11 14:56:43ok! pace !

eu oricum nu zabovesc prea mult pe pagina mea...ma joc pe ici pe colo..ca de aia am intrat...sa schimb o vorba sa mai citesc ceva dragut...daca-mi permiti...fa o tura printre cuvinte~asa...ca recomandare...
lasa lumea cum e!... nu suntem toti la fel...ar fi banal...cred




desigur cu placere!
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 15:06
De la: garbocatalyna, la data 2010-03-11 14:26:15io zic sa facem nudism total

desi io nu am ce arata..





CATA,incepe tu prima!
alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 15:10
De la: garbocatalyna, la data 2010-03-11 14:26:15io zic sa facem nudism total

desi io nu am ce arata..

Tratament natural pentru marirea naturala a sanilor cu 1-2 numere!
www.breastsuccess.ro

alexxandra
Postat pe 11 Martie 2010 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2011 e anul bej? 24 De la: ileana_damian 17 Aprilie 2011 00:09
Rochie de iarna in stil retro-chic, pentru momente de neuitat 2 De la: SimonaGri 10 Decembrie 2014 07:51
Rochiile de zi, un must-have pentru garderoba de vara de la MissGrey 2 De la: MarColorful 2 Iunie 2015 16:38
Romania s-a englezit! 30 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 13:08
moda in vara 2010 4 De la: fleurdelis 29 Mai 2010 23:00
Setari Cookie-uri