ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Help!!!!!!!!!!

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

fetelor,imi doresc tare mult sa incerc sa fac galuste cu prune...atat ca habar n-am unde sa gasesc prune acum,in februarie....are cineva idee? multumesc anticipat
  citeaza   raspunde

esti in pofte?
  citeaza   raspunde

cauta si tu pe la hypermarket/uri...poate gasesti
  citeaza   raspunde

De la: garbo055472, la data 2010-02-17 11:27:26cauta si tu pe la hypermarket/uri...poate gasesti
mmmm,am cautat deja,bineinteles,altfel nu intrebam aici oricum,multumesc frumos
  citeaza   raspunde

De la: lala_cri, la data 2010-02-17 11:03:53esti in pofte?
nu,vroiam sa-i fac o surpriza iubitului meu,avand in vedere ca eu nu gatesc niciodata....doar el
  citeaza   raspunde

nu prea ai sanse sa gasesti decat prune uscate eventual dar alea nu te`ajuta prea mult...
Iti recomand sa`ti pui in congelator cand e sezonul...ca nu cer de mancare,asa sti o treaba! Bafta!
  citeaza   raspunde

De la: gyulya, la data 2010-02-18 15:08:30
nu,vroiam sa-i fac o surpriza iubitului meu,avand in vedere ca eu nu gatesc niciodata....doar el
Lasa ca ii fain daca si prietenul tau gateste,pt ca si femeile lucreaza
  citeaza   raspunde

Nu din nou...Nu si`aici!
Batman1 urmeaza recomandarea zile:
Shoot up!
  citeaza   raspunde

inceaca cu magin de prune din ala tare...si amesteca magiunul cu niste nuci macinate...ies o nebunie...
  citeaza   raspunde

De la: AdrianaR, la data 2010-02-18 15:17:57Nu din nou...Nu si`aici!
Batman1 urmeaza recomandarea zile:
Shoot up!
????????????????????????????????????
  citeaza   raspunde

De la: gyulya, la data 2010-02-18 15:08:30

[url=[/url" target="_blank" rel="nofollow" title="Link extern Garbo.ro" onclick='_gaq.push( [ "_trackEvent", "Forum", "External link exit", "Kudika Forum external link exit", "http%3A%2F%2Fwww.glitter-graphics.com%5D%5Bimg%5Dhttp%3A%2F%2Fdl9.glitter-graphics.net%2Fpub%2F912%2F912339oto8womau1.jpg%5B%2Fimg%5D%5B%2Furl" ] );'>www.glitter-graphics.com]
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: