ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Barbatul varsator

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

dar despre barbatul varsator ce putei spune?
  citeaza   raspunde

nu puteim spune nimic...
  citeaza   raspunde

anka, daca vei cauta, vei gasi mai multe topicuri pe care poti gasi raspunsul - nu era nevoie de unul nou!
  citeaza   raspunde

ei, nu? varsatorul e inovatorul zodiacului... despre el trebuie sa deschizi macar cate un topic pe luna...
  citeaza   raspunde

deci e....senzational! barbatul asta varsator! ce-as ami putea zice??
este o fire artistica first class, asa...deschizator de drumuri, pt femeia de langa el, clar vazator, instincte bune, pasional, fidel, sentimental...uneori pana la lacrimi!
si...se ghideaza in viata numai dupa instinctele lui artistice!
ce cunosc eu! defecteeeeeeeeeeeee....aoleuu...p-astea...nu le spun
  citeaza   raspunde

multumesc frumos k v-ati straduit....mai ales tu, fleurdelis! oricum se putea si mai bine, nu?
Mare lucru nu m-ati ajutat sa aflu....despre balanta am vazut ca ati facut mare caz p-aici...
  citeaza   raspunde

aha...deci nu esti multumita??
vezi k sunt si ffff exigenti!
  citeaza   raspunde

Hai ca iti spun eu daca vrei sa afli ceva musai. Te cam inseala. N-am vrut sa iti spun asta ca sa nu te superi, dar tu... tot nemultumita, tot nemultumita. Na. Ca ti-am spus.
  citeaza   raspunde

maii..nu toti!
stiu, asa se spune despre...
adica eu am intalnit exceptia?? euuuuuuuuuu???
  citeaza   raspunde

Eu vorbeam de barbatul ei varsator. I-am facut astrograma. Ia sa ti-o fac si tie. Hm, da. Esti exceptia.
  citeaza   raspunde

am fost, am fost, am fost, merci!
  citeaza   raspunde

Ai fost?
  citeaza   raspunde

dap
  citeaza   raspunde

despre barbatul varsator io zic ca a baut prea mult, sau i-a picat rau mancarea
  citeaza   raspunde

Shit!
  citeaza   raspunde

De la: pik_nik, la data 2010-02-10 22:24:56despre barbatul varsator io zic ca a baut prea mult, sau i-a picat rau mancarea

ok, dar femeia ce are?
  citeaza   raspunde

ei uite al meu nu beea niciodata! uneori cred k as fi vrut!
  citeaza   raspunde

mai ziceeeeeti.. peste cateva luni ma marit cu un varsator... si eu sunt taur!
  citeaza   raspunde

e un dezastru ca barbat,nu e atent deloc,iubitor poate de sine,arogant,si multe alte defecte,eu sunt cu un varsator de 10 ani dar trebuie facute multe compromisuri pt a merge o relatie cu aceasta zodie
  citeaza   raspunde

De la: pik_nik, la data 2010-02-10 22:24:56despre barbatul varsator io zic ca a baut prea mult, sau i-a picat rau mancarea

varsatorului ii cad rau cam multe ...mai ales nervii ...si atunci devine foarte violent ...
  citeaza   raspunde

Hai mai. Chiar toti? Toti? Sa mori tu?
  citeaza   raspunde

doruletz...toti nu mami....da' majoritatea
  citeaza   raspunde

Eu mi-s blanda mai.
  citeaza   raspunde

sunt violenti!
asta pot s=o spuuuun!
  citeaza   raspunde

Eu zic ca nu. Mai cunosc si altii.
  citeaza   raspunde

deci nu-s??
io cunosc numa unu
  citeaza   raspunde

io zic sa-ti pazesti cocoasha,fleur...
just in case...
  citeaza   raspunde

De la: Dor_marunt, la data 2010-08-18 20:50:10Hai mai. Chiar toti? Toti? Sa mori tu?

Draga mea ...daca zici tu ....sa mor io ...
Si era sa mi se intample de-adavaratelea .... barbatul varsator cu care m-am incurcat eu baut fiind era sa ma arunce de la balcon la 2.00 noaptea ....si povestea nu se termina aici ....asa ca sa mori tu daca nu crezi ...
  citeaza   raspunde

mai, sa ne intelegem. nu era barbat varsator. era barbat beat si violent. ca sa nu mai zic si lipsit de creier
  citeaza   raspunde

sau ...... ....era un barbat ............ ..........varsator de vipere de la balcon ..........radem , dar daca e adevarat................. si asta repede............
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: