Sex oral ... la feminin

Salut Dragilor,

Actualul meu iubit imi spune ca in relatia cu fosta lui sotie, isi dorea foarte mult sa primeasca de la ea si, respectiv, sa-i ofere ei sex oral. Ea refuzat, motivand ca nu-i place. Au fost impreuna vreo 20 de ani. Exista printre noi vreuna careia sa nu-i placa sa fie sarutata peste tot? Exista printre noi vreuna careia sa nu-i placa sa-si rasfete iubitul/sotul/amantul cu sarutari ... inclusiv acolo? Chiar sunt curioasa sa stiu "cum" si "de ce" poate sa nu placa cuiva asa ceva?

Cu drag,
Inna
Inna25
Postat pe 1 Februarie 2010 12:18
I'm back La sex oral e mai problematica treaba. In afara de faptul ca trebuie sa-ti placa mai trebuie sa si stii ce faci. Sunt curios cate cornite vad pe thread-ul asta de la madam zero.
sierra_ig
Postat pe 1 Februarie 2010 12:28
Draga Sierra,

Eu incercam sa vorbesc cu fetele, tu ce te bagi, iar daca tot ai intrat in vorba da-ti cu parerea despre subiect. Vorbesti cam abstract ... sa stii ce faci, cum faci ... Zi daca ai intalnit femei carora sa nu le placa sau daca tie nu-ti place si de ce?

Cu drag,
Inna
Inna25
Postat pe 1 Februarie 2010 21:26
eu ma intreb ce cauta topicul asta la sectiunea "Sport"

o fi vreun sport nou?
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 21:33
aha - ma lamurii:

"Cu drag...." - spune totul
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 21:33
aha! si eu am fost mos craciun! nici o dorinta nu rezista 20 de ani! intelegi ce vreau sa zic -murea dorinta. si l-ai crezut pe cuvant?
Reflex
Postat pe 1 Februarie 2010 21:39
io cred ca fata n-are cu cine barfi.si cum barfa e un sport, cauta amatori ...sau profesionisti .

am fost impresionata oricum de alaturarea - tu ce te bagi- si - cu drag Inna-
bluelight
Postat pe 1 Februarie 2010 21:40
bre panteroaico, sportul asta se numeste "curling" si e mult mai vechi decat ai crede ...
anakin
Postat pe 1 Februarie 2010 21:41
anakin, curling nu e sportul ala cu pucul acela maaare si cu doi care tot o freaca cu maturica pe podea sa alunece mai repede?
clippy
Postat pe 1 Februarie 2010 21:45
ba da, neneaca.

Ia fii atenta aci la prezentarea lui: "Curling-ul este un sport de echipa, care se desfasoar pe o pista inghetata, conceptul fiind similar cu cel de la bowls." Cam ca la sexul oral, e sport de echipa (minim doi, de la 4 in sus e orgie), se joaca pe o pista (atentie la pronuntie!) inghetata pe care trebuie sa o dezgheti, si la final trebuie sa iti amintesti de ce ai "bowls" (=outze).
anakin
Postat pe 1 Februarie 2010 21:51
bluo, aham

anakin,
panty_C
Postat pe 1 Februarie 2010 22:05
mai frate...cate topicuri de sex oral se mai deschid???? oare alte probleme existentiale nu mai exista, decat sexul oral???
tutankhamon
Postat pe 2 Februarie 2010 00:51
De la: Inna25, la data 2010-02-01 12:18:53Salut Dragilor,

Actualul meu iubit imi spune ca in relatia cu fosta lui sotie, isi dorea foarte mult sa primeasca de la ea si, respectiv, sa-i ofere ei sex oral. Ea refuzat, motivand ca nu-i place. Au fost impreuna vreo 20 de ani. Exista printre noi vreuna careia sa nu-i placa sa fie sarutata peste tot? Exista printre noi vreuna careia sa nu-i placa sa-si rasfete iubitul/sotul/amantul cu sarutari ... inclusiv acolo? Chiar sunt curioasa sa stiu "cum" si "de ce" poate sa nu placa cuiva asa ceva?

Cu drag,
Inna


,,cu drag Inna"..cel mai bine poti sa te convingi pe cale empirica..nu prin ,,statistici" de genul asta :-)
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 00:54
care e problema ta de fapt de te macina "cum poate sa nu-i placa cuiva"? Cui, adica? Ca nu cre'ca te-ai trezit tu asa sa sondezi populatia...
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2010 01:00
eu cred ca Inna ar trebui sa-si exploreze erotismul in cadrul cuplului..dar daca tot doreste o parere..e chestie de gust , mentalitate , deschidere si explorarea corpului partenerului. Multe persoane, femei cat si barbati sunt inca sunt victimele unei educatii sexuale precare si ale unor mentalitati invechite care practic le incatuseaza sexualitatea, speram sa nu fie si cazul tau, Inna sau al partenerului.
reyya
Postat pe 2 Februarie 2010 01:06


Auzi mai interesatule... "sunama" se scrie corect asa: SUNA-MA ! Probabil din cauza emotiei oricarui incepator, te-ai incurcat. Iar "sex oral la fete", probabil la colegele tale din clasa a 7-a... are un dublu inteles... fi mai exact in cea ce esti interesat. Si in plus, pune si prefixul satului de unde ai scris numerele de tel... !
barboneli
Postat pe 22 Februarie 2016 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
www.pariori.biz si www.pariori.biz/forum 1 De la: multifunctional 10 Decembrie 2009 23:06
ajuort 15 De la: anaROBERT 5 Decembrie 2010 23:47
TINERETE FARA BATRINETE 1 De la: garbo212169 18 Iulie 2011 18:49
Sex oral ... la feminin 16 De la: Inna25 22 Februarie 2016 09:33
Cursuri instructori aerobic-fitness-culturism-Atestat recunoscut-PROMOTII ELLE'S 1 De la: clubsportivelles 27 Iulie 2011 21:46
Setari Cookie-uri