Mai in gluma, mai in serios ;) Glume haz funny ras umor::)Ce fac femeile si barbatii cu simtul umorului?

IIi, te apasa ganduri grele?
.
garbo_C
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:22
Nu dragoste ma uitam
Ili
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:23
Sefa unde e?????????????
Ili
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:34
prefer sa raman la umor glume,necaz tot ce se poate permite in acest topic decat la iubirii cu amantii
Ili
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:37
Buna asta cu mai in gluma mai in serios,dar??intr-o relatie mereu cineva iubeste mai mult,sacrifica mai mult, da tot din iubire...Ce faci cand rautatea oamenilor invinge si totul se darama in jurul tau?cand simti ca intr-o secunda poti pierde tot si simti ca dragostea lui nu e la fel de mare ca a ta pt el?Cum treci peste?cum iti mentii optimismul? :((cum iesi dintr-o cearta ce pare fara sfarsit fara sa pierzi iubirea jumatatii tale?
Ili
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:41
De la: Ili, la data 2010-01-09 23:41:32Buna asta cu mai in gluma mai in serios,dar??intr-o relatie mereu cineva iubeste mai mult,sacrifica mai mult, da tot din iubire...Ce faci cand rautatea oamenilor invinge si totul se darama in jurul tau?cand simti ca intr-o secunda poti pierde tot si simti ca dragostea lui nu e la fel de mare ca a ta pt el?Cum treci peste?cum iti mentii optimismul? :((cum iesi dintr-o cearta ce pare fara sfarsit fara sa pierzi iubirea jumatatii tale?
Iubita...of...tu iti cunosti cel mai bine povestea ta de dragoste, tu stii ce este cel mai bine de facut. Dar daca unul trage la dreapta si celalt la stanga e cam incurcata treaba...
Tu zici ca intr-o relatie mereu cineva iubeste mai mult....mhhh, eu cred, cand se iubeste apai iubesti tata, nu exista mult sau putin. Da, se iubeste in alt mod, fiecare dintre noi vede iubirea cu alti ochi@@@@@@@@Rautatea oamenilor nu mereu invinge. Dar tu te referi ca rautatea celor din jur a afectat relatia voastra????????
Bya_Draghici
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:45
Nici nu ne-am angajat bn la cofy si am ramas fara sefa?????????Doi pensionari stateau in parc pe o banca, cand vad o blonda. Unul dintre ei spune: - Vezi blonda aia? Moare dupa mine! Celalalt raspunde: - Cum asa? Primul pensionar: - Ca doar n-o sa moara inaintea mea!
Bya_Draghici
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:48
Orice barbat are nevoie de o sotie,
caci nu poate da vina pe guvern pentru toate lucrurile.
Bya_Draghici
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:49
puffff mai in gluma ami in serios devin melalcolica Iubirea adevarata e ca un trandafir superb, rosu, parfumat, nflorit, dar cu foarte multi ghimpi, care straluceste n lumina soarelui. Daca vrei sa l ai, trebuie sa l cultivi. Ca si cel mai priceput gradinar sa-l ingrijesti, sa ai rabdare sa creasca, sa se dezvolte si sa infloreasca, sa l aperi de geruri si de furtuni, de hoti si de alti daunatori. Mai presus de orice, trebuie sa crezi cu putere ca frumusetea exista si ca o vezi ca se manifesta n viata ta, prin frumusetea unica a acestui trandafir. Cnd va nflori n toata plenitudinea sa, bucura-te de minunea existentei lui, culege-l cu grija, chiar daca vei sngera datorita ghimpilor sai, iar parfumul pe care l vei obtine, pastreaza-l toata viata, si daruieste din el oricui are nevoie, dar si reteta ta de bun cultivator... si poate un lastar de trandafir, rosu, stralucitor, parfumat, pentru a fi cultiva n gradina vietii oricui va putea deprinde de la tine arta cresterii trandafirilor
Bya_Draghici
Postat pe 9 Ianuarie 2010 23:50
Bya_Draghici
Postat pe 10 Ianuarie 2010 01:27
Ili
Postat pe 12 Ianuarie 2010 09:53
trai/v/ar copilasii,nu/i cam dimineata mami pentru shpritz?
elodia
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:10
elodio, cum stai cu shelele ?
Anouk
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:16
neata! cred ca mai binisor...oricum,mi/a mai trecut teama ca raman asa,stramba...
elodia
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:19
apuca-te de fizioterapia aia, mama...
Anouk
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:19
deocamdata nu tb sa fac nimic,decat sa stau imobilizata,dupa R M N dr hotaraste ce urmeaza sa fac...
elodia
Postat pe 12 Ianuarie 2010 10:28
pentru Bya si Lili.interesante...
politistul
Postat pe 7 Aprilie 2010 01:15
Iubirea trebuie sa fie neconditionata, nu trebuie judecata in termeni de cine iubeste mai mult sau mai putin. Cat despre cei din jur... nu-i lasa sa intervina, sunteti voi doi si restul lumii
Ioanaaaaaaaa
Postat pe 28 Iulie 2010 13:32
De la: daria_pet, la data 2010-01-09 23:04:24...thut, postarea seamn cu a unor clone, da poate s ne fac cineva figura....dac este totusica?


daria, daca am facut glumita aceea cu irina a fost asa, de caterinca. zic eu ca am ceva materie cenusie in cap sa fac o gluma buna daca tot ma apuc de glumite. insa, la glume proaste nu ma bag. am eu o eleganta a mea. iar simtul umorului nu inseamna umor de proasta calitate ca in bancul acela postat de cea ce a initiat topicul
si_totusi
Postat pe 28 Iulie 2010 13:43
si recunoasteti ca am jucat bine rolul. nu am intins coarda si singura m-am desconspirat.
si_totusi
Postat pe 28 Iulie 2010 13:45
totusico, tu vorbesti despre faza cu irinuca? io am ratat-o! mai ai idee pe ce topic era?
zambila
Postat pe 28 Iulie 2010 13:48
nu mai stiu zambilici. 2 zile am ras ca toanta. pana si irina a tacut cat am scris eu. nu se dumirea ce se intampla. oricum, scriam la fel ca ea si era multumita, probabil
si_totusi
Postat pe 28 Iulie 2010 13:52

imi imaginez! ea si asa era amuzanta, daca si citeai ce scrie...
zambila
Postat pe 28 Iulie 2010 13:57
De la: si_totusi, la data 2010-07-28 13:52:57nu mai stiu zambilici. 2 zile am ras ca toanta. pana si irina a tacut cat am scris eu. nu se dumirea ce se intampla. oricum, scriam la fel ca ea si era multumita, probabil



ai reusit sa o faci sa taca pe irinuca asta da performanta

salutare fetele
tusi_Oli
Postat pe 28 Iulie 2010 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hai la ciorba de potroace! 1058 De la: elodia 16 Mai 2012 17:37
sunt fericita! 95 De la: daria_pet 10 August 2009 22:43
cu ce este potrivit sa te imbraci la un party intr-un restaurant bar, noaptea? 40 De la: Dari_Daniela 9 Ianuarie 2010 13:59
Rendez-vous pentru ndrgostiii ...La Bella In Cafenea!!! 26 De la: liaiedera 12 Aprilie 2010 22:04
valoarea unei femei ..., Cat de mult o apreciati pe femeia care va este alaturi? 48 De la: garbo_19362 30 Ianuarie 2014 23:40
Setari Cookie-uri