ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Femeia rac si barbatul fecioara

Voteaza
*****Scor: 3 din 3 voturi

poate sa imi zica si mia cineva,daca sint compatibili??
  citeaza   raspunde

Compatibilitati zodia Racului:

Compatibilitate excelenta:

Rac-Taur, Rac-Fecioara, Rac-Scorpion, Rac-Pesti

Compatibilitate buna:

Rac-Rac, Rac-Capricorn

Compatibilitate acceptabila:

Rac-Gemeni, Rac-Leu, Rac-Sagetator, Rac-Varsator

Compatibilitate redusa:

Rac-Berbec, Rac-Balanta
  citeaza   raspunde

Femeia rac e compatibila cu toate zodiile,atata timp cat barbatul ii satisface nevoile materiale.E cocheta,dar cochetaria ei e de cel mai prost gust,ajungand pana la vulgaritate.Vorbesc din experienta.CINE NU SE INCADREAZA,SA SE ABTINA...CA SI MODESTIA ARE FARMECUL EI! Barbatul fecioara e usor de manipulat,iar cum femeia rac e o manipulatoare prin definitie....mi-e mila de o balanta,sau orice specimen de gen masculin care se invarte in jurul cozii ei.Concuzia:??va apartine!
  citeaza   raspunde

Eu as zice ca majoritatea femeilor sunt compatibile cu majoritatea barbatilor,din orice zodie ar fi ei,atata timp cat acesta ii satisface majoritatea nevoilor. Nu chiar toate nevoile,ca nu suntem perfecti.
  citeaza   raspunde

Hmmm... really, Allegro? Interesant punctul tau de vedere, mai bine zis, similitudinea pe care o faci intre barbati si obiectele de uz casnic ori, eventual, de igiena personala. Va sa zica asa, ha? Berbatu' sa-i satisfaca fomeii majoritatea nevoilor.
  citeaza   raspunde

Pai putem presupune (cu succes) ca,satisfacandu-i ei nevoile,barbatul ar avea cea mai mare satisfactie dintre toate : i-ar inchide naibii gura,ca n-ar mai avea motiv sa-l critice,sa-l faca maioneza sau sa fie suspicioasa din cauza iesirilor la beri amicale.
Nu zic bine?
Ce obiect de uz casnic sau igiena personala visezi?
  citeaza   raspunde

da' di ce doar sa presupunem? iote ce zise 998 mai 'nente...
si di ce sa nu extindem un pic aria necesitatilor alora, doar nu ne-om rezuma numa la alea materiale, nu? iote, de aici si electrocasnicele sau igiena
  citeaza   raspunde

Da' extindele,taica,doar au proprietatile cauciucului...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Pe de alta parte,998 spune in alta parte ca ,virgula,chestia cu horoscopul e vraiste. Cum ca ei i s-a intamplat anul trecut ce-i prevazuse horoscopul pe anul asta. So...
  citeaza   raspunde

so, asta-nseamna ca e evoluata fatuca aiasta... cu un an
o fi vreuna d-aia venita din viitor? ce crezi?
  citeaza   raspunde

Nu, bre, e cazuta din Luna.

Si mai spuneam eu, da' daca nu ma incadrez, ma abtin, ca ma tem ca-mi da cu " concuzia" aia a ei in cap!
Eu is mai nevricos, ashea... si nu ca mi-i frica , da' ma teeem...
  citeaza   raspunde

Mai,n-as putea sa-ti spun... Mai degraba dintr-o lume paralela,la cat de paralela e.
  citeaza   raspunde

Paralela? Tot ar fi bine, macar ar fi pe acelasi traseu, desi ar avea doua sensuri.
Dar ma tem ca-i perpendiculara!
  citeaza   raspunde

Pacat de intersectia aia. Ar fi fost sublima daca n-ar fi lipsit cu desavarsire.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: