femeia rac si barbatul fecioara

poate sa imi zica si mia cineva,daca sint compatibili??
pedra
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:18
Compatibilitati zodia Racului:

Compatibilitate excelenta:


Rac-Taur, Rac-Fecioara, Rac-Scorpion, Rac-Pesti

Compatibilitate buna:


Rac-Rac, Rac-Capricorn

Compatibilitate acceptabila:


Rac-Gemeni, Rac-Leu, Rac-Sagetator, Rac-Varsator

Compatibilitate redusa:


Rac-Berbec, Rac-Balanta
LILO
Postat pe 29 Decembrie 2009 12:21
Femeia rac e compatibila cu toate zodiile,atata timp cat barbatul ii satisface nevoile materiale.E cocheta,dar cochetaria ei e de cel mai prost gust,ajungand pana la vulgaritate.Vorbesc din experienta.CINE NU SE INCADREAZA,SA SE ABTINA...CA SI MODESTIA ARE FARMECUL EI! Barbatul fecioara e usor de manipulat,iar cum femeia rac e o manipulatoare prin definitie....mi-e mila de o balanta,sau orice specimen de gen masculin care se invarte in jurul cozii ei.Concuzia:??va apartine!
garbo001998
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:27
Eu as zice ca majoritatea femeilor sunt compatibile cu majoritatea barbatilor,din orice zodie ar fi ei,atata timp cat acesta ii satisface majoritatea nevoilor. Nu chiar toate nevoile,ca nu suntem perfecti.
Allegra
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:31
Hmmm... really, Allegro? Interesant punctul tau de vedere, mai bine zis, similitudinea pe care o faci intre barbati si obiectele de uz casnic ori, eventual, de igiena personala. Va sa zica asa, ha? Berbatu' sa-i satisfaca fomeii majoritatea nevoilor.
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:36
Pai putem presupune (cu succes) ca,satisfacandu-i ei nevoile,barbatul ar avea cea mai mare satisfactie dintre toate : i-ar inchide naibii gura,ca n-ar mai avea motiv sa-l critice,sa-l faca maioneza sau sa fie suspicioasa din cauza iesirilor la beri amicale.
Nu zic bine?
Ce obiect de uz casnic sau igiena personala visezi?
Allegra
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:42
da' di ce doar sa presupunem? iote ce zise 998 mai 'nente...
si di ce sa nu extindem un pic aria necesitatilor alora, doar nu ne-om rezuma numa la alea materiale, nu? iote, de aici si electrocasnicele sau igiena
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:49
Da' extindele,taica,doar au proprietatile cauciucului...
Allegra
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:54

nuti_vio
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:57
Pe de alta parte,998 spune in alta parte ca ,virgula,chestia cu horoscopul e vraiste. Cum ca ei i s-a intamplat anul trecut ce-i prevazuse horoscopul pe anul asta. So...
Allegra
Postat pe 7 Aprilie 2011 22:57
so, asta-nseamna ca e evoluata fatuca aiasta... cu un an
o fi vreuna d-aia venita din viitor? ce crezi?
Thor_again
Postat pe 7 Aprilie 2011 23:02

Nu, bre, e cazuta din Luna.


Si mai spuneam eu, da' daca nu ma incadrez, ma abtin, ca ma tem ca-mi da cu " concuzia" aia a ei in cap!
Eu is mai nevricos, ashea... si nu ca mi-i frica , da' ma teeem...
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 23:05
Mai,n-as putea sa-ti spun... Mai degraba dintr-o lume paralela,la cat de paralela e.
Allegra
Postat pe 7 Aprilie 2011 23:09

Paralela? Tot ar fi bine, macar ar fi pe acelasi traseu, desi ar avea doua sensuri.
Dar ma tem ca-i perpendiculara!
tatoo
Postat pe 7 Aprilie 2011 23:15
Pacat de intersectia aia. Ar fi fost sublima daca n-ar fi lipsit cu desavarsire.
Allegra
Postat pe 7 Aprilie 2011 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
westie 4 De la: tamaruka 24 Ianuarie 2011 20:25
compatibilitate 12 De la: dor72_ 4 Februarie 2012 22:05
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia CAPRICORN 31 De la: mielutza 14 Iunie 2009 08:11
sentiment de vinovatie,de singuratate. 153 De la: eu_geminy 10 Noiembrie 2011 22:15
eu capricorn el gemeni... 27 De la: garbo033653 12 Aprilie 2011 09:27
Setari Cookie-uri