METODA ANTI-FLOOD,ESTE NECESARA?

METODA ANTI-FLOOD!

sunt inscrisa pe multe site-uri.dar asa ceva nu am intalnit.nu pot trimite mesaj,dupa mesaj,mai ales ca sunt multe pers carora trebuie sa le raspund ,pana nu trec maximum 10 secunde intre un mess si altul.faceti un regulament serios ,nu aici e buba.altfel ramanetisinguri,dragi admini!Alexa
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 20:35
De la: allexanndrra, la data 2009-11-23 20:35:05METODA ANTI-FLOOD!

sunt inscrisa pe multe site-uri.dar asa ceva nu am intalnit.nu pot trimite mesaj,dupa mesaj,mai ales ca sunt multe pers carora trebuie sa le raspund ,pana nu trec maximum 10 secunde intre un mess si altul.faceti un regulament serios ,nu aici e buba.altfel ramanetisinguri,dragi admini!Alexa
Se mai intampla,si mie mi s-a intamplat
irina31
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:59
Irinuca aici nu se intampla multe ,care ar trebui sa se intample,de pilda problemele tehnice ale site-ului sa fie reparate.nu sa ne chinuim noi ,sa ne stresam ,ca pe garbo nu se intampla nimic administrativ.decat ridicarea (nemeritat) a venitului lunar stabilit prin contract.
allexanndrra
Postat pe 24 Noiembrie 2009 02:21
Pai este ceva corect in Romania? La salariile care le au,poate de aia oamenii nici nu au chef de munca.....
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:30
De la: allexanndrra, la data 2009-11-24 02:21:13Irinuca aici nu se intampla multe ,care ar trebui sa se intample,de pilda problemele tehnice ale site-ului sa fie reparate.nu sa ne chinuim noi ,sa ne stresam ,ca pe garbo nu se intampla nimic administrativ.decat ridicarea (nemeritat) a venitului lunar stabilit prin contract.
Pai este ceva corect in Romania? La salariile care le au,poate de aia oamenii nici nu au chef de munca.....
irina31
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:30
mai alexandro...ce te doare pe tine capu' de salariile meritate sau nu ale adminilor ? sunt platiti din banii tai ?

sau iar vorbeste gura aia fara tine ?
n-ai obosit sa vorbesti cu clona ta, irina ?

cata-ti un alt site unde sa postezi, si gata...nu mai tot abera pe marginea problemei

ce sa zic...trebe sa raspunzi multor persoane, ce sa zic...ai agenda incarcata...de parca e cineva care te place p-aici...hai ca deja depasesti masura

nu-ti place site, nu te tine nimeni aici...au contraire...ne-ai face si noua un pustiu de bine, sa nu-ti mai citim tampeniile

hai shushaua...si nu te obosi sa-mi mai raspunzi, ca simt ca deja imi ies din sarite. si s-ar putea sa uit ca sunt o doamna si sa-ti zic ceva de dulce
Anouk
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:37
neeeeeaaaaaa...nu ma obosesc.....e prea stupid topicul....
tutankhamon
Postat pe 25 Noiembrie 2009 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concursul cu excursia la Disneyland Paris 2 De la: Rely77 20 Octombrie 2011 10:33
ce face preotul toamna/primvara n vie sau n livad 15 De la: anaROBERT 14 Martie 2011 01:15
Festivalul Clatitelor-Arad 2 De la: garbo037011 2 Iulie 2009 09:19
De ce? 4 De la: LILO 11 Mai 2010 18:47
ATENTIE LA CARDUL DE CUMPARATURI RAIFFEISEN 15 De la: garbo079649 20 Septembrie 2013 17:22
Setari Cookie-uri