ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Gardul casei, alternative

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

O solutie relativ noua pe piata romaneasca si alternativa la gardul din lemn, este gardul din pvc, gard cu o durata de viata foarte mare, materialul nefiind casant, rezista la intemperii si temperaturi extreme, nu necesita vopsire, practic nu exista costuri pe termen lung. Se foloseste cu succes de peste 15 ani in Statele Unite.
Este foarte usor de ansamblat si instalat.
  citeaza   raspunde

si daca nu am casa alternativa unde pun gardul
  citeaza   raspunde

Las' ca e bun si gardul la ceva! Ce daca nu ai casa Macar gardul sa fie
  citeaza   raspunde

Las' ca e bun si gardul la ceva! Ce daca nu ai casa Macar gardul sa fie
  citeaza   raspunde

poate am noroc si eu la....prima casa.... gard sa am
  citeaza   raspunde

da nu mai zice nimic de el..unde sal gasim, alea alea....poate il recomand...
  citeaza   raspunde

adaugal in lista de prieteni, ca poate.....gardu e gratis
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

nu maiii...nu pentru mine...dar daca are un pret acceptabil...poate'l recomand alora care isi fac casa
  citeaza   raspunde

747 ce esti vesel, primisi cadou gardul.
  citeaza   raspunde

buuueyyy gardutz....oamenii nu au ce manca si nu au salarii decente si tu vrei gard ca in usa....ca gardurile noastre neaose nu-ti mai plac.....alea din rulou de sarma prinsa pe parmaci...
  citeaza   raspunde

... ce repede se misca altzii nu?......
  citeaza   raspunde

Se misca natural ca adidasii
  citeaza   raspunde

..da o pescina cine are..ca io im trag intai pescina si paorma prima casa..sau prema odaie ca nu am bistari da mai mult ca n-am fecut vanzari anterioare si nici da succesuri nu m-am tanut
  citeaza   raspunde

buuueyyyy...io imi strang intai apa de piscina.....ce bine ca ploua acum afara....
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Am una care se umfla o piscina ce ati crezut?
  citeaza   raspunde

Am una care se umfla o piscina ce ati crezut?
  citeaza   raspunde

..ca bine zaci..are ceneva sa-mi impromute si mie un lighean sa strang apa pentru pescina?
  citeaza   raspunde

..vaz ca ai doua da sa umfla
  citeaza   raspunde

Eu bagasi o data de ce a luat de 2 ori?
  citeaza   raspunde

Va pupacesc! Plec la shoping! O zi frumoasa tuturor! Acilea inca ninge de zor!
  citeaza   raspunde

..bagi unu si ies doua tulai doamne...ia vorbeste cu ala de-l taie ciomu...poate bagi un ciot si iasa una intreaga
  citeaza   raspunde

sanchi.....are piscina mai mare....de-aia dubla....si nu vrea sa se laude ca sa nu ne umileasca...
  citeaza   raspunde

la bucale ploua..... da lasa ca intr-un an doi ma retrag pe domeniile mele la brasov....si acolo zapada e sfanta....ioi...daaaaaa.....
  citeaza   raspunde

De la: tutankhamon, la data 2009-11-04 12:06:27 la bucale ploua..... da lasa ca intr-un an doi ma retrag pe domeniile mele la brasov....si acolo zapada e sfanta....ioi...daaaaaa.....
tutan la mine a plouat cu gheatza,
  citeaza   raspunde

darioo.....io strang apa in peturi mami....apai pana strang apa de pish-cina imi strang si peturile de casa...ca vazui eu la discovery-very casa din peturi.....cica ai si confort termic ca aerul din stecle izoleaza....
  citeaza   raspunde

yanyo....la noi la capitala a nins un piculetz ieri dimineata...niste fulgi miiiiiici si anemici....si atat...acuma doar ploua...ploua...ploua....
  citeaza   raspunde

..la mine s-o topit zapada si amu ploaie...ce urat e afara

..m-apuc de strans apa pentru pescina...
  citeaza   raspunde

la mine aici in oras nu a nins deloc dar...ma luai si eu dupa frantzuzi si imi facui pomul de iarna, ma cracanai de ras cand l-am facut cica e la moda si se poarta din noiembrie
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: