ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Despre taur

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Urasc barbatii din zodia Taur....nu se gandesc decat sa le fie lor bine...
  citeaza   raspunde

asa-i?
neshte porci! sau boi??
numa lor sa le fie bine, in timp ce tu te gandesti numai la altii, asa-i??
  citeaza   raspunde

Nu ma gandesc la altii cand am un prieten stabil....dar taurii nu stiu ce vor...daca faci ceva bun nu e bine daca faci ceva rau iar nu e bine....nu ii inteleg....
  citeaza   raspunde

nici io...niste iresponsabili!!
  citeaza   raspunde

Fiecare om...barbat sau femeie...e o entitate...nu o zodie...
  citeaza   raspunde

chiar daca nu suntem niste zodii....tot ce se spune in ele ne caracterizeaza 100%.
  citeaza   raspunde

Ca sa vede-ti cata dreptate am sa va spun ce s-a intamplat....m-am imprietenit cu un baiat din zodia Taur si o saptamana nu am putut la legatura cu el....eu l-am cautat la tel...i-am trimis mesaje si cand ne-am intalnit ...a inceput sa zbiere la mn k sunt disperata...alta data nu l-am mai cautat iar a inceput sa tipe k nu il caut pt k nu il iubesc....nu stiu ce vrea pana la urma.
  citeaza   raspunde

si tu crezi ca numai astia taur reactioneaza asa ?

prea simplist rationamentul...mai incearca...
  citeaza   raspunde

Incearca un leu
  citeaza   raspunde

tocmai am gasit unul....dar am sa astept sa vad ce mofturi mai are si asta
  citeaza   raspunde

da' tu esti perfecta ?

m-ati omorat cu moda asta de a alege parteneru' in functie de zodie

te-ai gandit macar o data ca zodia asta poate fii o chestie care nu e la rang de axioma ?
  citeaza   raspunde

nu l-am ales in functie de zodie...m-am imprietenit fara sa imi dau seama ce este,,,si dupa ce am terminat-o, m-am uitat din curiozitate pe horoscop si din pacate s-a adeverit tot ce scrie despre el.
  citeaza   raspunde

Heiiiii, sa vezi tu barbatii berbeci ce naravasi sint! Si numai de ei am parte in viata mea!
  citeaza   raspunde

te marcara rau,ai?
  citeaza   raspunde

Si eu la fel , sunt niste ironici, laudarosi si foarte afemeiati
  citeaza   raspunde

Daca e sa judecam oamenii in functie de zodie....ziceti-mi si mie o zodie care da barbatii perfecti !?Acu...da-o-n parti....daca un om e imbecil,nu e pt ca e din zodia cutare.Nivelul educatiei si autoeducatiei....n-are a face cu anumite calitati sau slabiciuni pe care le primesti de la "ursitoare" in momentul nasterii.Suntem ghidati de astre ,dar nu dependenti de ele.

citeaza   raspunde

De la: Malachite, la data 2011-01-06 00:10:00 Si eu la fel , sunt niste ironici, laudarosi si foarte afemeiati
io zic si zgarciti siiii egoisti si in multe cazuri nesimtiti .
  citeaza   raspunde

TAUR (21.04 21.05) -aprilie 2011

DRAGOSTE. Astrele spun ca-i destul de delicata relatia cu partenerul/a in perioada asta, da nu-ti face prea multe griji, in ultima decada primavara pune stapanire si pe buna sa dispozitie Si incearca pe cat posibil sa nu fii ...

....aflati mai multe intr-un horoscop lunar, real si funny
-eliminati eventualele spatii ce pot aparea in link:

www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-aprilie-2011.html
  citeaza   raspunde

mda.chestia asta cu horoscopul,e...vraiste.Eu urmaresc mai mult aspectele planetare,dar chiar si asa...Spre exemplu,la horoscopul d-nei Camelia Patrascanu,tot ce mi-a prezis pt anul asta,eu am trait anul trecut.Deci??
  citeaza   raspunde

Cata dreptate ai si ei tot timpul sunt victimile imi porovoaca greata.
  citeaza   raspunde

EEEE, daca barbatul Taur e oribil, vreti sa stiti cum e femeia TAUR?

Intr-o propozitie femeia TAUR iti face sangele sa fiarba din cauza incapatanarii ei , dar te face si sa plutesti de fericire alaturi de ea, sa o adori si sa o saruti non-stop.

P.S. Din experienta unui scorpion
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: