ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Bloguri de haine!!

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Buna fetelor! Acum cateva zile mi-am construit un blog de haine noi si nu numai... Super-design, produse de calitate si preturi de nimic!! Pe bune!! Ne vedem acolo!

killahsboutique.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

Pasionata de moda? www.sgashop.blogspot.com
  citeaza   raspunde

De la: killahsboutique, la data 2009-10-02 17:42:49Buna fetelor! Acum cateva zile mi-am construit un blog de haine noi si nu numai... Super-design, produse de calitate si preturi de nimic!! Pe bune!! Ne vedem acolo!

killahsboutique.blogspot.com/ZI NUMARUL DE TELEFON
  citeaza   raspunde

amessywardrobe.blogspot.com/
Vizit my blog and help me raise money for college!!!
Tankh you very much!!!
  citeaza   raspunde

Va invit sa vizitati si blogul meu cu haine . Este un blog nou deocamdata sunt la inceput dar o sa pun din ce in ce mai multe articole. Fetele care detin deja un blog cu haine si se pricep mai bn le rog sa ma ajute si pe mn orice sfat este bine venit.Multumesc.
fashionshopp.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

Buna dragelor! Mi-am facut si eu de curand un blog cu haine asemanator. Daca esti interesata arunca un ochi aici heronlinestore.wordpress.com/. Nu ai ce pierde! Bafta la vanzari fetelor!
  citeaza   raspunde

haineieftine1.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

blog haine firma imbracamintefirma.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

si un blog cu stil

www.smilemakeover.ro

invatati sa fiti frumoase fetelor!
  citeaza   raspunde

neagudn.blogspot.com hainute pentru copii, mamici
  citeaza   raspunde

Daca sunteti pasionate de bloguri de haine si cautati ceva...dati o raita si pe la mine poate va place ceva.
dilihaine.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

ilikepepsi.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

Hey!Vino si pe la mine pe blog ^_^
cosmetics-clothes-for-angel.blogspot.com/
  citeaza   raspunde

va astept pe haine-firma.net. Un site cu imbracaminte si incaltaminte pentru toti (barbati, femei, copii).
  citeaza   raspunde

Va invit sa vizitati si blogul meu cu haine . Este un blog nou deocamdata dar o sa pun din ce in ce mai multe articole. lemonde-beautik.blogspot.com . multumesc!
  citeaza   raspunde

Pe blogul meu veti gasi haine de firma la preturi foarte accesibile (BSB, H&M, Zara, Lee Cooper, D&G, Miss Sixty...etc):

shopping-with-style.blogspot.ro
  citeaza   raspunde

www,zigazaga.ro
Super chestiute, pacat ca posteaza destul de rar.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: