Oara daca un barbart isi iubeste cu adevarat sotia....mai poate insela????

mai, unde e tanti aia c studiile ei des[pre minciunile barbatilor?? ee cam asa ii si cu inselatul BARBATILOR! ei o fac din pura placere, femeileee....o doamne...femeile o fac din furie, din inclestare dintilor, a creierilor a orgoliului....sau macar sa vada ce dracu poate simti un om cand e imbratisat de altul si nu de jumatatea lui!
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:01
cell, si noi ii credem, asa-i???
si nici barbatii nu inseala cand iubesc, numa ca se prind cam greu, si nici dragostea nu tine o vesnicie

fleur, si femeile tot de placere inseala, altfel, orice alt motiv mi se pare prostesc!
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:05

fleur, da' ce fetita, nu putem imbratisa pe cineva daca nu-l simtim ca e "jumatatea" noastra?
ioi... cat sunt de imorala!!! .
garbo_C
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:05
mai, io una nu inteleg....prin ce mecanisme sau ce mecanisme se deschid atunci cand un barbat isi alege o partenera de viata, pe viata.....si el e atras de alta....nu inteleg nene....pai na, el si-a ales-o...nu i-a bagat-o nimeni pe gat...si, atunci, de ce o inseala????....io asta nu inteleg nici picata cu ceara....a! si se mai intoarce spasit la nevasta-sa si ii plange in fata...mami, eu am gresit, dar pe tine te iubesc, esti soarele meu....bla bla bla...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:05
tuth....de multe ori barbatii o fac dintr-o anumita ....obligatie
si atunci cand isi dau seama,isi cauta adevarata fericire
eladaela
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:07
Zambilutz, uneori alegem sa-i credem... de, a doua sansa...
garbo_C
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:08
buna la voi...ei....... aici ar trebui deschis un topic cu titlu "CE INSEAMNA A IUBI CU ADEVARAT?"
perluta
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:08
tuth, totul e relativ, nu te mai necaji, n-ai sa intelegi niciodata, si nici nu-i nevoie! idiot e el ca nu-i suficient de istetz sa tina numai pentru el, daca tot nu vrea sa se desparta...

cell, asta cu sansele e degeaba, au mai incercat si altii...

ela, nu-i neaparat obligatie, poate atunci asa au simtit, altfel n-ar fi plecat la drumul asta, decat ca omul se mai schimba pe parcurs, nu-i nimeni vinovat de asta! nici macar el....
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:14
dupa mini....io crez ca iei e foarte imaturi.....ei iubesc...mult fata deci....iubirea de sotie e una si de amanta e alta!!!!!intelgeti????io nu!!!!
nazirra
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:18
nu e diferita, e doar alta
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:24
iexact....e paralele...nu se intilnesc niciodata!!!!deci inima o are juma la una ...juma la alta....????!!!!
nazirra
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:26
nope, o zi la una, 2 la alta
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:27
mami, tu crezi ca ei inteleg??
nu-si fac ei probleme de genu...

suntem naive!
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:29
dati mi voie sa va contrazic.....nu ca nu va lipsi noaptea de acasa....deci pina la 5 la amanta de la 5 cu nevasta....mde treburili domestice...sti tu...calu...capra..iezi....
nazirra
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:30
nazi, e bine cat inca mai are grija de cal, capra si iezi
mai grav e cand i se urca la cap, si pleaca si anume cu amanta, si crede ca aia nu mai poate de dragul lui
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:32
nazi, mie asta nu-mi place... eu l-as trimite noaptea la amanta, dupa ce s-a ocupat de "treburile casnice"...
garbo_C
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:32
De la: Celleste, la data 2009-10-14 11:05:07
fleur, da' ce fetita, nu putem imbratisa pe cineva daca nu-l simtim ca e "jumatatea" noastra?
ioi... cat sunt de imorala!!! .

NUUUUUUUUUU...cel [putin nu cred!! k toti inseala asta0-i clar...dar durerea inselarii lor e in pieptul femeilor...so...ele nu cred ca pot insela cu inima neafectata! nu ....e posibil asa ceva!
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:36
De la: tutankhamon, la data 2009-10-14 11:05:08mai, io una nu inteleg....prin ce mecanisme sau ce mecanisme se deschid atunci cand un barbat isi alege o partenera de viata, pe viata.....si el e atras de alta....nu inteleg nene....pai na, el si-a ales-o...nu i-a bagat-o nimeni pe gat...si, atunci, de ce o inseala????....io asta nu inteleg nici picata cu ceara....a! si se mai intoarce spasit la nevasta-sa si ii plange in fata...mami, eu am gresit, dar pe tine te iubesc, esti soarele meu....bla bla bla...


tutii cd isi aleg o partenera pe viata...se deschid cerurile mami! iar cd isi aleg una de o noapte...eu cred ca se inchid
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:39
eu una nu inteleg domle...oi fi eu mai batuta in cap.....cum poate sa ii jure uneia credinta vesnica si dragoste eterna ...dupa ceva timp face pasiune pentru alta si o uita pe prima si, cand se stinge fiorul cu a doua, se intoarce la prima si zice ca a fost un prost si ca tot pe ea o iubeste....nu inteleg mai...poate sunt eu mai dusa si mai de moda veche...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:45
bine mai....si dupe aia daca se inchid....cade lacatu' sau ce???de se intorc la prima???si spasiti...
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:47
tu n-auzi mai??? alt gen de forte actioneaza acolo....la una sunt fortele luminii...iar la cealalta....coboara in the dark...constiinta...ce nu pricepii??
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:48
De la: tutankhamon, la data 2009-10-14 11:47:38bine mai....si dupe aia daca se inchid....cade lacatu' sau ce???de se intorc la prima???si spasiti...

pai...unii raman forever in the dark...iar pe altii ii chinuie rau lipsa luminii
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:49
tuth...sunt si cazuri cand nu se mai intorc....
eladaela
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:52
eee, eco!

fleur, esti o idealista...nu-i rau, decat pentru tine, ca rau vei fi dezamagita
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:54
iar cand se intorc, o fac pentru ca ar avea prea multe de pierdut, si nu de sentimente vorbesc...
garbo_C
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:54
mai fleur...mama mi-a zis ca dupa noapte vine si zi.......nu-i asa???
tutankhamon
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:56
celleste..subscriu
eladaela
Postat pe 14 Octombrie 2009 12:00
da....tuth pai sa e
zambiii...daca ma mai faci vreodata idealista ma supar sa stii!
macar datorita diferentei de varsta as prefera eu sa nutzi permiti! merci
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 12:00
De la: Celleste, la data 2009-10-14 11:54:57iar cand se intorc, o fac pentru ca ar avea prea multe de pierdut, si nu de sentimente vorbesc...

au de pierdut fix ceea ce inseamna partea pozitiva morala si luminoasa a vietii! in intuneric nu poti trai prea mult!
fleur_de_lis
Postat pe 14 Octombrie 2009 12:01
fleur, sa stii ca niciodata nu ma uit la varste pe la profil...si nici nu-mi permit sa te jignesc!
imi cer scuze daca asa ai inteles tu... n-o sa se mai intample
zambila
Postat pe 14 Octombrie 2009 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simt ca am devenit un monstru 8 De la: floradavdis 13 Aprilie 2010 11:00
Promiscuitatea - efect secundar al libertatii... 51 De la: snowflake 17 August 2009 12:32
... raspunsul sotiei 97 De la: zambila 2 Decembrie 2010 09:56
Iubire sau atractie fizica? 100 De la: Flor60 1 Septembrie 2009 18:45
Nu stiu cei cu mine 59 De la: garbo259257 16 Ianuarie 2012 13:05
Setari Cookie-uri