Oara daca un barbart isi iubeste cu adevarat sotia....mai poate insela????

blanca
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:05
asa se intampla mami cand amesteci afacerile cu placerea....
si parerea mea e ca asta nu va iubeste pe niciuna...dar de ce sa renunte omu' cand a gasit asa doua fete"bune"...
eladaela
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:07
te imbeti cu apa rece!
lavinia
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:08
nu mi-a spus niciodata ca m-ar iubi sau...ceva de genu'doar ca i-ar fi placut sa ne fi cunoscut in alte imprejurari
garbo000621
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:11
asta ca sa fii tu nevasta si nevasta-sa"cealalta"??
sa-ti spun ceva...pe copii nu-i aduce barza si nici mos craciun nu exista
eladaela
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:15
se poate sa isi iubeasca cu adevarat sotia si cu tine sa isi maguleasca doar orgoliul de mascul feroce...care ,chiar daca s-a insurat poate sa te aiba oricand vrea! asa ca desmeticeste-te! mai ales ca un astfel de om nici nu are un caracter prea grozav dupa cum se poarta!
lavinia
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:16
stii care i culmea??majoritatea barbatiilor au aceleasi texte:aia de acasa nu i buna, ca nu ce face,ca i o scorpie...ca nu se culca impreuna....bla ,bla,bla....si cind ajung acasa:da mami!!!!sigur,mami!!!!cum zici tu mami!!!!!
nazirra
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:19
am cunoscut un barbat de genul asta.casatorit de 3 luni,foarte nemultumit de sotia lui, ca nu-i gateste ca nu se ocupa de el, etc...vreau sa zic ca intr-un an a fost cu cel putin 5 femei si s-a culcat cu ele. eu zic ca chiar daca sotia lui ar fi fost asa slab pregatita pt viata de familie trebuiau sa se ajute si sa discute nu unul sa dea bir cu fugitii,pe de alta parte mai e genul de barbati pragmatici, adica se insoara din interes, ca zice ca restul relatiei care il nemultumeste o rezolva altfel...
garbo050321
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:26
Multumes lavinia, o sa incerc sa ma "dezmeticesc"nu ca n-as incerca sa fac asta in fiecare zi, numai ca mi-e greu, f greu...pt ca am inceput sa tin la el si doare,desi...stiu ca nu merita nici macar o lacrima.


aaa nu-mi vorbeste nicodata despre sotia lui...deci..nu se plange de ea, sau alte chestii de genul
garbo000621
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:27
Vorbe goale,cred ca doar pe el se iubeste,ii place sa fie gadilat in orgoliul lui masculin,te vede ca te pierzi,ii place jocul,daca ii arati indiferenta,sau cateva vorbe,sti,din acelea,in care se vede repulsia din partea ta,cum va reactiona.
scrichy
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:33
dac vrei sa nu ti se raspunda candva in viitor cu aceeiasi moneda zic sa il ignori si sa nu ii mai dai atentie! e cauza pierduta si vei face pe cineva sa sufere si chiar nu merita . sunt multi alti barbati fara obligatii caree merita !
lavinia
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:34
De la: pik_nik, la data 2009-09-13 09:54:33fetelor, va fac o marturisire

aproape toate sotiile cu care m-am iubit, sotiile altora, fireste, au tinut sa-mi spuna de la bun inceput ca ele isi iubesc sotul, ca e de treaba, bun, bla bla, bla, si ca pana acum, pana la mine, nu l-au inselat niciodata, da' sunt curioase si ele sa vada cum e

Pikule, esti o comoara...o dai pe fatza. Stai sa te pupilesc un pic
Daca exista "consens", restul nu conteaza... motive...explicatii sforaitoare... bla bla bla... energie consumata in cuvinte...ce rost are?
S-apoi, se spune ca suma viciilor e constanta. Asa ca, mai bine dai cu iubitu decat cu bautu, consumul de droguri sau, si mai rau, cu abstinenta.
dihoritza
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:33
De la: pik_nik, la data 2009-09-13 09:54:33fetelor, va fac o marturisire

aproape toate sotiile cu care m-am iubit, sotiile altora, fireste, au tinut sa-mi spuna de la bun inceput ca ele isi iubesc sotul, ca e de treaba, bun, bla bla, bla, si ca pana acum, pana la mine, nu l-au inselat niciodata, da' sunt curioase si ele sa vada cum e


pikule, cred ca asta e un scenariu sau lucrurile s-au petrecut doar in visele tale...
sora_ilsi
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:38
ce uraaat...pik!o doamne , ce urat!
fleur_de_lis
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:39
"Revenons a nos moutons": eu cred ca daca un barbat isi iubeste sotia nu o poate insela(macar, si numai in ultima instanta, fiindca"ce tie nu-ti place altuia nu face")...
sora_ilsi
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:43
les moutons de qui??? c'est la question ici...car, je crois...ce que je vois!
fleur_de_lis
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:45
wowwwwwwww........aici...se fac marturisiri!!!
ce era sa scap!!
revenind...se pare ca...lumea...nu-i chiar asa...cum se scrie prin carti...sau cum e in filemele cu...happy-end!
deci...din toata nebunia asta...e bine sa stii sa alegi ce anume iti place ...ce pastrezi...si...cam pe ce drum ti-ar place sa calatoresti si...mai ales...cu ce partener...si cat de loial poate fi atunci cand e cazul sa dovedeasca asta!
ovidiu42
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:46
mai ovi, la cat esti tu de "batran "pe forum, nu ai invatat ca pe toate topicele, indiferent de subiect, tot la asa ceva se ajunge ?
daria_
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:50
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-13 12:45:42les moutons de qui??? c'est la question ici...car, je crois...ce que je vois!


ti-ai facut bine temele, fleur!
sora_ilsi
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:54
poi...io`s convins daria...dar...atunci cand spui de la inceput asta...esti deja...catalogat ca...obsedat!!
acum...ma tot uit...si nuvad decat...topicuri cu...subiecte fierbinti...unde...posteaza toata lumea dar...daca scoti o vb...despre...esti mancat!!
la ce bun...atata ipocrizie?
hai ca...era sa devin serios!
ovidiu42
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:54
meyyyyyyyy........despre ce berbeci vb voi aci`??????
ovidiu42
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:58
21 pai de ce nu spui ase???? adeca: ai acceptat sa faci sex cu un barbat la care stiai ca nu s-a uscat cerneala pe hartiuta si acum stai in dileme?
..si eu care mai aveam putin si plangeam pentru tine....
Nu stiu..m-am tampit eu sau a inebunit lupul?
....doamne, e multi pe lumea asta
daria_
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:58
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-13 12:45:42les moutons de qui??? c'est la question ici...car, je crois...ce que je vois!

Fetelor, nu fiti rele, lasati-o pe romaneste, ca daca intra Margelatu pe subiect se va simti complexat. Nu de alta, da pentru el si romana e "grele"...
dihoritza
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:11
daria...se pare ca...e sexoasa rau...fatuca asta!
ceea ce...n-ar fi o pb...atat de mare daca...macar...n-ar face de asa maniera incat...sa se intrebe mai apoi..."ei bine...si-acu`...eu...cu cine votez////."""?
ca...din spusele ei...pana acu`...asta reiese ca...acum...are deja o pb...ca ar mai vrea...dar...se loveste de ...biata nevasta omului!!!
ce cheste...do`mle...sa dai si peste neveste...uneori!!
ovidiu42
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:16
De la: pik_nik, la data 2009-09-13 09:54:33fetelor, va fac o marturisire

aproape toate sotiile cu care m-am iubit, sotiile altora, fireste, au tinut sa-mi spuna de la bun inceput ca ele isi iubesc sotul, ca e de treaba, bun, bla bla, bla, si ca pana acum, pana la mine, nu l-au inselat niciodata, da' sunt curioase si ele sa vada cum e

pic....stii de fapt ce ne-ai spus tu aici?? ca esti genul care nu'si asumaniciodata nimic...si e adevarat ca nici nu poti pierde in fellul asta!daaaar....nici nu cred ca ai de castigat vreodata, REAL,ceva... sau ma'nsel??
(sper sa nu te superi pe mine )
fleur_de_lis
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:23
...ce tupeu pe neveste...ce egoiste, bre...
..acu, ca ma nervozai nitel cand vazui ca ma cam dusa duduia cu presuletul, ma destind cu o intamplare adevarata:
La mine pe scara o c.. se combina cu barbatul unei vecine...intr-o buna zalisoara, o prinsa vecina cu barbatu-sau..
- Esti o courva, i-a strigat printre paruieli nevasta.
- Ba tu esti courva, replica "cealalta", ca eu ma fufu cu el odata pe saptamana si tu te fufu cu el in fiecare zi...crezi ca nu mi-a spus ?
daria_
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:27
..pik, de curioasa a murit pisica
daria_
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:28
mda!!!
saraca femeie...pai...avea si ea motivele ei...sa fie invidioasa!!
adecatelea...cu ea...pe apucate si...cu nevasta pe saturate?
ce tupeu...pe nevestele astea...sa nu lase frate...si altele...sa scape cate un pik...acolo!!
ovidiu42
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:31
De la: daria_pet, la data 2009-09-13 13:28:09..pik, de curioasa a murit pisica




si melcu`....la fel!!!
ovidiu42
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:32
ce-mi place ca egzista dom'le cate unu' dom'le care le face pe fraiere....scuze initiatoarei topicului....ha ha...voi ati citit cu atentie??? cu sotia s-a casatorit din interes si pe asta o pipaie numa la servici.....pai nu e clar??? tipu e un oportunist si le face pe toate, ca sa aibe el cat mai multe avantaje....ioi doamne....ma stric de ras, cat de naive pot fi unele femei....
tutankhamon
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire peste ani 20 De la: helga0 18 Aprilie 2012 18:41
Un sfat, va rog!!! 36 De la: MissWrong 15 Septembrie 2011 12:17
buna...am nevoie de un sfat va rog.. 10 De la: garbo070402 9 Martie 2010 00:05
Helpppppppppppp!!!!!!!!!!!!!! 40 De la: pirania_1960 2 August 2012 09:30
Traim clipa 58 De la: un_mister 24 Mai 2010 09:54
Setari Cookie-uri