ajutor

nici nu mai stiu incotro s-o iau. vreau sa am un bebe si nu stiu de ce inseminarile facute nu au avut rezultat din moment ce amandoi sunte cu analizele ok. stie cineva vre-o metoda sau o speranta sau....?
garbo034018
Postat pe 1 August 2009 00:27
numai medicul te poate sfatui...stiu si eu? am auzit de la cineva cu problema ta ca n-a ramas insarcinata ani de zile si cand a renuntat la ideea de a face copii, a facut 2 unul dupa altul. medicul i-a spus ca si factorul psihologic are rolul lui - adica era stresta si de aia nu ramanea insarcinata. cu alte cuvinte, nu degeaba se spune - "de ce ti-e frica nu scapi"...tu traiesti cu frica de a nu putea avea copii. probabil asta este motivul!
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 00:33
ca medic....nu ginecolog.....am alta specializare....iti spun cu mana pe inima ca si psihicul influenteaza muuuult, vorba corinei.....incerca sa nu te mai chinui, sa va luati o vacanta.....lela.....doar voi doi...sa va redescoperiti...sa uitati ca vreti sa faceti dragoste doar pentru a veni pe lume un bebelus.....faceti dragoste ca si cum ar fi ultima zi in care o faceti.....si poate vine si miracolul...
tutankhamon
Postat pe 1 August 2009 00:40
Intreaba medicul daca poti sa iei Branca Ursului(tinctura).
diavolul_roz
Postat pe 2 August 2009 14:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
banc de vineri 1 De la: bucatareasa 1 Iulie 2008 11:50
colagenul marin,alternativa naturala a implantului cu botox 2 De la: jeanetta 22 Martie 2009 12:13
am bec ECOnomic 4 De la: cristi_iordache 10 Noiembrie 2010 16:29
Daca ai furat odata,esti hot toata viata!!! 3 De la: Mielutza 11 Iunie 2011 19:14
Montarea antenei parabolice pe terasa locului este interzisa fara acordul asociatiei de proprietari? 2 De la: scrichy 20 August 2009 19:31
Setari Cookie-uri