help me

Spune ti mi si mie cum pot recuceri un baiat in zodia pesti?eu sunt berbec..
Sa va pov cum s a int totul:am fost impr 3 sapt...ne am desp ptr ca eu am vrut,ptr ca ziceam ca nu ne potrivim,ca suntem diferiti..el a insistat sa nu ne desp...Dupa cateva ore..a inceput sa mi dea mes cu vb urate,gen:ca am probl de comportament,ca nu ne potrivim,ca nu a mai patit niciodata asa ceva...eu am incerkt sa i explic ca nu e bn ce zice,ca nu asa trebuia sa ne desp...eu voiam sa ramanem amici.El mi a zis ca nu poate fi amic cu o pers ca mine,l am intrebat dc acum imi zice toate vb astea,dc cand il intrebam dc are ceva sa mi reproseze,el imi zicea ca nu,ca totul e ok..Am mai incerkat sa l caut,sa vb cu el,sa i explic ca si a facut o impresie proasta de mn,ca eu nu sunt asa cum zice el..dar degeaba..ma trateaza cu o indiferenta totala..Acum as vrea sa ma impac cu el sa i demonstrez ca nu e asa....Crede ti ca as putea?as avea vreo sansa?
Bea_
Postat pe 23 Iulie 2009 00:45
Prietenu meu e tot in zodia pesti...e o zodie dificila tare.Dar stiu ca lor le place sa fie foarte admirati,sa li se faca complimente,sa le dai impresia ca traiesti doar pt ei...dar toate cu o limita...trebuie sa ai o umbra de mister in toate astea.
garbo034802
Postat pe 16 August 2009 22:36
depnde de tine si de cat de mult iti doresti mai intai analizeaza situatia, vezi daca intradevar iti doresti sa mai fi cu el, nu te grabi si pot sa te asigur ca daca iti doresti cu adevarat sa fi cu el o sa gasesti o portita, si toate instrumentele necesare ptr a l recucerii
MINERVA62
Postat pe 27 August 2009 00:07
parerea mea e sa nu te complici...nu e singurul baiat de pe pamantul asta.....mai sunt si altii....pe bune...
tutankhamon
Postat pe 27 August 2009 00:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia gemeni-berbec 3 De la: Sal_a_toi 29 Noiembrie 2011 13:47
buna 8 De la: tutankhamon 12 Septembrie 2010 17:56
compatibilitate 6 De la: iza70 24 Februarie 2011 16:15
alo` heyy!! 16 De la: yanyacharberet 10 Decembrie 2009 18:39
Compatibilitate 1 De la: lenu25 28 Decembrie 2010 03:39
Setari Cookie-uri