Barbatul in zodia scorpion!!

Ma "coplesesc" credintele tale...motiv pentru care nici nu ti le certific, nici nu ti le dezaprob

Asa ca...renunt la aspirator, mop...si-ti plasez maturica-n mana sa te descurci exact asa cum numai un fecioras nu se pricepe
magdabeauty
Postat pe 21 Iulie 2013 09:35

Cum sa renunti tu la tehnica moderna?...nu te recunosc
sigur ti-o gresit astrologul ascendentu'



Mai, tu chiar vrei sa maturi cu mine?lasa, imi zaci tu al'data...nu te grabi sa nu te ranesti cumva

Zi fr. si cu spor!
Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 11:50
Prostule Q treci aici, javra! In cotetul tau sublim...mainfesta-te aici cu grandioasa ta prostie
magdabeauty
Postat pe 21 Iulie 2013 12:39
De la: suparatu_, la data 2013-07-20 13:50:18

Poi daca mai stau mult pi aicea ma "jupuiati"di viu ...

te,te,te, catel, treci si bea apa!

nope, cucu si pupaza...ciriripciriPa_Pa! [/quote




in sfirsit, ti-ai dat seama ca ai vorbit fara tine?
facem un topic pentru fecioara ca sa te simti bine ,
dar cum topicul asta este pentru scorpion, trebuia sa te porti ca atare.
ca sa nu intri in gura femeilor, nu de alta...
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 12:51
De la: Axl_R, la data 2013-07-20 13:31:15Serios? Şi atunci de unde le ştii toate, mai bine ca fetele?


cum sa nu le stie pe toate ''feciorul lui tata'' cind e foarte mindru de el si foarte critic si tipicar.....
da, i se pare ca le stie pe toate. si chiar daca nu stie tot o sa le intoarca pe toate fetele, doa, doar o iesi deasupra...
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 12:55
De la: quasaria, la data 2013-07-20 13:07:49in realitate, "dupa mintea lor" nu sint... ca asta vor ei sa se vada, e altceva. In sinea lor nu se supraapreciaza, ba chiar se subapreciaza pina la autodistrugere. Iar daca cineva poate distruge un scorpion, ei bine, el insusi poate!

Dar e util topicul asta - poate reusesti tu sa il determini pe suparatu sa se exprime articulat si in propozitii. Eu n-am reusit: in general, nu emite decit onomatopee. Si deseneaza emoticoane.


educatia, draga mea.
nu-l mai poti educa acum, trebuia educat la vremea lui.
i-a cam trecut vremea...rau pentru el.
si cu toate astea critica nivelul meu de gindire , dar el nu e in stare de a scrie o fraza coerenta de la un cap la altul.
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 13:00
De la: Rotty, la data 2013-07-20 13:34:48O vorbit latura feminina din el finutzo...



degeaba are latura feminina si sensibila in el, ca tot ca un badaran se poarta
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 13:03
q.e.d. ...

pacat, mai aveam o speranta sa ii vedem "nivelul de gindire" : da' daca nu il poate determina nimeni sa se exprime, o sa ramina o enigma.

Doar asa, din priviri inteligente , nu ne putem da seama, sorry.
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2013 13:04
De la: vivacedonna, la data 2013-07-21 13:03:19
De la: Rotty, la data 2013-07-20 13:34:48O vorbit latura feminina din el finutzo...



degeaba are latura feminina si sensibila in el, ca tot ca un badaran se poarta



Doar cu cine crede el de cuviinta... Pacat ca nu-i frig , ca poate luam o camasa chiar de nu era a mea .
Rotty
Postat pe 21 Iulie 2013 13:08
De la: suparatu_, la data 2013-07-20 13:57:51
De la: vivacedonna, la data 2013-07-20 12:51:50
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 11:48:49Stiti ce cred eu?! Ca barbatului scorpion i se rupe de topicul asta


pai daca ''feciorul lui tata'' a considerat ca se vorbeste prea mult despre scorpioni, hai sa scriem si despre el ceva , sa se simta si el bine


sigur, pe scorpioni ii intereseaza doar opiniile lor fara a se lasa influentati din exterior.
si oricit am scrie despre ei, ei, scorpionii sunt dupa mintea lor cei mai mari si cei mai tari...


Ci ti face sa crezi ca nu ma simt bine? am zas, nu-s scorpi/ooooo, da tu vrei sa ne luam la intrecere?
Mai, da ai barca cu motor?



daca in barca cu motor consta intrecerea la tine , atunci chiar nu mai am ce discuta.
esti la un nivel mult mai jos decit m-am asteptat eu de la tine.
dar e normal , cind nu mai poti fi la inaltimea unei femei o dai in sporturi... extreme
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 13:08
De la: Rotty, la data 2013-07-20 13:58:19 Cu gheata si lamaie ? :* ...fug...
Pentru razboi (nici) , ceai de sunatoare


cu gheata imi place mie. imi pregateste cineva?
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 13:10
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 14:38:02
De la: vivacedonna, la data 2013-07-20 12:51:50
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 11:48:49Stiti ce cred eu?! Ca barbatului scorpion i se rupe de topicul asta


pai daca ''feciorul lui tata'' a considerat ca se vorbeste prea mult despre scorpioni, hai sa scriem si despre el ceva , sa se simta si el bine


sigur, pe scorpioni ii intereseaza doar opiniile lor fara a se lasa influentati din exterior.
si oricit am scrie despre ei, ei, scorpionii sunt dupa mintea lor cei mai mari si cei mai tari...


Hmm, n-am vazut oameni mai vulnerabili si mai usor de dat de pamant decat barbatii scorpion, in toata armura lor mareata cu care se acopera. Cel care critica, pe fata, un scorpion, e mic copil pe langa critica pe care si-o face singur. Poate pierde totul intr-o secunda, din cauza neincrederii in sine, mai ales cand pune suflet la bataie, terminand in postura de victima a propriului joc tembel, si poate fi ravasit de chestia asta, dar, spre vizionare, va afisa cea mai victorioasa fatada a sa...desi inauntru-i mort.

Despre barbatii fecioara, ma abtin...pentru ca daca la scorpioni am intelegere pentru entuziasmul si pasiunea firii lor, la fecioare, nimic nu ma opreste sa fac curat cu totul



punctat corect
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 13:13

Viva...
Ioti fraza "coerenta": de la Capo, frunte urmeaza ochii, nasul, gura, barba, gatul, pieptul de arama in care bate o inima di fecior continuand ajung la buric si mai jos putin canta cucu "iote o crescut si nucu'...si te uiti la cap

Mai, nu ti scarpina cu mana altuia, ti rog fr.....hmmmm!
Multumita?...numa'ghini!
Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 13:14
De la: quasaria, la data 2013-07-21 13:04:19q.e.d. ...

pacat, mai aveam o speranta sa ii vedem "nivelul de gindire" : da' daca nu il poate determina nimeni sa se exprime, o sa ramina o enigma.

Doar asa, din priviri inteligente , nu ne putem da seama, sorry.


Daca-ti desenez figuri, iti dai seama?.......tre sa aflu mai intai care iti plac....stii tu, ca la tatuaj;))
Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 13:18
De la: quasaria, la data 2013-07-21 13:04:19q.e.d. ...

pacat, mai aveam o speranta sa ii vedem "nivelul de gindire" : da' daca nu il poate determina nimeni sa se exprime, o sa ramina o enigma.

Doar asa, din priviri inteligente , nu ne putem da seama, sorry.


acum , ca sa nu-l injosim de tot, ceva minte are,
dar nu stie sa se exprime si cum el are impresia ca e glumet, da cu batul in balta...
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 13:21
Nu, viva, parasuta asta de femeie(Q...) care-i, chipurile, scorpion, a luat-o rau in bot de la 2 barbati scorpion de pe site...si-ti dai seama acum. Asa ca nu mai are rost sa-i explici ca n-o mai scoti la cap cu ea. Dar a luat-o pe buna dreptate, pentru ca zace de prostie, rautate, frustrare si imbecilitate!!!



magdabeauty
Postat pe 21 Iulie 2013 13:26

Ba n-o "punctat corect" ca o cedat si matura pana la urma, m-o lasat
pi mini sa fac curat :(
"Ea", nici cu mopu' si nici cu matura nu stie sa dea si tu la fel......

Eu fac sport mereu si sus si jos, pi extreme nu trec.....am patratelu' meu na, stau jos si privesc in sus di la'naltime

Da cum, ti vad si pi tini sa nu crezi ca nu!

Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 13:27
Viva , intreb: Ce vina are privighetoarea ca surdul nu o aude ?
Zi frumoasa .
Rotty
Postat pe 21 Iulie 2013 13:33
vita asta cretina si nefoututa care isi spune "beauty" (vrabia mihai viteazu) tot isi cauta o mouie de la vreun scorpion - din pacate, n-o pot ajuta. Degeaba o obsedez eu.... n-am scula care ii trebe.
Asa ca ignorati-o pls. E bolnava, saraca.

suparatu, faptul ca esti incapabil sa te exprimi articulat - si, repet, in propozitii cu subiect si prdicat - nu e un titlu de glorie. Si mi se pare ironic cum toata lumea se isterizeaza la limbajul adolescentin cu k, tz, sau la greseli gramaticale, dar zece regionalisme si doua onomatopee si sapte emoticoane una dupa alta si inseamna "conversatie inteligenta".
Sa zicem ca prefer limba romana literara desenelor, merci.
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2013 13:34
De la: vivacedonna, la data 2013-07-21 13:21:09
De la: quasaria, la data 2013-07-21 13:04:19q.e.d. ...

pacat, mai aveam o speranta sa ii vedem "nivelul de gindire" : da' daca nu il poate determina nimeni sa se exprime, o sa ramina o enigma.

Doar asa, din priviri inteligente , nu ne putem da seama, sorry.


acum , ca sa nu-l injosim de tot, ceva minte are,
dar nu stie sa se exprime si cum el are impresia ca e glumet, da cu batul in balta...


"Sarmanu' Dionisie!:( l-o rugat mama lui sa faca "scaunu" si el tot spunea ca nu poate(era constipat).Apoi, du-te si screme-te si faci tu un botz cumva sa duc o proba de laborator!....ai facut mai? facut! da o iesit cam maro...tre sa stergi cu mopu' "
Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 13:35
Omenia şi bunu' simţ n-au nica cu zodia.

Despre articulat sau nu, cine poate pricepe. Nu iau apărarea nimănui, da' e de preferat un emoticon (unu, nu n) decât vb cu >:P.

Miha, acu' înţelegi de ce nu-mi răcesc io gura jaba?
Axl_R
Postat pe 21 Iulie 2013 14:07
Nu e vorba de priceput. Poti da dovada de subtilitate si - sau mai ales - exprimindu-te cursiv.

5 emoticoane unul dupa altul, 7 prescurtari si 3 regionalisme la rind denota acelasi infantilism precum kk, tz, sh. Imi zgaraie retina, si nu e vorba de un mesaj, doua cinci care se vor amuzante sau sint scrise in graba - ci de toate.

Dar, desigur, fiecare cu subiectivismele lui.
Eu personal pot sa nu citesc chestii scrise astfel, asa cum nici nu o fac in general - mi-am spus parerea ca tot a venit vorba.
quasaria
Postat pe 21 Iulie 2013 14:17

Stai calma nu te "rascoli"nu ti-o contestat nimeni parerea si nu te oblig eu sa citesti ca sa nu te zgarie, bine?Da' tu mai bine vezi la mine decat la tine!

Numa'bine!

Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 14:24
De la: Rotty, la data 2013-07-21 13:33:51Viva , intreb: Ce vina are privighetoarea ca surdul nu o aude ?
Zi frumoasa .


ai dreptate, surdul nu trebuie bagat in seama, ci lasat intr-ale lui...
vivacedonna
Postat pe 21 Iulie 2013 23:27
Exact asa Viva ! ....Iar privighetoarea sa cante pentru cei ce o pot auzii
Saptamana buna .
Rotty
Postat pe 22 Iulie 2013 08:20
De la: Rotty, la data 2013-07-22 08:20:20Exact asa Viva ! ....Iar privighetoarea sa cante pentru cei ce o pot auzii
Saptamana buna .



mersi la fel si tie

totdeauna am cintat pentru cei ce au urechi sa auda, de asta am si ramas pe site-ul asta.
imi place sa vorbesc cu cei care intr-adevar aud ceea ce le spun.
ca mai sunt si uscaturi pe aici... c'est la vie
vivacedonna
Postat pe 22 Iulie 2013 18:11
" Adio, pica frunzaaaa...."

Gigel ii scorpion si tot Gigel o ramas!
NB!
Fss_ssu
Postat pe 23 Iulie 2013 00:05
Viva , mie imi pare uneori tare rau ca nu am talent la desen ...Unii / ele , ar pricepe mai bine...

Neata.
Supi , lasa scorpionii , ca pe mine m-o piscat tantarii :*
Rotty
Postat pe 23 Iulie 2013 07:38


Si n-ai putut sa pui busuioc la fereastra?;))
Lasa, priveste panza de paianjen si imagineaza-ti o vaduva neagra cum isi face aparitia
Mai, tu faci prajituri bune!....:*
Neata!

Va -cesc si fug la trebi!
Fss_ssu
Postat pe 23 Iulie 2013 08:59
Lasa ca deseara pun un bratz de lavanda....
Spor :*
Rotty
Postat pe 23 Iulie 2013 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodii pentru fiecare zi de nastere--zodia BERBEC 30 De la: raul27 6 Iunie 2009 14:36
cum e relatia dintre un taur si un capricorn? 18 De la: Dydycatkiss 7 Octombrie 2012 09:18
ce stiti despre relatia femeie scorpion-barbat varsator 14 De la: Good_Boy 4 Februarie 2012 14:40
barbatul sagetator 32 De la: ancutsam 28 Iulie 2016 11:43
femeia taur - barbatul gemeni 18 De la: blue_dream 12 Martie 2010 15:55
Setari Cookie-uri