Barbatul in zodia scorpion!!



Viva,...."de ce deranjeaza ce scriem noi despre voi"?... si noi despre voi?
Lasa, imi zaci tu maine...

Eu apreciez gandirea directa dar sa fie si logica.....pi aia individualista
nu o agreez si pi aia ascunsa o caut numa' la mini...si mai stiu eu la cini
'ntzales?

Ioti "perla"! Eminescu o fost prieten cu Creanga! ....eu sunt prieten cu tata "jungla"

Salut, va si fug la .....vreau sa-mi continu-i visul
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 05:02
Acu' am (cu) arici.

Lasăăă, nu mă învăţa tu pe mine! Ia încearcă tălică mersu' pe tocuri! Da' nu moldovineşti!


PS: Din MO eşti, da' nu Eminescu.
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 09:42
De la: suparatu_, la data 2013-07-20 04:49:58
De la: vivacedonna, la data 2013-07-19 19:14:25
De la: Rotty, la data 2013-07-19 19:01:52Eiii...ce stii tu ? Gandeste mult , da zice numa cat trebe


exact, draga, te-ai prins

dar ''feciorul lui tata'' s-a simtit ranit in mindria lui de barbat. trebuia sa tina parte barbatilor.
este un barbat sensibil, fie ca arata sau nu


iote ce vizibila esti racusorule......te-ai albit tata la guler

Da' cini nu gandeste ca tini inseamna ca nu-i "asa"?

Miha,ai mancat lapte;))......ciocolata mi-o lasi mie, ti rog fr.!:*



cu unul ca tine nu vom termina subiectul niciodata.... si-mi face placere.
daca vrei sa te tratez si eu cu aceeasi ironie si sarcasm pot s-o fac mult mai bine decit tine. dar la sfirsit tu esti cel ranit... esti foarte suparacios atunci cind cineva nu e de acord cu tine.
spune-mi ca nu e adevarat ce am scris despre tine!
vivacedonna
Postat pe 20 Iulie 2013 11:09
Stiti ce cred eu?! Ca barbatului scorpion i se rupe de topicul asta
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 11:48
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 11:48:49Stiti ce cred eu?! Ca barbatului scorpion i se rupe de topicul asta


pai daca ''feciorul lui tata'' a considerat ca se vorbeste prea mult despre scorpioni, hai sa scriem si despre el ceva , sa se simta si el bine


sigur, pe scorpioni ii intereseaza doar opiniile lor fara a se lasa influentati din exterior.
si oricit am scrie despre ei, ei, scorpionii sunt dupa mintea lor cei mai mari si cei mai tari...
vivacedonna
Postat pe 20 Iulie 2013 12:51
in realitate, "dupa mintea lor" nu sint... ca asta vor ei sa se vada, e altceva. In sinea lor nu se supraapreciaza, ba chiar se subapreciaza pina la autodistrugere. Iar daca cineva poate distruge un scorpion, ei bine, el insusi poate!

Dar e util topicul asta - poate reusesti tu sa il determini pe suparatu sa se exprime articulat si in propozitii. Eu n-am reusit: in general, nu emite decit onomatopee. Si deseneaza emoticoane.
quasaria
Postat pe 20 Iulie 2013 13:07
De la: Axl_R, la data 2013-07-20 09:42:37Acu' am (cu) arici.

Lasăăă, nu mă învăţa tu pe mine! Ia încearcă tălică mersu' pe tocuri! Da' nu moldovineşti!


PS: Din MO eşti, da' nu Eminescu.


da Creanga?....nu merg pi tocuri, nu-s fata
Numa' ghini!
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 13:15
Da, n-am imitat cucu....te-o zgariat?

Las ca stiu si ca pupaza... ...o sa ma rogi sa ma opresc
numa' ghini si la tini!... nu-i articulat?
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 13:22
Serios? Şi atunci de unde le ştii toate, mai bine ca fetele?
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 13:31

q.e.d.: "Las ca stiu si ca pupaza o sa ma rogi sa ma opresc "

Asta cica era o fraza, cu diverse "cabalistice" intercalate.

quasaria
Postat pe 20 Iulie 2013 13:34
O vorbit latura feminina din el finutzo...
Rotty
Postat pe 20 Iulie 2013 13:34
Adică pupăza cucu...


Umblatu' pe tocuri, era scăunelu'...s-ajungi la noi. Nu zic nica de nivel, că minteni începe războiu'...
Şi NOI doar ne jucăm.
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 13:43


Poi daca mai stau mult pi aicea ma "jupuiati"di viu ...



te,te,te, catel, treci si bea apa!

nope, cucu si pupaza...ciriripciriPa_Pa!
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 13:50
De la: vivacedonna, la data 2013-07-20 12:51:50
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 11:48:49Stiti ce cred eu?! Ca barbatului scorpion i se rupe de topicul asta


pai daca ''feciorul lui tata'' a considerat ca se vorbeste prea mult despre scorpioni, hai sa scriem si despre el ceva , sa se simta si el bine


sigur, pe scorpioni ii intereseaza doar opiniile lor fara a se lasa influentati din exterior.
si oricit am scrie despre ei, ei, scorpionii sunt dupa mintea lor cei mai mari si cei mai tari...


Ci ti face sa crezi ca nu ma simt bine? am zas, nu-s scorpi/ooooo, da tu vrei sa ne luam la intrecere?
Mai, da ai barca cu motor?
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 13:57
Cu gheata si lamaie ? :* ...fug...
Pentru razboi (nici) , ceai de sunatoare
Rotty
Postat pe 20 Iulie 2013 13:58
Năşico, n-am pr cu fierea!

Îţi place fazan. Oare de ce am impresia, că cei ce se aseamănă...?
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 14:01
Poi daca nu s-ar aduna, ar ramane goala "colivia "
Stii tu ca cini n-are nici o pasarica....nu se marita

...da tu, cand ti 'ntorci cu fata? :-W,na!
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 14:20
De la: quasaria, la data 2013-07-20 13:34:33
q.e.d.: "Las ca stiu si ca pupaza o sa ma rogi sa ma opresc "

Asta cica era o fraza, cu diverse "cabalistice" intercalate.



despre ce mister vb.?

no....tu nu raspunzi...:(... ca nu esti scorpioanca carevasazica? Hmmm! pi cini pacalesti?

Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 14:27
De la: vivacedonna, la data 2013-07-20 12:51:50
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 11:48:49Stiti ce cred eu?! Ca barbatului scorpion i se rupe de topicul asta


pai daca ''feciorul lui tata'' a considerat ca se vorbeste prea mult despre scorpioni, hai sa scriem si despre el ceva , sa se simta si el bine


sigur, pe scorpioni ii intereseaza doar opiniile lor fara a se lasa influentati din exterior.
si oricit am scrie despre ei, ei, scorpionii sunt dupa mintea lor cei mai mari si cei mai tari...


Hmm, n-am vazut oameni mai vulnerabili si mai usor de dat de pamant decat barbatii scorpion, in toata armura lor mareata cu care se acopera. Cel care critica, pe fata, un scorpion, e mic copil pe langa critica pe care si-o face singur. Poate pierde totul intr-o secunda, din cauza neincrederii in sine, mai ales cand pune suflet la bataie, terminand in postura de victima a propriului joc tembel, si poate fi ravasit de chestia asta, dar, spre vizionare, va afisa cea mai victorioasa fatada a sa...desi inauntru-i mort.

Despre barbatii fecioara, ma abtin...pentru ca daca la scorpioni am intelegere pentru entuziasmul si pasiunea firii lor, la fecioare, nimic nu ma opreste sa fac curat cu totul
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 14:38

Doar asa sa te intorci si tu cu fata ca doar n-o sa "maturi" mergand ca racu';))

Spor! :-P
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 14:58
Cand oi lasa aspiratorul, in favoarea maturii...atunci, poate, te-oi elibera de cateva neclaritati...pana atunci, multumeste-te sa-mi admiri poezia invizibilului
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 16:33
Să nu-mi spui, că ai de gând!
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 16:43
Cu mine vb, Axl?! Sau cu Casanova asta...sa stiu daca raspund si sa nu fac o gafa care sa-l lumineze intru-totul pe "fecioras"...
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 16:49
Nu Doamnă, nu-mi permit. Casanova
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 17:01
Daca luam nr anilor, cred ca tu esti mai doamna, Axl, asa ca fara formalitati, pls. Sunt o tipa de gasca, de felu-mi

Casanova...apreciez ca nu mai insisti cu florile, as aprecia sa n-o mai faci nici cu indiscretia
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 17:07
Poate că, sunt mai doamnă. Şi fiecare cu felu'...
Axl_R
Postat pe 20 Iulie 2013 17:15
F bine, dom'le, f bine...pai asta zic!
Acum ma vad nevoita sa fug pentru a gati si eu ceva de-ale gurii, asta inainte de-a ma gandi ce modalitate aleg pentru acea curatenie...printre fecioare si "casanovi"
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 17:23
De la: magdabeauty, la data 2013-07-20 16:33:59Cand oi lasa aspiratorul, in favoarea maturii...atunci, poate, te-oi elibera de cateva neclaritati...pana atunci, multumeste-te sa-mi admiri poezia invizibilului



sa nu zaci ca si la baie dai cu aspiratoru' ca pun mana pi coada maturii si-ti arat io cum se face

Nu sunt "casanova" si sunt prieten cu Doamnele...culmea este ca nici o descriere a zodiacului sau a voastra nu mi se potriveste

Cum n-ai zas tot, mai ai de zas? :-w,na!
Mie nu-mi place -> ...:(
:

Magda, da' ci ai gatit bun? ....sau s-o ars?;))
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 18:27
Ce sa se arda, bai suparatule, ca nici n-am mai apucat sa gatesc. Voiam sa fac brocoli, dar cand sa-l gatesc mi-am dat seama ca prezenta un miros suspect, asa ca...am scapat de munca si-am dat comanda. La cat de putin mananc in ultima perioada nu stiu de ce ma mai mira ca mi se strica mancarea din frigider de pe o zi pe alta

In baie mopul folosesc si totusi, inca, ma abtin de la "fecioare"-nu-mi prea plac, domnule! nu-i chimie, nu-i nimic Dar...avand in vedere ca-s un taur bland si bun atata vreme cat nu ma sacai, nu spun nimic rau de nimeni. Daca-mi sifonezi ascendentul leu, s-ar putea sa marai, nitel
magdabeauty
Postat pe 20 Iulie 2013 21:05

Daaaa, m-ai dat pi spate garantat;))
Ce chimie sa fie cu taurii cand sunt "multipli" si..... o dai cotita repidi?
...na ca am ramas flamand
Nu-i bai!...mananc maine si pt. azi dar sa stii ca tot fecior raman
Mai magda, eu cred ca ti-o fost lene.....da tu stii mai bine
NB!

pt. Ferdinand/A!
Fss_ssu
Postat pe 20 Iulie 2013 22:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor 5 De la: Dor_marunt 22 Martie 2010 18:35
baiatul in zodia gemeni+fata in zodia rac(sau invers) 7 De la: adriana27061970 5 Decembrie 2011 19:01
Am nevoie de un sfat. 1 De la: garbo034802 4 August 2009 22:55
Spune aici ce ai visat azi noapte sau anul trecut ! 88 De la: ameno 21 Martie 2011 20:54
Despre Taur 21 De la: dragos2012 22 Noiembrie 2011 14:18
Setari Cookie-uri