ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Baiatul in zodia gemeni+fata in zodia rac(sau invers)

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

va rog spuneti-mi si mie cateva aspecte din releatia dintre zodia rac si zodia gemeni......
  citeaza   raspunde

Rau
  citeaza   raspunde

f f f rau
  citeaza   raspunde

Sincer nu este asa rau eu am o relatie de un an si 4 luni si credeti-ma nu este deloc rau
  citeaza   raspunde

Nu e adevarat ca barbatul respectiv baiatul din gemeni trebuie sa fie infidel , asa cum spune zodia , problema e ca geamanul cauta doua iubiri , e un fel de ghicitoare , eu sunt rac si am o relatie de aproape un an cu un baiat din gemeni si inca ne merge bine , nu am avut nicodata probleme cu privire la infidelitate , sunt foarte buni oratori , ezita poate cam mult in viata pentru ca nu doresc sa se simta inlantuiti , asa ca redai putina libertate si vei descoperi un partener de invidiat
  citeaza   raspunde

ce inseamna "invers"...
  citeaza   raspunde

bravo fetelor, sa traiesti langa un geaman, tu racusorule, este tot ce poate fi mai romantic.
Insa, atentie... dupa 15 ani pe care i-am trait ca in prima zi cand ne-am cunoscut si dupa ce ultima noapte mi-a facut cea mai frumoasa declaratie de dragoste .... a gasit geamanul meu o alta fatuca....si raspunsurile lui au fost :ASA A FOST SA FIE
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: