produse nu skin si pharmanex

Tehnologia Age Loc a venit in intimpinarea doamnelor pentru estomparea ridurilor si pentru a lupta cu celula arNOX, celula imbatranirii. Un tratament eficient se face astfel: in prima luna de 2 ori pe sapt si a doua luna o data pe sapt. Gelurile Age Loc se folosesc impreuna cu sistemul galvanic. Tratamentul dureaza 5 minute si se poate face acasa, fara probleme.
Vreti sa fiti mai tinere si sa nu va aratati varsta?
Age Loc este solutia!
redfire
Postat pe 25 Iulie 2009 17:49
Pana acum, mergeam la doctor, faceam analizele si descopeream ca avem o carenta. Dadeam fuga la farmacie si ne indopam cu acele minerale sau vitamine lipsa. Dar ele aveau eficienta? Se asimilau in corp? Cum puteam sa vedem daca e asa sau nu?
in 2002, americanii au scos o noua tehnologie; scannerul biophotonic care ne analizeaza gradul de imunitate din corp. Acesta trebuie sa fie cam de 50.000 unitati pentru ca un corp sa lupte cu aparitia unei boli. Majoritatea avem cam 20.000-30.000. Si ce facem? ce consumam? Suplimentele nutritive de pe piata putem sa le alegem in fct de gradul lor de eficienta. Cum vedem asta? pai ne masuram acum, luam produse de la compania care spune ca e eficienta si vedem dupa 3 luni rezultatele cand ne scanam din nou. Descoperim daca au fost eficiente sau nu. Toti zic ca produsele lor sunt cele mai bune dar doar una poate demonstra.
Oricum primul pas este sa te scanezi si sa vezi unde te situezi. Apoi decizi ce vrei sa faci cu sanatatea ta si cum vrei sa-ti cresti gradul de imunitate. Produsele sunt testate iar in spatele acestei tehnologii stau peste 180 doctori din chimie, medicina, fizica de la cele mai renumite universitati si centre de cercetare. Sunt premiati in 2005 cu Oscarul in domeniul afacerilor.
Decizia va apartine si poate ca va schimba durata vietii!
redfire
Postat pe 25 Iulie 2009 17:50
Nu zice nimeni ca nu sunt bunicele dar...scumpe de te seaca la suflet si, pana una-alta, pentru mine afacerea asta a fost o teapa de 1000 de euro!
lady_corina
Postat pe 25 Iulie 2009 17:51
pai de ce? produsele nu le-ai folosit? puteai sa le vinzi. plus de asta nu sunt scumpe. eu am folosit multe cosmetice la viata mea si acestea in rapoirt calitate- pret sunt super ok.ori nu ai avut tu timp sa le studiezi sau sa observi ce e pe piata la ora actuala.
in ce privesc suplimentele nutritive sunt extrem de bune si le-am incercat eu si familia mea si apoi ne-am facut analizele. am vazut diferenta. chiar sunt ok.se pare ca ceva nu ai facut cum trebuie.
redfire
Postat pe 26 Iulie 2009 21:01
redfire...

prinsesi ceva baboi, mami?...
zambil
Postat pe 26 Iulie 2009 21:04
scuze dar nu am inteles jargonul......trebuia? am pierdut ceva interesant?
redfire
Postat pe 27 Iulie 2009 15:08
E criza Zambile. Trebuie sa castige si ea ceva banuti in plus.
Micass
Postat pe 27 Iulie 2009 15:19
redfire...

nu pierdusi nimic, fata... da' nici noi nu pierduram...
zambil
Postat pe 27 Iulie 2009 15:23
eu nu cred in produse cosmetice miraculoase. hollywoodiincele cu jde milioane de dolari in cont ar fi aruncat si ele acolo, cateva mii, bani de-o ciunga, pe niste zmacuri de-astea pe care le vindetzi voi ca fiind nemaivazute. pe cand ele se scalda in lapte, in miere, in alte alea.
parerea mea ca produselor astea pe care le achizitzionezi in leasing, nu le-ar strica o promovare mai putzin agresiva


tulipe
Postat pe 27 Iulie 2009 15:33
N-auzisi? Ca de fapt celula arNOX ne imbatraneste si ca daca o eliminam cu acele produse ramanem vesnic tineri. Yupiii. Vreau si eu vreo 2 kg de criminal de ala de celule. Sa o omor mama ei, ca de nu ma omoara ea pe mine.
Micass
Postat pe 27 Iulie 2009 15:37
pentru doua chile platesc si stranepotzii tai. si s-ar putea sa n-o nimereasca pe celula incriminata. daca loveste pe-alaturi?
tulipe
Postat pe 27 Iulie 2009 15:46
curat adevar zambil, eu pierdui...
lady_corina
Postat pe 27 Iulie 2009 15:50
redfire, produsele...(nu toate ca nu vreau sa dau in hepatita!), le-am folosit - pliculetul magic si in afara faptului ca mi-a crescut tensiunea, nu mi-a folosit la nimic...eu voiam sa ma ingras si nu am pus un gram pe mine, din contra...singurul lucru valabil a fost aparatul acela de masaj,"calcatorul" de riduri, cum ii ziceti voi, dar fara gelul care te costa cam mult si e foarte putin nu faci nimic...cremele nu sunt rele dar sunt puse in "degetare" care te tin o saptamana, daca respecti tratamentul si la cat costa...stii si tu cate creme iti trebuiesc pentru un tratament valabil - mai mul de un salar mediu pe luna! numai un tratament. in rest, ca sa-ti mearga afacerea, trebuie sa aduci oameni si sa comanzi de min inca o 1/2 de salar pe luna. acuma, daca gasesti oamenii, trebuie sa si vrea sa bage 1000 de euro in afacere, altfel pici din ea si pierzi toate punctele acumulate daca in 3 luni n-ai adus firmei 4-5000 de euro! pai cine crezi tu ca da? vin oameni dar cand aud...sincer mie mi-au zis ca mi-am pierdut mintile...da, pentru o cosmeticiana cu salon propriu, merge, sau un medic/farmacist in relatie cu o cosmeticiana si exista cazuri, altfel insa...
lady_corina
Postat pe 27 Iulie 2009 15:59
De la: tulipe, la data 2009-07-27 15:46:35pentru doua chile platesc si stranepotzii tai. si s-ar putea sa n-o nimereasca pe celula incriminata. daca loveste pe-alaturi?

Fac imprumut la banca pentru asta. Daca tot raman tanara am sa am timp sa platesc.
Micass
Postat pe 27 Iulie 2009 16:06
micaaaaaa, i-auzi aici "daca n-ai adus firmei 5000 de euro in 3 luni!!!!".
ai si tu dreptate, daca ramai tanara, adica fara riduri. ca eu am inteles ca numai fatza o dau aia la intors. pe dinauntru merge sa fie omu si mai gaunos

fraaate, cu 5000 de euro hranesti un orfelinat juma' de an!!
tulipe
Postat pe 27 Iulie 2009 16:23
asta este adevarul - e o afacere pentru cei cu multi bani sau foarte naivi care cunosc oameni cu multi bani dispusi sa-i investeasca (cheltuie)...MLM-ul tot MLM ramane...
lady_corina
Postat pe 27 Iulie 2009 16:31
imi pare rau, redfire, n-am vrut sa vorbesc, in fond tu vrei sa vinzi - ma repet: produsele sunt bunicele si au efect - cele cosmetice!
lady_corina
Postat pe 27 Iulie 2009 16:33
ca sa raspla toata lumea;

produsele sunt testate si nu costa o avere deloc.
preturile sunt pe site www.nuskin.com, select market, europe si apoi romania. poti sa intri ca si client si le iei cu 40% discount.

nu stiu de nici un gel de ingrasare, cred ca confuzi compania.

sistemul MLM are 2 parti: poti sa vinzi produse sau poti sa vinzzi afacerea. nici o munca nu e usoara la inceput dar apoi comisionele vin. si daca altii au putut puteti si voi.
nu e vorba de criza, e vorba ca e o piata care incaseaza profit.
si da, produsele sunt f bune, numai cand le incerci poti sa-ti dai seama de calitatea lor. guinot sau vichy sunt mult mai scumpe si totusi se vand si nu au acelasi efect.
vorbesc d p de vedere al unei pers care a incercat multe produse la viata ei si, sunt o pers care considera ca intretinerea corpului nostru tine de bunul nostru simt.
oricine de aici este consumator.
nu cred ca voi nu folositi creme, masti sau minerale sau vitamine.
nici eu nu am crezut la inceput in afacerea asta, pana nu am fsot la demonstratia galvanicului. se alege cineva din public si se face pe jumatate de fatza. si apoi se vede diferenta. chiar se vede. oamenii sunt toma necredinciosul si pana nu le arati nu cred.
in ce priveste promovarea, e modul meu pe care l-am ales.
daca nu va intereseaza, nu-i nimic. sunt multe topicuri si nici nu mi-am propus sa acaparez toata piata.
cine doreste sa faca aceasta aafacere bine, cine nu, urmatorul.
nu toata lumea doreste, poate sau reuseste intr-un business.
de aceea unii au bani si unii stau simpi angajati dar se plang. optiunea fiecaruia.
daca am munic si cat comentam am fi toti milionari. dar din pacate nu suntem.
nu am spus ca se imbogateste cineva peste noapte. dar e optiune.
ca sa recapitilez: poti sa devii distribuitor sau client preferential. daca nu vrei sa devii nimic nu e nici o suparare.
cand intri in afacere cu 1000 euro primesti produse pe care poti sa le vinzi cu 1200, deci nu pierzi nimic.
daca le foloseti pt tine nu poti sa fii decat mai frumos sau mai sanatos.
daca si reusesti sa devii lider atunci e si mai bine.
celula arnox este celula imbatranirii iar tehnologia age loc este nominalizata la premiul nobel anul acesta.
raspuns la toate intrebarile serioase si valabile.
redfire
Postat pe 28 Iulie 2009 16:00
ca ce am uitat sa precizez;

da, investesti 1000 euro in tine.

eu m-am gandit asa; decat sa dau banii pe un we la mare, sau pe haine si pantofi, mai bine investesc in produse cosmetice si nutritive.

toate produsele au avizul ministerului sanatatii si, repet, afacerea aceasta merge in 48 tari. si merge bine. in romania e in plin avant. oare de ce? pt ca produsele sunt bune si au rezultate.

exista un scaner biofotonic care analizeaza suplimentele pe care le iei si se poate demonstra ca ce iei se si asimileaza in corp.
e mult de povestit....
redfire
Postat pe 28 Iulie 2009 16:07
Cu 1000 de euro eu fac 4-5 we la mare si le si prefer.
Micass
Postat pe 28 Iulie 2009 17:07
micass, e optiunea fiecaruia. de fapt se refera pers care doresc sa cumpere o fransiza si sa devina distribuitor. daca cumperi o fransiza la orice alt produs platesti mult mai mult. despre asta era vorba. si nu e neaparat nevoie sa devii distribuitor, poti sa devii client doar.
redfire
Postat pe 29 Iulie 2009 19:27
de fapt nu produsele sunt de vina ci sistemul. eu mi-am facut site de promovare a produselor si ei m-au dat afara din sistem. cu alte cuvinte , da teapa de 1000 euro cum zicea cineva mai sus. dar am incercat. cica te ajuta si dupa ce dai banii nu se mai uita nimeni la tine. plus ca-ti dau si in cap daca vrei sa faci ceva. urat din partea lor. o experienta de viata.
redfire
Postat pe 1 Octombrie 2009 17:30
redfire, imi pare rau pentru tine - eu iti spusesem de experienta mea...da' se pare ca fiecare trebuie sa invatam din propriile greseli
ai grija pe mai departe - succes!
panty_C
Postat pe 1 Octombrie 2009 18:10
Salut! Am intrat si eu in afacerea aceasta Nuskin, si nu prea am avut succes; mi au ramas cateva produse din pachetul initial pe care l am cumparat. Poate sa mi sugereze cineva cum sa le pot vinde, sau daca e cineva interesat sa le cumpere la un pret mai mic decat cel de pe site, va las numarul meu de telefon 0746241909. Am incercat sa apelez la persoana care ne a atras in afacere, dar desigur nu am primit nici un sprijin.
TeodoraN
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:47
iaca pozna , am primit si eu o propunere de l aNew Skin azi , culmea de la o persoana de incredere

zi-mi te rog ce nu merge in viziunea ta



pi es , persoana care m-a chemat vrea sa dea ea 1000 de euro pt mine si sa ii platesc eu cand o fi profit.
alexandru2010
Postat pe 4 Februarie 2010 00:48
au ajuns atat de disperati incat iti platesc si cei 1000 euro, numai sa faca puncte, daca tu te inscrii sub el , el primeste puncte.

offf, am luat si eu tzeapa. poate sa-mi spuna si mama acum sa ma inscriu ca nu o mai fac. iti baga pe gat lucruri de care nu ai neboie, umfla preturile iar produsele sunt mediocre.
normal ca-ti fac capul calendar pana te inscrii, apoi uita de tine.
si tb sa comanzi in fiecare luna....

ma rog, faci cum crezi dar sa nu regreti, eu nu am ascultat si....am piersut timp, bani si nervi.
redfire
Postat pe 4 Februarie 2010 15:26
redfire, nici tu nu ma crezusi pe mine...
panty_C
Postat pe 4 Februarie 2010 16:10
Hi!Mi s-a propus si mie azi afacerea asta...nu stiu ce sa zis?!1000 de euro sunt bani!hai sa zic,eu intru,dar nu stiu daca gasesc 3 oameni cu 1000 euro disponibili intr-o luna de zile numai.
Cine e in tema sa-mi spuna si alte "secrete"pe care ei nu ti le spun decat dupa ce dai banul,PLEASE!
garbo099688
Postat pe 17 Februarie 2010 22:33
688, citeste topicul de la inceput si vei intelege
panty_C
Postat pe 17 Februarie 2010 22:43
DA,azi mi-au spus initial ca oamenii aceia -3-trebuie sa-i aduc in timp de 3 luni ,pentru ca alta persoana care a intrat in sistem anul trecut sa-mi spuna ca e termen o luna!!!!!!deci prima informatie falsa,doar ca sa ma prinda in joc!
garbo099688
Postat pe 17 Februarie 2010 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cicatrice post arsura 2 De la: garbo_415198 12 Septembrie 2015 01:25
gelul cu echinaceea 1 De la: garbo010468 3 Februarie 2010 22:05
Pete brune 2 De la: keks 13 Martie 2010 17:04
terapii serioase de reflexoterapie 0 De la: 21 August 2012 22:31
O simpla viata... 46 De la: micabis 19 Iunie 2009 05:43
Setari Cookie-uri