SEX DUPA 40 ANI LA BARBATI

Tutank,pai palincia e palincie,draga me! cu o leaca de clisa si spargi o cepaaaaaaaaaa de mor muierile cand vad cata se beut!
margelatu_68
Postat pe 3 Septembrie 2009 01:46
ma pik,hai otara si taiemile ca merg la palincie si ma vad muierile cu alea mari ,da ai grije sa nu stie ca mi le-ai taiat tu,no asai,no!ca palincia e cu putana clisa si ceapa care ne miroase alear mai frumoseeeee feteeee maiiii!ai grije de caseeeee,hai pa dragutaaaaaa!
margelatu_68
Postat pe 3 Septembrie 2009 01:49
No,va tuc dulce drajelor,sa va iubeasca ai barbati cei mai de traba,sa nu uitati un lucru de la mine!iubeste pe cel ce te tuca dulce si te iubeste la fel!Hai,pa,tucavas obrajoriiii...
margelatu_68
Postat pe 3 Septembrie 2009 01:53
am impresia ca nu sti cum sa-l abordezi poate esti si tu destul de rece in f. multe situatii si toate astea se aduna draga caci nu mai e nici el adolescent trebuie sa-l abordezi cu alte mijloace mai rafinate si mai subtile, atunci fi sigura ca si el o sa-si schimbe atitudinea si o sa fie mai maleabil dar trebuie unul sa inceapa odata dar cu mult calm si rabdare.
garbo020614
Postat pe 4 Septembrie 2009 09:45
De la: valentino, la data 2009-06-23 16:17:47Micabis,tu aproape ai dreptate...Numa ca lui ileana i s-a-ntimplat invers...Trecuti amindoi de 40,el intrase in profunda hibernare.La sfatul unor prietene,Ilenuta incepu sa umble prin fata lui,din ce in ce mai dezbracata,pina cind,nemairezistind,Ion,zise: CE TI-AS FACE DACA NU AI FI NEVASTA MEA...




offf! bietele sotii..

AMETYST
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:29
fato vezi caceva nu este in regula poate este stresat sau poate cauta ceva nou
garbo048803
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:31
De la: garbo020614, la data 2009-09-04 09:45:06am impresia ca nu sti cum sa-l abordezi poate esti si tu destul de rece in f. multe situatii si toate astea se aduna draga caci nu mai e nici el adolescent trebuie sa-l abordezi cu alte mijloace mai rafinate si mai subtile, atunci fi sigura ca si el o sa-si schimbe atitudinea si o sa fie mai maleabil dar trebuie unul sa inceapa odata dar cu mult calm si rabdare.




sa incercam a intelege oaresce ceva :

"tu esti prea rece in f. multe situatii si toate acestea se aduna." clar omul a capatat reumatism


"trebuie sa-l abordezi cu alte mijloace mai rafinate si mai subtile" . aha. frectii si ventuze


' o sa-si schimbe atitudinea si o sa fie mai maleabil " normal . poate misca mainile, picioarele si nu-l mai doare nici schinatea

in rest, cu calm si cu rabdare ca nu moare curand

si_totusi
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:47
totusico, ai descoperit adevarata cauza
daria_
Postat pe 9 Septembrie 2009 02:28
De ce nu incerci sa vorbesti cu el despre chestia asta? Adica, daca nu gasesti un raspuns prin comunicare, atunci cum? Si bu trebuie neaparat sa afli raspunsul adevarat din gura lui la aceasta enigma. Atunci cand vorbeste, urmareste-i gesturile si expresia fetei. Daca este sotul tau, inseamna ca il cunosti deci sigur nu iti vor scapa anumite lucruri..oricum, nu mai sta pe ganduri si actioneaza. Sexul este un lucru mult prea important ca sa il lasi nerezovat. Si ceva sigur nu este ok la mijloc, pentru ca daca bunicii mei care au 70 de ani fac sex, sigur si barbatelul tau mai duce. Ai grija.
garbo006102
Postat pe 9 Septembrie 2009 03:48
De ce este sexul asa important? Explicati-mi !!!!
Fara el se poate ????????????
SelenaM
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:55
..ba se poaate - isi cumpara un vibrator sotia, o gonflabila sotul, privesc impreuna la filme XXL, folosesc fiecare ustensila lui si s-a rezolvat problema in cuplu
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 14:02
Ar mai fi o solutie : va cumparati fiecare cite un Pc, va postati in camere separate, bine antifonate si faceti sex virtual. E in trend, mai ales p-aci.
valentino
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:19
acu', hai, spune tot daca-ai inceput
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:22
Ca sa afli cum se face(ca tot mori de curiozitate), tre sa-ti gasesti partenerul. Trebuie sa aiba in dotare doar cele 2 Pc-uri.Sint experiente ce nu se pot, nici scrie la tabla, nici explica in scris.
valentino
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:26
Zici ca:
"E in trend, mai ales p-aci.", ei, ca sa poti afirma asta, trebuie sa ai si dovezi...sa fii in tema, ma intelegi ce vreau sa zic, nu?
sau sa fii foarte gelos si sa ai banuieli care nu sunt deloc sanatoase - parerea mea...
si sa stii ca nu mor de curiozitate!

panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:30
Ca sa pricepi anumite adevaruri tre sa citesti, nu numai PE, ci mai ales PRINTRE sau PE SUB - rinduri. Despre curiozitate, nu sint convins.
valentino
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:35
gradinarul nu mai cumpara castraveti - i s-a aplecat
nici nu vreau sa te conving
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:38
Daca tu esti multumita , eu sint mai mult. Fie-ti anima-n pace.
valentino
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:42
multumita nu sunt - mi-e o ciuda teribila - si sa nu ma intrebi pe cine

de ce? ca uite ce s-a facut din ce a fost din...pura prostie (orgoliu, egoismul unora?)
fii superior cat doresti - daca asta te face sa te simti bine - treaca de la mine!
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:49
Papusha, esti suparata rau pe viata, observ. imi pare rau ca nu-ti pot fi de ajutor, insa macar benzina pe foc , nu pun. Nu prea inteleg circul, dar...
valentino
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:55
Nu e nici un circ, nici papusha nu sunt.
Stai calm
Si, pace, valentino, chiar n-am nimic cu nimeni - imi e doar dor de forumul de ceva vreme in urma...

P.S. nu mai vreau sa fiu "victima sinceritatii mele"
panty_C
Postat pe 11 Septembrie 2009 22:06
De la: pantera_neagra, la data 2009-09-11 22:06:22- imi e doar dor de forumul de ceva vreme in urma...

Cum era forumul inainte?
Acum am cam vazut...eu sunt nou si am vazut cum sunt primiti astia noii...
Zet
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:20
vaaaaiiii!!!

da' faceti loc,va rog!
majestatea sa,Zet,ne onoreaza cu prezenta!

un covor rosu,ceva?
o aluna,o maslina,o scobitoare straina vrai?
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:23
cum tati????zi desplica deamanuntu!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:24
Negrutzo dar cine te-a suparat?

Zetule, fii fericit ca ai fost primit. Acuma inteleg eu de ce intri asa tirziu, ti-e frica?????
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:24
nu maaa....e fata si ii e frica sa doarma singurica...si apoi deschide forumul si nu mai e singurica...nu v-ati prins????ooooffff...
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:28
cireaso,hai sa nu speriem baietul,ca si asa s-au imputinat de la cat i-am killarit...

nea Z,avem promotie pt mneata: danse din buric la pret promotional!
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:29
Zetule esti mincat! Ai intrat in gura muierilor, iti ofera si belly dans, ce mai ...trai pe vatrai!
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:31
ai mai lasati'l sireacu'n pace, ca pe mine nitel zuparat ca nu l'am primit in ajenda.....sa'mi vaza pozili....da si eu mojica!nah'
fleur_de_lis
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:31
helooou!!!!nt, nt. nt!!!lasa ti baietul in pace!!!!zi tati..care i baiul????
nazirra
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Cafeaua verde" 52 De la: blondina_X 30 Decembrie 2018 16:30
Intrebare strumfeasca 106 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
Dorinte virtuale. 87 De la: elisabeta_boia 30 Septembrie 2011 17:05
Clinica privata din Ungaria unde a facut donatii House Carers 1 De la: jerebnii_florina 1 Iunie 2010 22:57
"Perioada dificila" la barbati 251 De la: reyya 4 Martie 2010 17:13
Setari Cookie-uri