clipa fericita

care a fost pt voi clipa fericita?atentie la intrebare.pt mine a fost traita de curand.am comunicat cu cineva,care ,atat cat a tinut convorbirea,mi-a adus o clipa de fericire.am avut acelasi limbaj,aceleasi ganduri ,indiferent de subiectul abordat.pers respectiva e printre putinele,care a stiut sa sustina discutia la acelasi nivel,cu mine.mi-a facut o mare placere.bucurati-va de fiecare clipa de fericire,de placere sau cum vreti sa o numiti si apreciati-i savoarea si parfumul.daca nu traiesti clipa,poti pierde o viata,cautand-o,fara sa iti dai seama ca ai trecut pe langa ea.vor mai fi clipe de fericire,care sa ma faca sa simt cu adevarat,ca ele exista ,iar noi trecem prea grabiti pe langa ele?eu cred mult in asemenea clipe,si le insir pe un sirag al vietii mele,sa ma pot bucura de ele,atunci cand tristetea,ma mai viziteaza.este un bun remediu. clipe sunt multe dar putine fericite.eu savurez fiecare clipa ,indiferent ca e fericita sau nu.dar pe cele fericite le port in inima,pt ca ea sa ramana totdeauna tanara.
allexanndrra
Postat pe 14 Iunie 2009 07:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieteni sau amanti 93 De la: piper 14 Februarie 2011 16:25
Creatii Handmade! 1 De la: onixshop 12 Mai 2010 16:10
Vibratorul 151 De la: ameno 23 Iulie 2011 22:21
jazz and.. bossa nova music for you ladies and gentlemens 11 De la: garbo225715 13 Septembrie 2013 14:11
Buna 6 De la: eu_geminy 4 Februarie 2012 23:24
Setari Cookie-uri