un sfat va rog

buna, sunt mai noua pe acest site. m-am hotarat cu greu sa va scriu, dar trebuia pt ca simt o neliniste in sufletul meu.
am cunoscut un baiat de 1 luna de zile. dupa 2 saptamani am mers la parintii lui, unde am dormit impreuna.in una din zile cat eram la el, m-a sunat fostul, cu care nu am mai vb de 1 luna si cu care nu mai am nimic. problema mea este ca atunci cand el a intrebat cine e la telefon, am spus ca este o prietena.actualul este in alt oras si ca de 2 zile il simt cam rece. acum, in timp ce va scriu, vb cu el la telefon si vocea i-a cam revenit, dar...
nici nu stiu ce detalii sa va mai dau...
si eu, a trebuit sa am un moment de sinceritate, iar el sigur crede ca nu poate sa aiba inceredere in mine.
probabil e si faptul ca s-a intamplat si partea cu sexul, si a fost totul cam devreme
ma gandesc ca nu se mai poate repara nimic, si nu se mai poate zice nimic...
pacat, e un baiat care imi place si mai ales imi doream sa am pe cineva si eu, dupa o lunga perioada in care nu am mai fost cu nimeni si mai ales dupa o relatie esuata de 5 an
iallexa
Postat pe 11 Iunie 2009 15:39
ai punctat destul de bine...si cu faza cu sexu' si cu rapiditatea consumarii momentului respectiv...but, nu am inteles...de ce ai simtit sa minti la phone?si daca el nu a auzit ca fiind voce de femeie sau de barbat...de ce ai simtit sa-i zici pana la urma adevarul?ca i-ai zis, nu?asa am inteles...nu cred sa aiba legatura cu faptul ca nu ar mai avea incredere...ci ca totul se intampla al naibii de rapid, inainte de a ne da seama ce vrem...daca voia ceva real cu adevarat...nu se impiedica de nimic...nu mai cauta raspunsuri sau te invinovati...vei gasi ce vei avea nevoie...soon.pup.
mia79x
Postat pe 12 Iunie 2009 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Se spune ca majoritatea copiilor au copiat mintea tatalui,pt ca barbatul este liderul familiei? 75 De la: eu_geminy 25 Octombrie 2010 14:06
ce parere aveti depre combinatia femeie taur-barbat balanta 3 De la: AGAPI_MOU 22 August 2009 15:04
S.O.S Relatia mea cred ca se duce de rapa ... 46 De la: namyi 25 Octombrie 2010 19:41
O intrebare as avea? Exista oare si barbati inteligenti? 57 De la: moniq_ 7 Iulie 2010 18:51
dieta 1 De la: medeea46 9 Noiembrie 2010 10:51
Setari Cookie-uri