AM nevoie de putin ajutor !

In primu rand Salut

Am si eu nevoie de putin ajutor

De ceva vreme sunt singur dar vremea aia e vreo 5 ani :| Adica am avut o prietena care aia si-a batut joc de mine si nu stiu ma consider urat ca am o prietena plus ca toate care mi-au placut Ziceau ca au priueten , bah ca nu sunt genul ei , bah imi dadeau jet . nu stiu ce sa fac dar imi vine sa plang cand vad cupluri de indragostii pe strada sau oameni care vb de sex caci culmea sunt si virgin nu stiu ce sa fac , unde sa caut , plus ca nu prea stiu sa socialez cu fete :| si tare mie frica ca o sa fiu singur o viatza intreaga .... Am aici ceva poze cu mine http://yombtron.hi5.com help me plzzzzz
ombtron
Postat pe 11 Mai 2009 21:59
ai putina rabdare,ce te grabesti la faza ca iti este frica sa nu ramai singur? nu esti urat. cand am citit ce ai scris am crezut ca este vb de cineva de peste 40 de ani.. esfi f okay. dar nu tre sa pari disperat in fata fetelor.. fi glumet dar indiferent.. nu glume proaste pe seama lor. daca nu ai de gand sa te schibi,ramai asa dar ai rabdare si vei gasi,vei gasi o fata cu care sa te simti confortabil si okay..
yoo_roxx
Postat pe 21 Iunie 2009 04:05
om

lasa ba mami ca-ti gasesti tu un sufletel acolo care sa te aprecieze.

pana atunci, munceste pe branci ca sa-ti faci cat de cat un statut acolo,fetele astea d-acu' sunt f materialiste,au in cap numa' manelisti si fotbalisti...

hai capu' sus! lasa ca rezolvi tu si virginitatea aia...

apropos,poate te duci la o cordelina...ca sa te ajute, macar obsesia asta sa n-o mai ai...dai un ban,da' iti rezolvi treaba,du-te la una recomandata de cineva,ca sa nu dai de vreun necaz.

eu recomand in general ca baietii si fetele cand fac dragoste prima oara, sa fie amorezati,dar acu' traim alte timpuri...
poate ai noroc si dai de o fata buna..si te invata sa iubesti frumos...
hai bafta
iasomia
Postat pe 21 Iunie 2009 08:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM II INTEGRAM PE HANDICAPATI IN SOCIETATE 21 De la: marialeia 26 August 2012 16:17
Nu mai am chef de nimic 158 De la: quasaria 28 Februarie 2010 19:46
Un sfat pentru o necunoscatoare va rog! 12 De la: Lidiaolteanu 22 Aprilie 2010 11:00
ajutorr DIVORT,COPIL,URA SI RAZBUNARE 30 De la: eUniversum 1 Iunie 2012 14:49
Iubire in exil de Donna V 30 De la: vivacedonna 21 Decembrie 2011 15:17
Setari Cookie-uri