unghii false

eu am unghii cu gel si ce patesc pana cad
garbo091261
Postat pe 31 Decembrie 2009 14:22
Buna fetele!!! Pt.cele interesate,aplic unghii false(tipsuri),fac constructie pe unghii si protectie cu gel.Folosesc aparatura si materiale super profesionale (Diamond Nails).Avantajul?Toate serviciile mele vi le pun la dispozitie direct la domiciliu! Pt.detalii ma puteti contacta la tel:0729.71.71.76 sau la id mess: nail_art_bucuresti
annitza
Postat pe 19 Februarie 2010 18:24
este tocmai invers!!pt gel inca nu s-a inventat o solutie care sa dizolve!!!eu sunt tehnician unghii false!!
kuklla78
Postat pe 17 Martie 2010 14:06
o relatie super. ambele sunt zodii de aer. Compatibilitate garantata!
noramar
garbo078389
Postat pe 12 Aprilie 2010 22:12
aia cu acetona este una din idei,a doua e sa pilesti unghia falsa,cu grija pana la cea naturala,eu le fac din 1994,deci stiu despre ce vorbesc,cu gel si nu se spune silicon,protejeaza f mult unghia ta,insa nu uita,tr sa te acomodezi cu ele,e frumos sa avem unghiile ingrijite.
garbo059722
Postat pe 13 Aprilie 2010 17:15
asa este fetelor,sunt stilist protezist unghii si urmaresc parerile voastre in materie de unghii false,folosesc rsina acrilica(portelan),intradevar daka nu le puneti la persoane care sunt specializate in domeniul acesta riscati sa ramaneti si fara ele.in primul rand conteaza materialele cu care lucreaza aceea persoana,trebuie sa fie profesionale nu cu ce le vine la indemana ca au vazut ele de cateva ori si se apuka sa puna dupa ureche,in plus daka se pun cum tebuie nu vad de ce sa va faceti atatea probleme,par f naturale aspectul mainilor este intotdeauna ingrijit si intretinerea lor care se face la 2 saptamani max 3,nu este asa o mare povara incat sa nu putem sa facem efortul de a ne aranja.dak ar fii sa ne zgarcim asa la toate ,haideti sa nu ne mai luam o crema,un rimel un ruj...., sa gandim normal k intotdeauna o femeie trebuie sa faca mici sacrificii ptr a fii mereu frumoasa!va pup
alinasibel
Postat pe 15 Aprilie 2010 01:11
ai dreptate, si mie unghiile false mi-au creat numai probleme. mi le-am pus acum 3 ani, din lipsa de timp, dar akum regret amarnic comoditatea. le-am dat jos akum 3 luni si de atunci ma chinui sa-mi tratez unghiile mele. au ramas foarte subtiri, casante si nu mai cresc apropape deloc. akum fac un tratamen, dar dureaza. asa ca fetelor, este intr-adevar foarte comod si usor cu unghii false, dar pretul platit atunci cind ti le dai jos este enorm. ramine la alegera voastra. dar cum se spune, tot ceea ce este natural este mai bun. si pe deasupra sa nu uitam citi bani dam pe cele false.
flamia
Postat pe 15 Aprilie 2010 10:16
mAI SI miee....mi-au creat! is atat de falseee incat zgarie singure, far' sa ma mai consultee
si zgarie rauuuu
fleurdelis
Postat pe 15 Aprilie 2010 10:18
eu ador unghiile false, mi-am pus acum o luna, de lungime medie si nu voi mai renunta la ele niciodata. ma duc la umplut o data la luna iar in privinta pretului de ce ziceti ca se duc o gramada de bani? eu am platit 40 lei pt pus si 20 lei pt umplut iar pt repartii e gratis. mentionez ca aceste tarife le gasiti in baia mare, in alte orase nu stiu ce preturi sunt
oanaiulliana
Postat pe 16 Aprilie 2010 08:54
adora=le in continuare!
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 08:56
Fetelor ajutati-ma...am o okazie si vreau sa-mi fac unghiile cu gel dar nu stiu unde as putea sa gasesc o profesionista. Daca cineva dintre voi stie pe cineva din Braila astept raspuns.Multumesc
anutza84_k
Postat pe 16 Aprilie 2010 22:30
unghiile false de cele mai multe ori se dau jos cu freza ... asa k te sfatuiesc sa-ti faci o programare si sa te duci la cineva care se pricepe ... daca te hotarasti sa le dai jos singura s-ar putea sa regreti aceasta decizie o perioada de refacere va fi mult mai lunga!!!
garbo109130
Postat pe 17 Aprilie 2010 08:42
Vand set pentru aplicarea unghiilor false la super prêt.setul contine:
-lampa uv,2tuburi,19w
-ghilotina
-2buffere
-2pile banana
-1pila dreptunghiulara
-solutie degresatoare
-lipici pentru tipsuri
-gel alb pentru french permanent
-gel roz
-2 pensule
-solutie ultra finish
-solutie uv protect
-solutie nail preparator
-solutie mega shine
-scoici pisate
Totul la 350 de ron!!!!detalii la mishanails
garbo121322
Postat pe 25 Mai 2010 21:40
Doar ghilotina cat costa? Ca am o treaba cu ea.
Doara
Postat pe 25 Mai 2010 21:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Varsta in dragoste 1 De la: byanka_rcv 29 Martie 2010 09:58
ce -i mai bine?nevasta ?sau amanta? 53 De la: garbo074997 14 Ianuarie 2010 22:35
va rog cine poate sa ma ajute cu un sfat sau sa-mi dea cineva un raspuns la intrebarea ce no pot rezolva ..e urgent 1 De la: garbo204399 6 Mai 2011 01:38
relatie sef-asistenta 23 De la: alejandro33 5 Ianuarie 2011 16:08
filme 4 De la: garbo057755 28 Decembrie 2010 19:27
Setari Cookie-uri