Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

hai....va pupez...si...ajutati fata...ca vedeti si voi ca...are muuuuuuuuuuuuulllltaaaaaaaaaaaaa...........nevoie!!!
yo...ma bag la scutece...ca dimineatza...tre sa fiu fresh`...altfel...ma alunga americanii dreaq!!!!

o noapte plina de intelepciune sa afle si fata asta...cum e treaba cu....
ovidiu42
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:30
puisori, va pup pe portofel. am fugit la pat ca mi-a intepenit fundul pe scaun . aparusem pt. 10 minute si am stat o ora
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:33
De la: si_totusi, la data 2009-04-14 23:33:02puisori, va pup pe portofel. am fugit la pat ca mi-a intepenit fundul pe scaun . aparusem pt. 10 minute si am stat o ora
Ma muncesc sa-i dau de capat,pina in paste sper sa pot pune vreo poza...un pic de rabdare,sint bobocel,notte a tutti.
daniel_m67
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:35
MA impiedic cu o singura conditie sa ca peste el si la tonajul meu e clar ca nu mai face sex{dragoste},cu altcineva,o sa fiu atenta sa nu moara si asta,
scrichy
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:35
Ovidelu`... ti-i iei mamicule...
gabitzza
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:36
De la: gabitzza, la data 2009-04-14 23:36:34Ovidelu`... ti-i iei mamicule...
Gabitu,ori mi-e prea somn,ori sint aerian,nu mi-a mers skimbul mai incerc si mine,notte.
daniel_m67
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:39
fetelor si baietilor....pana la urma l-ati lamurit pe bietul baiata care are probleme???????...sigur nu are lobul sexualitatii intreg.....e imposibil sa nu ai o dorinta colo...un fior, o strafulgerare, un viermisor in stomac, un fluturas pe glandele salivare.....oricat de lemn ai vrea sa pari a fi....

si donsoara cu psilogia...sau asa ceva...mami, lasa-ne....esti prea alambicata si prea incalcita....tu chiar crezi ceea ce zici???..sau ai avut azi o problema existentiala si nu ai gasit cine sa-ti asculte ideile crete??????
tutankhamon
Postat pe 15 Aprilie 2009 00:17
fetele, mor de ras
cred ca ma crede nebuna colegul de birou...

am avut nevoie de multa putere de concentrare sa citesc ce a scris don'soara!!! mi-e suficient pt ziua de azi!
zambila
Postat pe 15 Aprilie 2009 09:04
floricico...clar ca are probleme...de comportament, ca ne crede pe noi tampiti, de gramatica, ca sare peste cratime, si existentiale, ca uite ce da din ea...

ma mai prinse si intr-o pasa proasta aseara, ca m-a intaratat cu "filozofia vietii"...si uite ce-a iesit

wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 09:34
Poate ca sunt putini cei care sunt fideli in timpul casatoriei dar sunt sigur ca ei exista.Sa nu ii blamam ca vor sa fie corecti cu sotiile lor ci sa ne gandim ca poate o iubire mare ii leaga de ele.Bineanteles ca e mai usor sa inseli decat sa te pastrezi dar poate merita acea persoana de acasa sa ii fii fidel.Sa incercam sa ii intelegem ce ii fac pe acesti barbati sa fie cuminti si poate nu ii vom critica.
florin_c76
Postat pe 15 Aprilie 2009 10:01
florin, daca iubesti, eu zic ca nu e greu sa fii fidel...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 10:03
mai gabitza...ce-ti face matza ? ca am citit azi continuarea si am vazt ca ai probleme mari cu ea...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:30
Michelle, azi dimineata la 5 miorlaia pacatosenia , de-ti ridica paru-n cap, mi-era ca-mi vin vecinii la usa sau ca-i face ala batranu vant de la balcon

Mamicule, prinde niste acute , si niste sunete ciudate rau de tot..
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:34
inima de mama vitrega...ce dreaku a trebuit sa ii dai pastile ?

deschide usa si las-o sa se duca in tara ei...o gasi ea un martan sa o incotolmaceasca, si vine racorita...

faza nashapa e ca daca scapa te umple de mostenitori...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:37
Dar ma rog fiecare face precum o taie capul,asa cum isi asterne asa doarme,asa mai vreti femeilor egalitate, ca nu aveti cum pt ca barbatul este lasat de la natura sa se dea la femeie adica el sa ia inititiva,dar daca femeia se lasa asa usor convinsa si sedusa de ei,trebuie sa te impui si sa nu te laso sa faci ce vrea el,pt ca de asta junge-ti carpa lor de sters pe jos.CREde-ma ca de barbati nu duc lipsa dar eu vreau un barbat de calitate nu o maimuta in calduri,pt ca eu ma respect,
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:54
Dar ma rog fiecare face precum o taie capul,asa cum isi asterne asa doarme,asa mai vreti femeilor egalitate, ca nu aveti cum pt ca barbatul este lasat de la natura sa se dea la femeie adica el sa ia inititiva,dar daca femeia se lasa asa usor convinsa si sedusa de ei,trebuie sa te impui si sa nu te laso sa faci ce vrea el,pt ca de asta junge-ti carpa lor de sters pe jos.CREde-ma ca de barbati nu duc lipsa dar eu vreau un barbat de calitate nu o maimuta in calduri,pt ca eu ma respect,
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:54
Si pot sa zic ca nu duc nici lipsa de respect,si mai ales sa va mai spus ce prost gandesc unii.In loc sa tina cu un om cumsecade,care este de incredere si te poti baza ei tin cu oamenii egoisti,si fara minte pe care nu tepoti baza,si nici incredere nu poti avea,apoi mai vor si ajutati chiar imi vine sa rad cand aud de cata prostie poata exista
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:58
Si pot sa zic ca nu duc nici lipsa de respect,si mai ales sa va mai spus ce prost gandesc unii.In loc sa tina cu un om cumsecade,care este de incredere si te poti baza ei tin cu oamenii egoisti,si fara minte pe care nu tepoti baza,si nici incredere nu poti avea,apoi mai vor si ajutati chiar imi vine sa rad cand aud de cata prostie poata exista
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 11:58

Draga, imi pare rau ca ai dat doar peste maimute in calduri...
Dar, crede-ma, barbati adevarati exista si nu e nevoie sa te impui in fata lor cu biciul... Te vor trata ca pe o doamna, cu conditia sa fii o doamna, fireste.

Deschide ochii mai bine pe viitor si mai iesi si tu din padure...
Ella34
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:01
in romania cam greu,sa ma gasesti barbati de incredere pt ca sunt parsivi mai gasesti cate unul ratacit, dar daca tu esti serioasa normal sa nu te multumesti cu lucruri slabe.Dar daca tu esti un lucru slab normal ca nu poti avea pretentii.Pretentiile le pot avea doar ce merita asta
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:04
in romania cam greu,sa ma gasesti barbati de incredere pt ca sunt parsivi mai gasesti cate unul ratacit, dar daca tu esti serioasa normal sa nu te multumesti cu lucruri slabe.Dar daca tu esti un lucru slab normal ca nu poti avea pretentii.Pretentiile le pot avea doar ce merita asta
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:04
adica ca pretentii poate avea cine merita.pt ca ca sa poti fii exigent cu alte persoane trebuie sa fii exigent mai intai cu persoana ta,asa ca mai scuteste-ma pt ca eu nu fac parte din turma prefer sa stau la margine si sa privesc cum se arunca altiii pt ca multi nu asculta
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:06
adica ca pretentii poate avea cine merita.pt ca ca sa poti fii exigent cu alte persoane trebuie sa fii exigent mai intai cu persoana ta,asa ca mai scuteste-ma pt ca eu nu fac parte din turma prefer sa stau la margine si sa privesc cum se arunca altiii pt ca multi nu asculta
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:06
corect
si_totusi
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:06
De la: si_totusi, la data 2009-04-15 12:06:36corect


ba, chiar, foarte corect
si_totusi
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:08
De la: irina_24ro, la data 2009-04-15 12:04:09in romania cam greu,sa ma gasesti barbati de incredere pt ca sunt parsivi mai gasesti cate unul ratacit, dar daca tu esti serioasa normal sa nu te multumesti cu lucruri slabe.Dar daca tu esti un lucru slab normal ca nu poti avea pretentii.Pretentiile le pot avea doar ce merita asta


deci sa inteleg ca esti slaba si ai calcat pe bec????e clar mami...ai avut o zi proasta si vrei sa ne strici si noua nu una ci doua zile....puiu....lasa-ne...daca vrei sa faci audienta nu te mai obosi...eu una voi sari peste postarile tale alambicate si fara cap si fara coada.....
tutankhamon
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:11
De la: si_totusi, la data 2009-04-15 12:08:19
De la: si_totusi, la data 2009-04-15 12:06:36corect


ba, chiar, foarte corect


Totusico, tu continui sa incurajezi copila..?
Ella34
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:13
Pt ca ce ma enerveaza la oameni ei fac misto dintr-un om bun ca Becali care a ajutat atatia oameni si se zbate sa faca ceva pt oameni.Oamenii tin cu oamenii egoisti si parsivi pe care nu te piti baza,si de oamenii buni isi bat joc si mai se intreaba de ce nu sunt ajutati.Nu sunt ajutati de prosti ce sunt si nu merita,pt ca ei tin cu oamenii egoisti dar vor sa fie ajutati de oamenii cumsecade.Ce credeti ca oamenii cumsecade sunt prosti?Fratilor nu mai confunda-ti bunatatea cu prostia si treziti-va, in loc sa tine-ti cu oamenii care se zbat sa faca ceva pt oameni tineti cu cei egoisti.De asta a ajuns tara asta de rapa din cauza nepasarii unul fata de celalalt.Pt ca cu un om trebuie sa il ajuti dar sa nu il lasi sa profite de tine,daca tu ii permiti este si vina ta.In loc sa dai vina pe altii mai intai sa vezi si de greselile tale
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:14
Pt ca ce ma enerveaza la oameni ei fac misto dintr-un om bun ca Becali care a ajutat atatia oameni si se zbate sa faca ceva pt oameni.Oamenii tin cu oamenii egoisti si parsivi pe care nu te piti baza,si de oamenii buni isi bat joc si mai se intreaba de ce nu sunt ajutati.Nu sunt ajutati de prosti ce sunt si nu merita,pt ca ei tin cu oamenii egoisti dar vor sa fie ajutati de oamenii cumsecade.Ce credeti ca oamenii cumsecade sunt prosti?Fratilor nu mai confunda-ti bunatatea cu prostia si treziti-va, in loc sa tine-ti cu oamenii care se zbat sa faca ceva pt oameni tineti cu cei egoisti.De asta a ajuns tara asta de rapa din cauza nepasarii unul fata de celalalt.Pt ca cu un om trebuie sa il ajuti dar sa nu il lasi sa profite de tine,daca tu ii permiti este si vina ta.In loc sa dai vina pe altii mai intai sa vezi si de greselile tale
irina_24ro
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:14
am zis de ieri ca tin cu ea? am zis. asta fac. si le spune bine. barbatii e bagabonti si parsivi.
si_totusi
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru doamne care se respecta 72 De la: garbo265966 15 August 2012 09:00
Un sfat bun de la voi conteaza mult pentru mine precum proverbul" un sut in fund e un pas inainte" 259 De la: george41 11 Iunie 2010 12:27
Prezervativ rupt. 7 De la: garbo_462585 7 Martie 2017 14:02
Prezervativ rupt 34 De la: florin_c76 11 Mai 2010 15:34
indiferenta la barbati 70 De la: marilena71 3 Iulie 2010 12:15
Setari Cookie-uri