Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

Neaa! :*

Iar ?
Axl_R
Postat pe 6 Martie 2013 08:02
Din nou ...Esti ?
Rotty
Postat pe 6 Martie 2013 08:04
nc da. :)))
Axl_R
Postat pe 6 Martie 2013 08:06
De la: florin_c76, la data 2009-04-06 00:29:52Eu unul sunt adeptul raspunsului afirmativ doar ca trebuie intervenit mereu cu ceva nou in viata amoroasa ptr.a ni interveni monotonia.

Din moment ce ai ales femeia iubita ,sigur ca toata viata faci dragoste cu ea,alta nu-i ca ea!
Daca esti casatorit din interes,atunci inoti in ape tulburi.
http://www.youtube.com/watch?v=-vORE3GtncU
garbo_11724
Postat pe 6 Martie 2013 19:52

unde esti Florinele sa vezi cum iti este resuscitat topicul ?
jeanette40
Postat pe 6 Martie 2013 20:16
De la: jeanette40, la data 2013-03-06 20:16:54
unde esti Florinele sa vezi cum iti este resuscitat topicul ?


Am spus ceva gresit?
Gibonul este stramosul real al omului de astazi,lebedele traiesc in monogamie.
Brbații și aleg partenerele dup anumite criterii: vrst, sntate, fertilitate, forme ct mai feminine, buze pline și fața curat (adic fr pete, coșuri și alte semne), iar femeile și aleg partenerii care sunt sntoși, cu umeri lați, eventual mușchi, potenți sexual, nalți, cu trsturi masculine clar conturate, capabili s se descurce n viaț, s le susțin și s fie inteligenți.
Sigur trebuie sa admitem si cazurile de exceptie,onanistii,lesbienele,homosexualii in general care nu tin cont de nimic decit de instinctul sexual,de satisfactii.Odata cu procesul de globalizare,in Romania au patruns idei ,practici occidentalo-americane,acolo familia nu reprezinta nimic,doar interesul material,satisfactiile sexuale,consumul de droguri si alcool,datorita unei societati in degringolada,cu economie haotica,care genereaza nesiguranta pentru viitor a individului.La ora actuala in Romania conduc puscariabilii,excrocii,prostituatele,clanurile criminale in asociere tocmai cu cei care ar trebui sa asigure protectia populatiei,justitia este corupta si aflata in subordinea celor care ne conduc si atunci cine sa pedepseasca infractoriii?
Revenind la subiectul topicului,constatam ca femeile insala sotii pentru interese materiale ,sotii insala nevestele sa se razbune,alteori gasim combinatii intre babe si tineri sau mosnegi si copile,fara sentimente dar bine conturate motivele,interesele materiale,obtinerea unei functii etc.Romania in prezent ,este o tara fara un sistem politic conturat,in care se urmareste indobitocirea populatie prin promisiuni si dogme religioase,condusa de puscariabili si UE.

garbo_11724
Postat pe 7 Martie 2013 13:29
De la: garbo_11724, la data 2013-03-07 13:29:44
De la: jeanette40, la data 2013-03-06 20:16:54
unde esti Florinele sa vezi cum iti este resuscitat topicul ?


Am spus ceva gresit?
Gibonul este stramosul real al omului de astazi,lebedele traiesc in monogamie.
Brbații și aleg partenerele dup anumite criterii: vrst, sntate, fertilitate, forme ct mai feminine, buze pline și fața curat (adic fr pete, coșuri și alte semne), iar femeile și aleg partenerii care sunt sntoși, cu umeri lați, eventual mușchi, potenți sexual, nalți, cu trsturi masculine clar conturate, capabili s se descurce n viaț, s le susțin și s fie inteligenți.
Sigur trebuie sa admitem si cazurile de exceptie,onanistii,lesbienele,homosexualii in general care nu tin cont de nimic decit de instinctul sexual,de satisfactii.Odata cu procesul de globalizare,in Romania au patruns idei ,practici occidentalo-americane,acolo familia nu reprezinta nimic,doar interesul material,satisfactiile sexuale,consumul de droguri si alcool,datorita unei societati in degringolada,cu economie haotica,care genereaza nesiguranta pentru viitor a individului.La ora actuala in Romania conduc puscariabilii,excrocii,prostituatele,clanurile criminale in asociere tocmai cu cei care ar trebui sa asigure protectia populatiei,justitia este corupta si aflata in subordinea celor care ne conduc si atunci cine sa pedepseasca infractoriii?
Revenind la subiectul topicului,constatam ca femeile insala sotii pentru interese materiale ,sotii insala nevestele sa se razbune,alteori gasim combinatii intre babe si tineri sau mosnegi si copile,fara sentimente dar bine conturate motivele,interesele materiale,obtinerea unei functii etc.Romania in prezent ,este o tara fara un sistem politic conturat,in care se urmareste indobitocirea populatie prin promisiuni si dogme religioase,condusa de puscariabili si UE.





ai mare dreptate, dragule
vorbim despre o majoritate indobitocita pt ca i-a cam luat valul occidental, dar nu toti sunt la fel...
cit despre politica si coruptie...
asa a fost mereu, doar ca nu se stia public atit de multe ca acum...
vivacedonna
Postat pe 9 Martie 2013 13:54
In tarile occidentale coruptia este si mai mare multe se joaca cu destinele altor tari si sub pretextul eliberarii de sub jugul??????????? le fura petrolul etc.Noi ca tara am avut bunul simt al nostru n-am alergat dupa averile altor state si acum ce se intimpla? Unii tradeaza si rup si musca din trupul ei odata cu toate vinzarile si privatizarile .Daca mai eram tinara n-as fi putut rabda acum ma impac cu ideea ca se va naste acel roman care va invinge relele din tara si ne va aduce impacarea noua a celor care nu vom mai fi.
fengari
Postat pe 9 Martie 2013 15:29
Nu, in nicun caz :)
DyFashion
Postat pe 26 Iunie 2013 01:05
De la: florin_c76, la data 2009-04-06 12:23:16Ma cunosc destul de bine ca sa-ti pot raspunde ca pot rezista mai ales daca iti iubesti familia f.mult.Cat despre noutati inseamna pozitii noi,alte mangaieri,comunicare permanenta intre soti inainte si dupa act,etc.
pot sa te intreb dupa atata timp tot asa de convins esti .>>>>>>>>>>> ce zodie esti?????????? tare as dori saa-mi raspunzi mersi>
doremi
Postat pe 29 Iunie 2013 23:24
Parerea mea este ca da, se poate.Dar asta depinde de sotie. O femeie daca stie sa-si tina barbatul langa ea, ii va fi fidel. Dar cum multe femei dupa un anumit timp incep sa nu mai dea importanta vietii sexuale, sunt toate sansele ca barbatul sa aibe alte relatii cu alte femei.
Dony_Grig_1
Postat pe 9 Septembrie 2013 03:53
Rezista, daca face in asa fel ca sotia lui sa nu afle totul. Eu insa as intreba-o de la inceput:
-Preferi sa fac sex cu tine si sa ma gandesc la alta sau sa fac sex cu alta si sa ma gandesc la tine?
delly000311
Postat pe 15 Aprilie 2014 13:04
Un om care nu este cinstit Cum poate fii atunci fidel sa nu însele.
În primul rand lipsește încrederea intre oameni șiiîn fond și căsătoriile sunt tot o afacere unde fiecare urmărește interesul propriu acum câștiga cel care stie sa domine,
Ingerasulluptor
Postat pe 17 Decembrie 2014 14:44
Femeile stau cu bărbații atâția ani nu pt iubirea pt ei ci mai degrabă pt iubirea de avere sa facă sa strângă,
Ingerasulluptor
Postat pe 17 Decembrie 2014 14:46
De la: garbo_406810, la data 2014-12-17 14:46:54Femeile stau cu bărbații atâția ani nu pt iubirea pt ei ci mai degrabă pt iubirea de avere sa facă sa strângă,

trista concluzie...sa inteleg ca asta ai observat la tine in familie?!?...si nu inteleg o chestie...doar femeia face asta...ce strangatoare nenorocita...vai de barbatii aia mana-sparta...nenorocite mai sunt femeile astea asa strangatoare care ii tin pe linia de plutire si strang o viata intreaga avere...ma intreb cui o ramane averea ca in mormant sigur nu se duce cu ea...probabil copiilor...hmmmm...asa femei nenorocite...sa traga in halul asta cu casa...eu nu cred asa ceva :))
Yvonne_Ayana_1
Postat pe 20 Decembrie 2014 03:53
De la: Dony_Grig_1, la data 2013-09-09 03:53:00Parerea mea este ca da, se poate.Dar asta depinde de sotie. O femeie daca stie sa-si tina barbatul langa ea, ii va fi fidel. Dar cum multe femei dupa un anumit timp incep sa nu mai dea importanta vietii sexuale, sunt toate sansele ca barbatul sa aibe alte relatii cu alte femei.


Real-Extraconjugal.com --- O altfel de comunitate!


Asta da semnătură!
Axl_R
Postat pe 20 Decembrie 2014 11:06
De la: Yvonne_Ayana_1, la data 2014-12-20 03:53:03
De la: garbo_406810, la data 2014-12-17 14:46:54Femeile stau cu bărbații atâția ani nu pt iubirea pt ei ci mai degrabă pt iubirea de avere sa facă sa strângă,

trista concluzie...sa inteleg ca asta ai observat la tine in familie?!?...si nu inteleg o chestie...doar femeia face asta...ce strangatoare nenorocita...vai de barbatii aia mana-sparta...nenorocite mai sunt femeile astea asa strangatoare care ii tin pe linia de plutire si strang o viata intreaga avere...ma intreb cui o ramane averea ca in mormant sigur nu se duce cu ea...probabil copiilor...hmmmm...asa femei nenorocite...sa traga in halul asta cu casa...eu nu cred asa ceva :))


Eu vad ce se intampla cu femeile casatorite.
care nu vad altceva decat sa stranga,dar unii barbati nici macar nu au. Venituri,de fe oare mai tin parazitii langa ele,iubire sigur nu este ci doar slabiciune
Ingerasulluptor
Postat pe 20 Decembrie 2014 19:16
Eu cred ca banii sunt oslabiciune pt unii.

pt ca si mie imi plac banii dar euincerc sa nu trag pe altii ii in jos si sa nu imi bat joc de oameni si nu cred ca este crvs gresit sa nu iti placa sa iti bati joc de oameni.pt bani.
Daca simt

Ingerasulluptor
Postat pe 20 Decembrie 2014 19:24
Dar nivinupot arata unui barbat afectiune cand euamo parere ptoasta despre el.ru nu vreau sa tac si safac,sa profit si sa ii dau un sut,
dar nici sa joc teatru sa arat ceea ce eu nu simt cu adevarat..
unele femei tac sa stea in casa la socri,sau alte beneficii.
mie nu imi trebuie decat banii mei si sa nu profite mimeni de mine sa le muncesc mocca.
eu nu vreau doar relatie profedionala,,eu vreau s fiu silibera emotional si sa tip la cineva care ma scoate din sarite
Ingerasulluptor
Postat pe 20 Decembrie 2014 19:41
De la: garbo_406810, la data 2014-12-20 19:41:55Dar nivinupot arata unui barbat afectiune cand euamo parere ptoasta despre el.ru nu vreau sa tac si safac,sa profit si sa ii dau un sut,
dar nici sa joc teatru sa arat ceea ce eu nu simt cu adevarat..
unele femei tac sa stea in casa la socri,sau alte beneficii.
mie nu imi trebuie decat banii mei si sa nu profite mimeni de mine sa le muncesc mocca.
eu nu vreau doar relatie profesionala,,eu vreau s fiu si libera emotional si sa tip la cineva care ma scoate din sarite


la munca trebuie sa te comporti profesional,sa iti stapanesti emotiile si antipatia pt cineva care intro zi te jigneste si in alta zi se comporta ca si cum nimic nusar fii intamplat.

Dar in afara serviciului vreau sa fiu libers emotional,nu sa mai imi tin gura pt bani ca stau la soacra,etc am beneficii,eu vreau doar banii mei sa nu o slugaresc miocca..
eu vreau sa fiu libers emotional pt ca nu sunt un robot
Ingerasulluptor
Postat pe 20 Decembrie 2014 19:51
Atunci cand ai doar profesional in cap,adica doresti mereu sa faci bani atunci nu poti sa fii liber emotional ci tot timpul trebuie sa te comporti profesional.
ceea ce eu nu vreau sa ma comport doar profesional.de aceea eu vreau sa am si emotional,adica sa ma simt si libera emotional sa spun ceea cd nu imi convine,ceea ce ma deranjeaza .daca vrei doar bani si profesional atunci nu te poti comporta sa fii liber emotional.pt ca profesionalul cu emotionalul nu se potrivesc.
nu poti fii liber emotional si sa faci bani,pt ca atunci cand primesti bani trebuie sa te comporti ptkfesional,fara resentimente,fara sa te certi.pt ca omul nu este un robot.
omul are nevoie si de relatie profesionala atat cat si de relatie emotionala.
da sa fii liber emotional sa spui ceea ce te derajnjeaza dar sa nu o spui cu ura,sa fii diplomat nu chiar ca un animal.
Ingerasulluptor
Postat pe 21 Decembrie 2014 12:32
De la: garbo_406810, la data 2014-12-21 12:32:59Atunci cand ai doar profesional in cap,adica doresti mereu sa faci bani atunci nu poti sa fii liber emotional ci tot timpul trebuie sa te comporti profesional.
ceea ce eu nu vreau sa ma comport doar profesional.de aceea eu vreau sa am si emotional,adica sa ma simt si libera emotional sa spun ceea cd nu imi convine,ceea ce ma deranjeaza .daca vrei doar bani si profesional atunci nu te poti comporta sa fii liber emotional.pt ca profesionalul cu emotionalul nu se potrivesc.
nu poti fii liber emotional si sa faci bani,pt ca atunci cand primesti bani trebuie sa te comporti profesional,fara resentimente,fara sa te certi. Si sigur nu poti pt ca omul nu este un robot.
omul are nevoie si de relatie profesionala atat cat si de relatie emotionala.
da sa fii liber emotional sa spui ceea ce te derajnjeaza dar sa nu o spui cu ura,sa fii diplomat nu chiar ca un animal.

poti sa fii si liber emotional atunci cand cineva sa te supere sa ii dai cu ceva in cap,sau poti sa o faci intrun mod civilizat,
Adica sa nu vb cu ura atunci cand manifesti supararea fata de cineva.
si mai este vb si de faptul cat de serios esti tu ca sa poti fii luat in serios de altii.
Ingerasulluptor
Postat pe 21 Decembrie 2014 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Telefonu....... 20 De la: nathalie 31 Octombrie 2011 09:12
Dar femeia ?......rezista ...sa aiba doar un singur barbat... toata viata ??? 8 De la: nelly05 27 Februarie 2010 14:51
rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata 16 De la: mia79x 7 Iulie 2009 16:49
Femei cu probleme ginecologice 2 De la: Eugenia69 9 Iulie 2011 19:51
nu imi gasesc jumatatea 27 De la: Flor60 23 August 2009 12:11
Setari Cookie-uri