Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

hmmm, multa lume ma taxeaza de imbecil. ca sunt necopt, ca sunt orbit de sex. prostii !!! nu e sex, gabitzo, e dragoste. daca era doar sex, nu insistam sa ma insor cu ea. ca sex poti face si fara casatorie. wife ma completeaza. ma simt intreg doar alaturi de ea. intelege ce ii spun. nu trebuie sa ii explic de ce gandesc intr-un anume fel. nu e geloasa. nici nu ar avea de ce. pe mine nu ma intereseaza alta femeie. toate celelalte imi par nesarate si banale.
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:43
sunt un om al cuvintelor, nu am de ce sa le memorizez.

eu tin minte aproape tot romanul pe care l-am scris
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:46
De la: prometeus_969, la data 2009-04-12 22:46:18sunt un om al cuvintelor, nu am de ce sa le memorizez.

eu tin minte aproape tot romanul pe care l-am scris
Ti se pare ca esti la sfirsit de cariera?,la cit o sa mai scrii de acum incolo,peste ani,o sa le uiti pe astea si e normal.Anormala e skimbarea orientarilor fara temei.Imi place cum gindesti,dar...stii,la poalele muntelui multi,in vorbe,l-au si urcat...mi-ar place sa ne vedem in virful lui cu acelasi entuziasm...succes.
daniel_m67
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:52
Intelepte vorbe ...
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:54
nu, nu sunt la sfarsit de cariera. sper sa imi gasesc timp sa imi termin romanul, am multe proiecte de terminet.

de entuziasmul meu se ocupa wife, si nu e genul duios cand se supara ca nu scriu.
prometeus_969
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:57
Observ ca mai sunt barbati ca mine adica fideli.Poate ca exista si sotii fidele,nu?
florin_c76
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:35
La intrebarea ta...pot raspunde cu siguranta!DA!Mai exista sotii fidele!Una dintre ele iti scrie acum.
mariaiulia
Postat pe 13 Aprilie 2009 10:20
Bravo, prometeus_969, imi place de voi ! Keep up the good work
Irenne88
Postat pe 13 Aprilie 2009 12:23
Vad ca pe langa mine fidel sunt si femei fidele.E bine!
florin_c76
Postat pe 13 Aprilie 2009 23:02
De la: florin_c76, la data 2009-04-13 09:35:00Observ ca mai sunt barbati ca mine adica fideli.Poate ca exista si sotii fidele,nu?


Florinache, nevasta-ta mai...Ha?.
gabitzza
Postat pe 14 Aprilie 2009 18:04
uite-i frate ca rezista. n-a aparut unu' sa zica ca a sarit parleazul.
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:57



totusico...ma uimesti...

barbatii is mai cu perdea...o dau cotita ca nu-i intelege nevasta...sau ca s-au impiedicat de amanta...asa...ca de Everest...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:00
apoi, aici pot spune. doar nu le luam adresa si codul numeric.
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:10
mai zic si ei...da' tot fomeile sunt campioane...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:12
Eu zic ca ei nu fac confesiuni de genul asta femeilor ...

unde mai pui ca nu se pot spune picanteriile asaaa "ca-ntre baieti"
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:14
pai da...ca pe urma incep femeile sa-si puna neuronii pe moatze si sa se intrebe daca e serios sau nu...cand recunosti ca ai nevasta si amanta, ai pus-o...ca pana la urma si amanta aspira la titlul de sotie...de parca ar fii cine stie ce branza...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:16
Pai cum sa nu fie ? Se cheama ca ai Teluri ..
blanca
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:24
si "succesuri"
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:42
De la: mielutza, la data 2009-04-14 21:14:47Eu zic ca ei nu fac confesiuni de genul asta femeilor ...

unde mai pui ca nu se pot spune picanteriile asaaa "ca-ntre baieti"
De altfel si invers...daca unul vine int-o relatie cu intentie serioasa si gaseste persoana potrivita,e absolut necesar sa verse sacul.Daca nu,se sta impreuna atit cit se sta bine si apoi fiecare pe drumul lui...Informatiille gratuite nu te avantajeaza,ba dimpotriva...
daniel_m67
Postat pe 14 Aprilie 2009 21:49
hehe fetelor barbatii sunt tare smecheri ca doar nu sunt prosti sa zica ca asteapta dupa cassatorie ca casatoria implica obligatie .Poate la inceput un barbat zice ca nu asteapta dar daca te vede ca te tii tare lor le plac mai mult fetele pe care le pot avea greu,pt ca fetele care tin la demnitatea lor sunt mai respectate si de incredere.Barbatii sau obisnuit asa,pt ca daca fetele se culca cu ei iniainte de castorie trebuie sa asteapta perioada de proba, sa vada daca sunt cerute de neveste.Femeile nu au mandria lor de asta si sunt tratate asa,fac barbatii ce vor cu ele pt ca le considera slabe
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:04
hehe fetelor barbatii sunt tare smecheri ca doar nu sunt prosti sa zica ca asteapta dupa cassatorie ca casatoria implica obligatie .Poate la inceput un barbat zice ca nu asteapta dar daca te vede ca te tii tare lor le plac mai mult fetele pe care le pot avea greu,pt ca fetele care tin la demnitatea lor sunt mai respectate si de incredere.Barbatii sau obisnuit asa,pt ca daca fetele se culca cu ei iniainte de castorie trebuie sa asteapta perioada de proba, sa vada daca sunt cerute de neveste.Femeile nu au mandria lor de asta si sunt tratate asa,fac barbatii ce vor cu ele pt ca le considera slabe
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:04
mai irino, ai deschis 6 topicuri cu acelasi nume si continut

asta nu ar fii destul, dar mai masacrezi si limba romana...

ce naiba, nene...ca dau si eu in boala lui anakin...chiar atat de greu o fii sa scrii cu cratima ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:07
barbatii sunt smecheri ca nepotrivire la pat,eu cred ca este prostie sa ai un barbat care se comporta frumos cu tine ca te trateaza frumos nu iti vine sa te culci cu el in fiecare zi?Ca ei pot face sex si daca nu iubesc dar noi femeile poate ca punem mai mult suflet pt ca suntem mai sensible,si barbatii mai practici.Ei pun problema pt ca nepotrivire de pat,pt ca doar nu sunt prosti ca casatoria implica obligatii,eu cred ca trebuie sa cunosti persoana foarte bine si daca tine cu adevarat la tine si este serios te asteapta, poate ca chiar te va respecta mai mult si va avea mai multa incredere in tine,si poate nu va insela,acuma depinde cat de toleranta esti si si daca pui piciorul in prag de la inceput,pt ca barbatii sunt foarte smecheri si parsivi nu zic toti mai sunt si exceptiii dar daca un barbat apuca sa ti se urce in cap greu il mai dai jos adica sa il inveti prost de la inceput
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:09
barbatii sunt smecheri ca nepotrivire la pat,eu cred ca este prostie sa ai un barbat care se comporta frumos cu tine ca te trateaza frumos nu iti vine sa te culci cu el in fiecare zi?Ca ei pot face sex si daca nu iubesc dar noi femeile poate ca punem mai mult suflet pt ca suntem mai sensible,si barbatii mai practici.Ei pun problema pt ca nepotrivire de pat,pt ca doar nu sunt prosti ca casatoria implica obligatii,eu cred ca trebuie sa cunosti persoana foarte bine si daca tine cu adevarat la tine si este serios te asteapta, poate ca chiar te va respecta mai mult si va avea mai multa incredere in tine,si poate nu va insela,acuma depinde cat de toleranta esti si si daca pui piciorul in prag de la inceput,pt ca barbatii sunt foarte smecheri si parsivi nu zic toti mai sunt si exceptiii dar daca un barbat apuca sa ti se urce in cap greu il mai dai jos adica sa il inveti prost de la inceput
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:09
batman, batman
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:11
oh my god...mi-e rau...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:11
pai din greseala eu am apasat doar o data, daca s-a introdus de 6 ori ce pot face?
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:11
pai din greseala eu am apasat doar o data, daca s-a introdus de 6 ori ce pot face?
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:11
irina, stai bine ,bag sama , la capitolul acesta. dai o data si se introduce de 6 ori. ca-n povesti;sa vezi si sa nu crezi
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:13
totusico...bine ca te-am prins...nu ai mai semnat condica la rodicuta...si tocmai a inceput sa devina interesant...a mai aparut o tanti cu exact aceeasi problema...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Legalizarea prostituției 81 De la: iasomia 24 Octombrie 2009 12:57
Menaje a trois 53 De la: fleurdelis 7 Iulie 2010 22:54
Daca un intelept arunca o piatra in fantana, toti fraierii se arunca sa o prinda in gura? 25 De la: ratuscaceaurata 22 Noiembrie 2011 03:36
jena de intimitate 48 De la: garbo_1681 28 Iunie 2012 12:05
ajutati-ma..ce pot sa fac ? urgent 83 De la: garbo_13588 27 Octombrie 2013 00:15
Setari Cookie-uri