ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis si arhivat!   /   Topicul urmator

Fertilizare in vitro in ungaria

buna la toata lumea,cum as putea ajunge in ungaria,la o fertilizare,daca avetzi cumva adresa si pretzuri,pls

buna scuze ca idraznesc dar daca esti dispusa si ai posibilirtati incearca la eugin cauta pe net e un centru in barcelona f cunoscut pt reusite in domeniu
bafta

Te pot ajuta eu. Sunt din Oradea,iar cea mai buna clinica din Ungaria e la Debrecen. E la vreo 60 km de Oradea. Am facut si eu fertilizare in vitro. Cunosc toata treaba pe acolo. Daca te mai intereseaza,trimite-mi mail pe claudiaoradea@yahoo.com Iti voi da nr.meu de tel si pot sa-ti explic tot ce ai nevoie si cu cine trebuie vorbit.

Buna sunt Camelia si te rog sa ma ajuti in legatura cu acest subiect, vreau si eu sa fac o fertilizare in vitro sunt din Arad, nu stiu cum sa procedez.

buna sint mariana si vreau urgent va rog un nr de telefon de la clinica DEBRECEN din Ungaria.

bre 51, acilea nu-i biroul informatii..

Debrecen e un oras. care clinica?

cauta aici:

iranydebrecen.hu/ro/informaciok/fontos-telefonszamok

iaca, te-o ajutat Dana...auzi, da` o stii ungureste?

radem noi radem...da' se duc o gramada in ungaria sa se caute...

pai ce? e de mirare?
aici mori cu zile...

adevarul e ca nu stam pe roze..acum o sa ne mai puna sa si platim..asta bashca...

Nu stiu numarul de tel.de la clinica din Debrecen. Il stiu doar pe cel al asistentei care vb romaneste si care va indruma. Dar nu pot da pe orice forum nr.personal al unei persoane. Celor care mi-au trimis mail,pe claudiaoradea@yahoo.com, le-am dat detalii amanuntite si nr.de tel.al asistentei.

te rog trimite pe adresa copacimaria@yahoo.com.Va rog sa nu va suparati daca fac greseli,nu ma prea descurc.Dar va rog daca aveti orice informatie despre clinici fiv trimiteti.va rog din suflet.

Draga kyra nu stiu ungureste pentru ca sint olteanca.I-mi doresc din suflet un copil,nu stiu de ce esti asa rautacioasa.Eu nu vreau sa supar pe nimeni doar ca sint disperata.

Ai avut reusita cu fertilizarea in vitro in Ungaria?

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: