Intrebari pentru Admin.Garbo



Trimite-mi, te rog ca sa pot da mai departe. Daca nu reusesc baietii sa vada care e problema ghicind in poze, macar vad un cutzu dulce foc
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:03
am trimis-o, scumpo...

ioi, ishtenem...daca o postez in JPG...sa vezi ce imi face micabis...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Martie 2009 21:10
De la: AndraMicu, la data 2009-03-09 20:52:47Micabis, nu am primit mailul Adresa este andra@garbo.ro

Wife, ma feream sa scriu adresa normal, nu de alta dar primesc zilnic atat de multe spamuri de la "robotei" care cauta adrese de mail pe unde pot, incat nu le mai fac fata.

Ovi, chiar se cauta buba de la poze de vreo cateva zile incoace. Eu nu stiu limbaje straine gen php asa ca tot ce pot sa fac este sa vorbesc la programare si sa le spun ca tot nu merge. Exista disponibilitate atat din partea mea, cat si din partea lor si s-au incercat mai multe "piste". Problemele unde solutia este simpla (gen blogurile) s-au rezolvat in maxim cateva ore.





andra...oricum...apreciem...sincer...
chestia e ca...cei de la programare...poate ca vor reusi...sau...poate nu!!
depinde de cat de mult vor asta!!
stiu ca tu...n-ai prea multe de-a face cu ei...si...asta e altceva!!
dar...iata ca...vorbeam si noi...si...ma bucur ca ecineva..."din partea firmei"...ca sa zic asa...care pune umaru`...
hai ca...ma pregatesc e scarbici!!
o seara placuta...si voua!!
ovidiu42
Postat pe 9 Martie 2009 21:17
Iasomia, incepusem sa scriu despre curatenia de Pasti, dar nu stiu sigur daca am postat sau nu. Am fost cam ametita azi.

Am inceput sa fac arhive, dar imi va lua vreo cateva zile sa termin curatenia, pentru ca trebuie sa iau la mana fiecare topic. Am inceput sa matur la categoria relatii, unde e artileria grea. Ai sa vezi ca incepe sa se respire pe acolo, fiindca am mutat o parte din mesaje in topicul Arhiva relatii, iar pe altele le-am trimis la categoria corecta (gen mesaje despre horoscop).
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:18
Iubire,

unele sunt urate rau! sterge mami...da-le naiba! ce sa arhivezi?

nu ma pricep,vezi tu cum faci sa fie mai aer nitel...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 21:23
Ovidiu, imi pare rau ca nu am avut timp sa ma ocup eu mai mult pana acum, dar sper sa fiu iertata atata timp cat rezolv problemele cat de repede se poate si raspund in timp util. Cei de la programare sigur o sa rezolve, numai ca uneori si in domeniul lor e nevoie de o mica sclipire. Sunt chestii cu care daca nu te-ai confruntat, necesita un pic mai mult timp de gandire. Si acum e si o situatie speciala pentru ca noi reusim sa uploadam poze. Daca eu sau oricine altcineva din firma nu reusea, atunci era mai usor sa vezi unde e buba.

Distractie placuta la scarbici!

Si off topic, ala mic si blond nu e al meu, e o poza incarcata pentru un test mai vechi si am uitat sa o sterg. Daca o iesi blond cand vine si vremea lui, atunci cred ca tatal va refuza sa il recunoasca. sau va trebui sa ii fac cunostinta cu rudele lipovene.

AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:27
acu' si eu cu parerea ca tot romanul care se pricepe la agricultura si fotbal. ce ar fi ca dupa o perioada, sa zicem 3 saptamani , sa dispara totul la arhiva si sa apara noi topice?

si_totusi
Postat pe 9 Martie 2009 21:30
Iasomia, daca ar fi dupa mine, ce as mai sterge din ele si cator utilizatori nu le-as recomanda alte site-uri sau cursuri de bune maniere, gramatica... Asa ca nu imi ramane decat sa le bag sub pres si ma asigur ca nu ies de acolo.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:32
Andra,

multumim...se simte ca iti pasa...
iasomia
Postat pe 9 Martie 2009 21:35
Wife, am primit poza, o dau acum mai departe. E frumusel foc nazdravanul tau. Nu il imprumuti?

Si_totusi, eu am inceput sa le pun in arhiva pe cele in care nu s-a mai postat de ceva timp, la care nu s-a raspuns sau care nu sunt de acualitate. Ma gandesc ca e cam putin 3 saptamani, mai ales ca sunt unele topice care se pot intinde pe o perioada mai lunga de timp, gen unele despre dieta, cafeneaua si altele.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:41
Cu placere, Iasomia
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:48
na ca mi-am dezactivat si eu bula. M-a mancat, acum sufar ca nu are cine sa mi-o reactiveze la ora asta.
AndraMicu
Postat pe 9 Martie 2009 21:50
De la: prometeus_wife, la data 2009-03-09 21:10:53am trimis-o, scumpo...

ioi, ishtenem...daca o postez in JPG...sa vezi ce imi face micabis...


Sa nu indraznesti ca apa te ia!!!!
Aemulus
Postat pe 10 Martie 2009 06:06
De la: AndraMicu, la data 2009-03-09 21:50:22na ca mi-am dezactivat si eu bula. M-a mancat, acum sufar ca nu are cine sa mi-o reactiveze la ora asta.


problema e si a mea nu mai am bula cu forum l-am dezactivat si acum nu pot sa o pun la loc
rizzibizzi
Postat pe 10 Martie 2009 12:40
saracu' bula...

cum mai plang femeile dupa el...
zambil
Postat pe 10 Martie 2009 12:55
De la: AndraMicu, la data 2009-03-09 21:27:38Ovidiu, imi pare rau ca nu am avut timp sa ma ocup eu mai mult pana acum, dar sper sa fiu iertata atata timp cat rezolv problemele cat de repede se poate si raspund in timp util. Cei de la programare sigur o sa rezolve, numai ca uneori si in domeniul lor e nevoie de o mica sclipire. Sunt chestii cu care daca nu te-ai confruntat, necesita un pic mai mult timp de gandire. Si acum e si o situatie speciala pentru ca noi reusim sa uploadam poze. Daca eu sau oricine altcineva din firma nu reusea, atunci era mai usor sa vezi unde e buba.

Distractie placuta la scarbici!

Si off topic, ala mic si blond nu e al meu, e o poza incarcata pentru un test mai vechi si am uitat sa o sterg. Daca o iesi blond cand vine si vremea lui, atunci cred ca tatal va refuza sa il recunoasca. sau va trebui sa ii fac cunostinta cu rudele lipovene.





sorry...andra...am comis-o!!!
atunci...sa fie cum va doriti voi...daca ...blond...deja exista riscuri!!!
cred ca...dupa o perioada in care lumea aproape parasise cafeneaua asta...cu ajutorul vostru din management...se pare ca revine...
si...asa cum spuneam...daca tot cascam ochii p`acilea...deja ne simtim c niste amici...prieteni...ceva de genu`...
chestia cu pozele...n-am incercat acum dar...nici la mine n-a mers...cu toate ca am inchis tot ce tinea de protectie...am sa mai incerc si...iti solicit sprijinul daca va trebui!!
inca odata...sorry...pt "ala mic!!"
ovidiu42
Postat pe 10 Martie 2009 14:07
rizzibizzi, va fi activa in curand.

Ovidiu, stai linistit, nu m-a deranjat, doar m-a amuzat

Am mai rugat pe cineva sa se uite peste poze, sa vedem ce o sa spuna.

Ma bucur ca revine lumea la cafea. Vad ca au inceput sa fie din ce in ce mai multe posturi pe Garbo.
AndraMicu
Postat pe 10 Martie 2009 15:02
De la: AndraMicu, la data 2009-03-10 15:02:14rizzibizzi, va fi activa in curand.

Ovidiu, stai linistit, nu m-a deranjat, doar m-a amuzat

Am mai rugat pe cineva sa se uite peste poze, sa vedem ce o sa spuna.

Ma bucur ca revine lumea la cafea. Vad ca au inceput sa fie din ce in ce mai multe posturi pe Garbo.




Andra...pe bune...chiar am crezut ca blondu`e al tau!
acu....am comis-o!!!
ovidiu42
Postat pe 10 Martie 2009 15:25
inca persista chestia cu...upload foto...
deci...ceva nu e ok...!!
nush` cu ce se lucreaza sau...ce anume nu e setat pt useri...dar...am incercat si nu mere!
ovidiu42
Postat pe 10 Martie 2009 17:45
CHIAR CA PERSISTA , de cateva zile tot incerc sa urc si eu niste poze , ba am mai dat si resize si tot nu vrea al naibii JPG sa se uplodeze


sper sa se remedieze curand problema :)
cinezee
Postat pe 10 Martie 2009 19:26
sa inteleg ca...minunea...tine doar...o zi?
nici macar...trei?
ovidiu42
Postat pe 10 Martie 2009 20:19
Uf! sorry, am rupt usa la 6 :D Aveam offline de la un programator ca el crede ca a rezolvat. Deci, daca mai aveti timp si rabdare, va rog sa incercati din nou macar o data. Noi nu avem cum sa testam pentru ca nu ni s-a intamplat sa nu ne mearga. Deja o iau si eu razna cu pozele astea, mai ales ca nu ma pricep.
AndraMicu
Postat pe 10 Martie 2009 21:04
De la: cinezee, la data 2009-03-10 19:26:04CHIAR CA PERSISTA , de cateva zile tot incerc sa urc si eu niste poze , ba am mai dat si resize si tot nu vrea al naibii JPG sa se uplodeze


sper sa se remedieze curand problema :)



incercati .jpg
geo32
Postat pe 10 Martie 2009 22:22
Hey, lume!!!! Am reusit sa mai pun o poza.Am luat una la intimplare si a mers.Acum am emotii sa mai incerc cu altele.
Pw, who is the best now, ha?
Aemulus
Postat pe 11 Martie 2009 06:47
Hey admin. e o problema sa postam fragmente religioase pe forum? Ca am incercat numai de vreo 5 ori sa pun o rugaciune pe "relatia cu Dumnezeu" si desi imi spunea ca mesajul meu a fost adaogat cu succes, nu a aparut nici macar o data.
Aemulus
Postat pe 21 Martie 2009 21:05
pacatoasa mica ce esti...
iasomia
Postat pe 21 Martie 2009 21:07
Pai da, si-a bagat ALA coada, dar tot eu am invins pina la urma!
Aemulus
Postat pe 21 Martie 2009 21:24
Mica, da-mi pe privat cand ai probleme, ca uite abia acum am vazut ca sunt mesaje noi aici
AndraMicu
Postat pe 25 Martie 2009 14:46
Si da-mi si fragmentul pe privat, daca il mai ai.
AndraMicu
Postat pe 25 Martie 2009 14:47
Merci mult Andra, dar intre timp am rezolvat.Imi pare rau ca am uitat sa-ti mai spun ca e bine acum.
Merci.
Aemulus
Postat pe 25 Martie 2009 17:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concursul cu excursia la Disneyland Paris 2 De la: Rely77 20 Octombrie 2011 10:33
Castigatori concurs 6 De la: sev 11 Octombrie 2010 15:51
Candida ,principala cauza a cancerului- O noua teorie in lumea medicala 1 De la: garbo112550 6 Septembrie 2009 12:48
Demonstratie Gastronomica Bucuresti 4 si 5 Februarie 1 De la: Ridhima 4 Februarie 2009 20:12
Intrebare pentru administratie 6 De la: garbo_466560 25 August 2018 14:47
Setari Cookie-uri