cursuri eurocor

M-am inscris de curand la un curs EUROCOR si as vrea sa stiu parerea celor care au absolvit un astfel de curs.
lungugeorget
Postat pe 9 Februarie 2009 10:14
In ce sens!!
Depinde de motivatie!!Orice curs te imbogateste!!
Il faci pentru tine si imbogateste C V dar nu te astepta ca la o angajare sa sara in sus de bucurie ca ai curs Eurocor!!
E pentru tine!!Bafta!!
luc70
Postat pe 9 Mai 2009 22:34
hello, opreste-te cu pagina aia, ca ma doare capul, ai bagat-o pe toate topicurile?
ana02
Postat pe 14 Iulie 2009 19:52
da-i draga raport de limbaj...
tutankhamon
Postat pe 15 Iulie 2009 02:46
Cursurile EUROCOR mi-au fost de mare ajutor!.Singurul dezavantaj pentru mine a fost acela ca nu am putut sa le urmez intr-un cadru organizat pentru obtinerea si unei diplome de absolvire din cauza lipsei de timp liber!...Am cumparat toate cursurile de limba engleza si am invatat singura!...Tin sa mentionez ca eu nu am facut in scoala decat limba franceza si limba rusa!...Pot sa spun ca sunt f bine concepute ,te ajuta sa inveti cu usurinta!...Am invat dupa aceste cursuri si acum sunt plecata in strainatate...mi-am luat toate examenele de limba engleza cu succes datorita acestor cursuri!....Si mai vreau sa adaug ceva...personalul este f amabil si te ajuta cu orice vrei sa soliciti!....Iti raspunde prompt...si livrarea oricarui produs se face in cel mai scurt timp!...
garbo002251
Postat pe 15 Iulie 2009 07:12
am absolvit pina inprezent trei cursuri eurocor si sint foarte bune
am absolvit un curs postuniversitar MENEGER DE PROIECT care imi foloseste si in ziua de azi
INSTALATORUL_AIUD
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:10
am intrat pe forum in speranta ca ini voi gasi raspuns la intrebarea mea...o sa-mi fie recunoscuta diploma eurocor ? de exemplu ..vreau sa urmez un curs de contabilitate primara ..si am sa ma duc la personal cu diploma de la eurocor ...o sa ma incadreze pe post in baza diplomei?
garbo056747
Postat pe 2 Octombrie 2009 09:13
da in mod sigur
INSTALATORUL_AIUD
Postat pe 2 Octombrie 2009 19:48
Da si eu sunt la unul dintre aceste cursuri si sunt foarte multumita nu numai ca ai o diploma dar chear inveti ce ai nevoie .O sa multumesti celor din echipa EUROCOR pt tot ce iti ofera ,asa cum tin sa le multumesc si eu
corina_carmen26
Postat pe 3 Octombrie 2009 22:57
Buna seara,

cand eram studenta am facut un curs de limba germana la eurocor. sincer, mie una mi-a placut, erau seriosi, corectau exercitiile, pachetul decursuri sosea la timp. Intrebarea mea este: vei putea gasi un job daca ai aceasta diploma? Nu uita ca la noi este inca mentalitatea: cursuri prin corespondenta= zero, deci iti recomand sa iei in calcul si aceasta optiune.

alexandra, www.roastrolog.ro
roastrolog
Postat pe 27 Noiembrie 2009 21:24
Nu conteaza ce fel de cursuri sunt...poti invata singura , poti invata cu un meditator, poti face cursuri prin corespondenta sau cursuri la universitate, poti face o facultate de profil. E irelevant :-) , la angajare vei fi intrebata ce limba straina vorbesti si nivelul la care te afli..vei fi angajata in urma unui test de limba straina ,diploma nu te va ajuta decat in masura in care vei stapani limba invatata.Orice firma care se respecta te va testa in prealabil ,presupunanad ca nu vei fi testata , nestapanind limba nu vei putea sa faci fata postului respectiv. Succes! Totul tine de puterea de invatare si motivatie.
reyya
Postat pe 27 Noiembrie 2009 21:39
Il faci mai mult pentru tine. Nu spera ca dupa un astfel de curs, un angajator sa sara in sus de bucurie - nici pe departe. Ele sunt recunoscute, dar in momentul angajarii, daca vede ca ai Eurocor iar altii au facultati de profil, nu-ti da sanse mari de angajare.

Daca il vrei pentru cultura ta generala, este ok. Cursurile sunt bine structurate, insa ai grija cum le comanzi. Au un personal care lasa foarte mult de dorit. Mie mi-au trimis un curs pe l-am vrut integral ( toate lectiile odata), doar factura fara chitanta, spunand sa platesc ca o sa-mi trimita ele chitanta in cateva zile. Ma rog asta imi denota prostie si atat. Poate le-ar prinde bine un curs de conta.
A... si daca va grabiti nu platiti prin banca. Nu verifica contul decat o data pe zi si atunci dimineata!!!
Sunt praf la organizare!
garbo079399
Postat pe 3 Decembrie 2009 14:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
OFERTA IMBATABILA!! 1 De la: karmelita89 2 Aprilie 2010 15:54
micabis tu ti post? 53 De la: tutankhamon 15 Iulie 2009 02:45
Retete dietetice 22 De la: garbo182860 4 Februarie 2011 23:27
Cine a luat intercativ slim?????? 16 De la: garbo218429 23 August 2011 13:46
Cum am reusit sa slabesc 1 De la: garbo_stefy 10 Septembrie 2010 12:18
Setari Cookie-uri